• آرایشگاه گیوا
  • تخت جمشید

روسیه

۱۶-تير-۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ صبح
ارسال: #111
RE: روسیه
 اجناس در کل گرونه مگر اینکه تخفیف خورده باشه . مثلا من یک پیرهن از H&m خریدم با تخفیف به پول ایران 100 هزار . یا مثلا cotton هم پیرهن بین 100 هزار تا 200 هزار گیر میاد . ولی توی تخفیف . سوغاتی همون عروسک ها که دوستمون گفت و جا سوییچی و یه نمادهایی از مسکو یا سنت پیترزبورگ هست. خرید در اون حدی نمیشه کرد مثل ترکیه که تکس فیری گرفت.
در مورد هتل های 3 ستاره هم هتلی رو انتخاب کنید که به مترو نزدیک باشه . چون از مترو به همه جا میشه رفت . فقط با تور برید که مکان هایی رو که میرید بدونید جریانش چیه اگرم با تور نمیرید قبلا اطلاعات و مکان هاشو از اینترنت بخونید .
نقل قول
 سپاس شده توسط خورشیدک ، memol1367
۱۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #112
(۸-تير-۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ صبح)'goly' نوشته است:  
(۱-تير-۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ عصر)'Elaheye_ab' نوشته است:  دوستانی که با تور دلتابان رفتن مسکو ممنون میشم از کیفیت تور واسم توضیح بدن ...عزیزان خیلی عجله دارم یکمم مردد هستم چون قیمتهاش به نسبت آژانس های دیگه بالاتر هستش میخوام بدونم واقعا کیفیت تور متفاوت تره ؟

من الان سنت پیترزبورگم با تور دلتابان رفتم خیلی هم راضی هستم. کیفیت رستوران ها و هتل هایی که مارو برده خیلی خوبه و برناه هایی که میده کاملاجرا میکنه. من بهت پیشتهاد میکنم تورتو از این آژانس بگیر

عزیزم ببخشید 1 سوال
اینکه داخل کاخ کاترین بردنتون؟
و ایا بین قدس گشت و دلتابان ، همون دلتابان رو انتخاب کنم/؟
میشه بگین هتلاتون چند ستاره بوده؟
و مراکز خرید مناسب واسه همون عروسکا و ... جایی رو میشناسین؟
خیلیییییییی ممنون ک وقت میزارین

نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۳۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ صبح توسط hasti_d.)
ارسال: #113

(۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ صبح)'memol1367' نوشته است:  
(۱-تير-۱۳۹۶ ۰۱:۰۹ عصر)'Elaheye_ab' نوشته است:  دوستانی که با تور دلتابان رفتن مسکو ممنون میشم از کیفیت تور واسم توضیح بدن ...عزیزان خیلی عجله دارم یکمم مردد هستم چون قیمتهاش به نسبت آژانس های دیگه بالاتر هستش میخوام بدونم واقعا کیفیت تور متفاوت تره ؟

من الان سنت پیترزبورگم با تور دلتابان رفتم خیلی هم راضی هستم. کیفیت رستوران ها و هتل هایی که مارو برده خیلی خوبه و برناه هایی که میده کاملاجرا میکنه. من بهت پیشتهاد میکنم تورتو از این آژانس بگیر

عزیزم ببخشید 1 سوال

عزیزم کاخ کاترین معمولا تور آپشناله البته من خودم بدون تور به روسیه رفتم و همه جا هم با اتوبوس و مترو رفتم . اگه گشتتون کاخ کاترین رو نداشت بگین من بهتون بگم چه جوری با هزینه خیلییییی کم برین کاخ.
در مورد محل خرید ماتروشکا یا بشقاب های سنتی و مگنت های سوغات روسیه اگه هتلتون مشخصه بگین من راهنماییتون کنم با قیمت مناسب کجا میتونین خریدکنید

من پیچ اینستاگرام خودمو بهتون معرفی می کنم تقریبا در مورد سنپترزبورگ کامل اطلاعات گذاشتم در مورد مسکو اگه سوال دارین همینجا جواب میدم چون فعلا اطلاعات مسکو رو اینستا نمیذارم.. این پیج:
safarberim

Blush
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ عصر توسط memol1367.)
ارسال: #114
(۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ صبح)'hasti_d' نوشته است:  
(۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۸:۴۱ صبح)'memol1367' نوشته است:  

عزیزم ببخشید 1 سوال

عزیزم کاخ کاترین معمولا تور آپشناله البته من خودم بدون تور به روسیه رفتم و همه جا هم با اتوبوس و مترو رفتم . اگه گشتتون کاخ کاترین رو نداشت بگین من بهتون بگم چه جوری با هزینه خیلییییی کم برین کاخ.
در مورد محل خرید ماتروشکا یا بشقاب های سنتی و مگنت های سوغات روسیه اگه هتلتون مشخصه بگین من راهنماییتون کنم با قیمت مناسب کجا میتونین خریدکنید

من پیچ اینستاگرام خودمو بهتون معرفی می کنم تقریبا در مورد سنپترزبورگ کامل اطلاعات گذاشتم در مورد مسکو اگه سوال دارین همینجا جواب میدم چون فعلا اطلاعات مسکو رو اینستا نمیذارم.. این پیج:
safarberim

وای ممنونممممممممم
فالو کردمتون تو اینستاتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
خرید تو مسکو بهتره یا سن پیترزبورگ؟
جاهای دیدنی و اپشنال تور مسکو کدوماس؟

میشه درباره هتل های مسکو و سن پیترزبورک سوال کنم؟
نقل قول
۱۱-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ عصر توسط hasti_d.)
ارسال: #115

(۱۱-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ عصر)'memol1367' نوشته است:  
'h نوشته است:'h

وای ممنونممممممممم
فالو کردمتون تو اینستاتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
خرید تو مسکو بهتره یا سن پیترزبورگ؟
جاهای دیدنی و اپشنال تور مسکو کدوماس؟

میشه درباره هتل های مسکو و سن پیترزبورک سوال کنم؟

عزیز دلم خرید چی؟ ببین کلا روسیه کشور گرونیه ولی هستن جاهایی که بتونی یکم با قیمت مناسب هم خرید کنی . من مسکو خرید کردم خرید خوبی هم کردم. شکلات ولی سنت پترزبورگ بخر چون شکلات های آلانکا که نماد روسیه هستن فروشگاهش در نوسکی هست و راحت در دسترسه ولی مسکو بخوای خرید کنی ازش باید بری دنبالش اشتباهی که من کردمو گذاشتم مسکو بخرم. کلی با مترو و اتوبوس رفتم تا پیداش کنم.
جاهای دیدنی مسکو جاهایی که من رفتم که ندیدم تو برنامه گشت تورها باشه: موزه جواهرات و لباس های سلطنتی که داخل کرملینه و من به جای کلیساها اینو رفتم تورها کلیاهارو میبرن. داخل کلیسای سنت باسیل . برنامه تئاتر و رقص فولکلور روسیه، سیرک مسکو که من نرفتم اینو البته، کروز روز رود مسکوا، موزه جنگ

بپرس دوستم بدونم چیزی خوشحال میشم کمکی کنم فقط اگه دیدی جواب ندادم اینجا بهم دایرکت بده من نوعروسم بعضی وقتا لودنمیشه

Blush
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد