• تشریفات سوروسات علی بلندیان
  • تشریفات لاکچری تخت جمشید

روسیه

۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #81
RE: روسیه
 دوستان آژانس خاصی رو می شناسید که تورهای مسکو و سن پیترزبورگ باهاش رفته باشید و راضی باشید؟کلن هتل واسه این تور مهمه؟
نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ عصر توسط خورشیدک.)
ارسال: #82
عزیزم من با تور روسیه نرفتم ولی دلتابان تورهاش خیلی خوبن یه فرقی که روسیه با بقیه اروپا داره اینه که افراد کمی اونجا انگلیسی بلد هستن و اگر تور نباشین فکر کنم به مشکل بخورید درسته که نقشه اینا میشه پیدا کرد ولی بنظرم اگر تور باشه بهتره چون بیشتر روسیه جای دیدنی و تاریخی داره نیاز هست که تاریخچه هاشونو بدونید تاریخ روسیه یکی از بهترین تاریخ هاست از طرفی هر بنای اونجا داستان خودشو داره . یا خود سنت پترزبورگ کاخ هاش یا چرا پایتخت شد فکر کنم اگر کسی بگه براتون و تور لیدر داشته باشین بهتره

من عاشقم
عاشق تمام خوبی های تو...
عاشق مهربانی هایت
و صداقتی که داری
همیشه لبخند بزن
دنیا به رویم میخنددHeart
نقل قول
۳۱-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #83
(۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ عصر)خورشیدک نوشته است:  عزیزم من با تور روسیه نرفتم ولی دلتابان تورهاش خیلی خوبن یه فرقی که روسیه با بقیه اروپا داره اینه که افراد کمی اونجا انگلیسی بلد هستن و اگر تور نباشین فکر کنم به مشکل بخورید درسته که نقشه اینا میشه پیدا کرد ولی بنظرم اگر تور باشه بهتره چون بیشتر روسیه جای دیدنی و تاریخی داره نیاز هست که تاریخچه هاشونو بدونید تاریخ روسیه یکی از بهترین تاریخ هاست از طرفی هر بنای اونجا داستان خودشو داره . یا خود سنت پترزبورگ کاخ هاش یا چرا پایتخت شد فکر کنم اگر کسی بگه براتون و تور لیدر داشته باشین بهتره
مرسی عزیزم . آره با تور میریم . از دلتابان قیمت گرفتم یکم از جاهای دیگه قیمتش بالاتره اما انگار برنامش کامل تره . هتل خیلی مهمه برای این سفر؟ و به نظر شما اول وارد مسکو بشیم بهتره یا اول وارد سن پیترزبورگ؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد