• مهناز
  • هیژا

روز فرمالیته عروس ها

۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #31
RE: روز فرمالیته عروس ها
(۳۱-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ صبح)زهره آلوین نوشته است:  بچه ها من خیلی دو دلم برای فرمالیته داشتن یا نداشتن. یکی منو راهنمایی کنه.
آتلیه هزینه اضافه نمیگیره
سالن هم 1.300 میگیره (نصف قیمت ویژه) سالن همسرمم 200 میگیره
ینی هزینه زیادی بهم تحمیل نمیشه.
چیکار کنم بگیرم یا نه ؟ Huh
از یه طرف میگم بگیرم و فیلم و عکسم زیاد میشه. از یه طرف میگم خب روز عروسی ینی فرصت نمیشه اینکارا رو کرد؟

چون مشکل هزینه نداری بگیر حتما. عکاسی خسته کنندست طول میکشه، قطعا اگه روز عروسیت باشه هرچقدرم که خسته باشی از ذوق و شوق غلبه میکنی به خستگیت ولی وقتی زمان کافی داشته باشی واسه عکاسیت با خیال جمع عکساتو میگیری میری خونه. روز عروسی دیرتر میری ارایشگاه از صبح ارایش رو صورتت نیست. نهایت میری اتلیه عکسای خانوادگی یا چندتا عکس با ارایش دومت میگیری. بعدم با خیال راحت از دیر نرسیدن و ترافیک و هر اتفاقییی ..... میری سمت باغ یا تالارت.
خود من به شخصه روز عروسیم یه طوفان شدیدی شد که توی باغ یه سری تزیینات شکست. گل های ماشین از شدت باد داشت در میومد ، یه اتفاقی افتاد مجبور شدیم یه مسیرو اشتباه بریم و دور بزنیم و برگردیم تا باغ گرمدره ، خوب استرس دیر شدن نداشتیم چون وقت داشتیم و باعث ارامش بیشتر میشد. همین باغ و تزییناتش و دوباره جابجا کردن وسایل و آوردن وسایل جدید به اندازه کافی استرس میداد بهمون دیگه اگه استرس دیر رسیدن و چیزای دیگه هم بود که هیچی... Big Grin

94.2.17

ارایشگاه : کلاسیک(مریم یکتا)
اتلیه : سیماهنگ
تشریفات : ادم و حوا
باغ: باران
موزیک : اریا موزیک(اورکی)
مزون : آروشا
گل : ملودی
نقل قول
 سپاس شده توسط مهربون عروس
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ عصر
ارسال: #32
مرسی دوستای عزیزم بابت راهنماییاتون. فک کنم بگیرم بهتره Wink
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #33
(۳۱-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ صبح)زهره آلوین نوشته است:  
(۳۱-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ صبح)الیکاناز نوشته است:  اگه محدویت هزینه ای نداری خب بگیر خیلی راحتتر میشی واسه خودت بهتره روز عروسی خسته نمیشی

نه محدودیت هزینه ندارم عزیزم. ینی میگم تو خود روز عروسی نمیشه همه اینکارا رو کرد؟ ینی خستگیش اینقد زیاده که آدم بخواد یه روز دیگشو صرف اینکارا کنه ؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم؟

به نظر من که اگه درست برنامه ریزی کنی اصلا خسته نمیشی. بحث هزینه نیست،من خودم حس خوبی نسبت به فرمالیته ندارم. انگار طرف دوبار عروس میشه!
تمام شکوه عروسی به اینه که یکبار هست و دیگه تکرار نمیشه.

الهی به امید تو...
نقل قول
 سپاس شده توسط violet99
  • اساطیر
۸-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۰۱ صبح
ارسال: #34
منم قراره فرمالیته داشته باشم
و آتلیه م خداروشکر هزینه اضافی نمیگیره یعنی اون پکیجی که انتخاب کردم چه تو یه روز چه دو روز اجرا بشه هزینه ش فرقی نداره
حتی به قول خود مسئول آتلیه اون از خداشه دو روز باشه چون بهتر میتونه برام برنامه ریزی کنه
ولی خب هزینه آرایشگاه و لباس ( چون نمیخرم و کرایه می کنم ) و دسته گل رو دارم
یه آرایشگاه که سوال کردم بدیش اینه به همون اندازه ی روز عروسی هزینه میگیره
زورم میاد دو برابر واسه آرایشگاه بدم به نظرم فرمالیته رو باید کمتر بگیرن

عروس ٢١ شهريور ٩٥Angel ( يزد )
آتليه كانديدا
آرايشگاه هما
تالار يزد
تشريفات برتر
ديجي ميلاد مظهري
گل فروشي رزِايران
لباس عروس مزون ( ... اصلا راضي نبودم و اسمش رو نميارم )

همه چيييز بي نظير بود مگر مزونم كه اسمش رو نميگم
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93 ، عاطفه 73 ، deldar00
۸-تير-۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ صبح
ارسال: #35
سلام بچه ها عروسی من تقریبا یک ماه پیش بود من روز فرمالیته داشتم دقیقا دو روز قبل عروسی به نظرم بهترین کاری بود که کردم چون برای روز عروسیم هیچ استرسی نداشتم و روز فرمالیته ساعت 7آرایشگاه بودم تا ساعت 10 آماده شدم و از ساعت 12 تا 11 شب کار عکاسی و کلیپ آماده شدنمون طول کشید اگه میتونید حتما حتما فرمالیته بردارید . من مدل موهامو باز گذاشتم و تاج گل طبیعی رو موهام زدم روز عروسی موهام شینیون کردم و تاج گذاشتم میکاپم متفاوت بود البته روز عروسی هم آتلیه رفتم و یه پارت عکس گرفتیم کلا یک ساعت تو آتلیه بودیم در حالی که روز فرمالیته خیلی خسته شدیم و کارمون خیلی طول کشید بچهها بعضی از آتلیه ها ممکنه برای روز فرمالیته پولی نگیرن اما وقت کمتری براتون میزارن آتلیه ما 1 میلیون برای روز فرمالیته ازمون پول گرفت اما از صبح تا شب وقتشو برای ما گذاشت . خیلی از عروس ها میگن روز عروسی میرسن و نیازی به روز فرمالیته نیست اما باغی که برای عکاسی رفته بودیم دیدم عروس و دامادایی که اون روز ، روز عروسیشون بود و تقریبا 1 ساعت تو باغ کار عکاسی انجام دادن در حالی که کار ما تقریبا 5 ساعت طول کشید و تعداد عکسا بیشتر میشه و کیفیت کار بهتره پیشنهاد میکنم حتما فرمالیته داشته باشید.Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93 ، SaeideH92 ، عاطفه 73
۸-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #36
(۸-تير-۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ صبح)sheida ta نوشته است:  سلام بچه ها عروسی من تقریبا یک ماه پیش بود من روز فرمالیته داشتم دقیقا دو روز قبل عروسی به نظرم بهترین کاری بود که کردم چون برای روز عروسیم هیچ استرسی نداشتم و روز فرمالیته ساعت 7آرایشگاه بودم تا ساعت 10 آماده شدم و از ساعت 12 تا 11 شب کار عکاسی و کلیپ آماده شدنمون طول کشید اگه میتونید حتما حتما فرمالیته بردارید . من مدل موهامو باز گذاشتم و تاج گل طبیعی رو موهام زدم روز عروسی موهام شینیون کردم و تاج گذاشتم میکاپم متفاوت بود البته روز عروسی هم آتلیه رفتم و یه پارت عکس گرفتیم کلا یک ساعت تو آتلیه بودیم در حالی که روز فرمالیته خیلی خسته شدیم و کارمون خیلی طول کشید بچهها بعضی از آتلیه ها ممکنه برای روز فرمالیته پولی نگیرن اما وقت کمتری براتون میزارن آتلیه ما 1 میلیون برای روز فرمالیته ازمون پول گرفت اما از صبح تا شب وقتشو برای ما گذاشت . خیلی از عروس ها میگن روز عروسی میرسن و نیازی به روز فرمالیته نیست اما باغی که برای عکاسی رفته بودیم دیدم عروس و دامادایی که اون روز ، روز عروسیشون بود و تقریبا 1 ساعت تو باغ کار عکاسی انجام دادن در حالی که کار ما تقریبا 5 ساعت طول کشید و تعداد عکسا بیشتر میشه و کیفیت کار بهتره پیشنهاد میکنم حتما فرمالیته داشته باشید.Wink

به نظر منم فرمالیته لازمه من مشکل هزینه ای هم داشتم ولی بااین حال بازم میخوام فرمالیته داشته باشم که استرسم کمتر شه
شما کدوم باغ رفتین؟و چطور بود؟
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #37
فرمالیته اصولا به درد کسانی میخوره که میخوان برن باغ عکاسی یا خارج شهر و عقد دارن و مراسمشون خارج از شهره یا فاصله هاشون زیاده
من خودم نامزدیم سفره عقد داشتم و عقد اون موقع بود باغ و اینا هم رفتم اما چون فاصله هام نزذیک بود 5/30 سالن بودم

عقد92/8/2
نامزدی11/24هتل هما/آتلیه میلاد اسدالهی
عروسی94/2/25/آدم وحوا/آتلیه رابی/لباس پرنویا کانادا
سالگرد95/2/24/خوشبختی/مزون رویال/آتلیه عمارت فردا
گل پوژان/کیک شیرخدایی/میکاپ سپیده فرمانیه
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ عصر
ارسال: #38
(۸-تير-۱۳۹۵ ۱۱:۱۶ صبح)عاطفه 73 نوشته است:  
(۸-تير-۱۳۹۵ ۰۸:۲۷ صبح)sheida ta نوشته است:  سلام بچه ها عروسی من تقریبا یک ماه پیش بود من روز فرمالیته داشتم دقیقا دو روز قبل عروسی به نظرم بهترین کاری بود که کردم چون برای روز عروسیم هیچ استرسی نداشتم و روز فرمالیته ساعت 7آرایشگاه بودم تا ساعت 10 آماده شدم و از ساعت 12 تا 11 شب کار عکاسی و کلیپ آماده شدنمون طول کشید اگه میتونید حتما حتما فرمالیته بردارید . من مدل موهامو باز گذاشتم و تاج گل طبیعی رو موهام زدم روز عروسی موهام شینیون کردم و تاج گذاشتم میکاپم متفاوت بود البته روز عروسی هم آتلیه رفتم و یه پارت عکس گرفتیم کلا یک ساعت تو آتلیه بودیم در حالی که روز فرمالیته خیلی خسته شدیم و کارمون خیلی طول کشید بچهها بعضی از آتلیه ها ممکنه برای روز فرمالیته پولی نگیرن اما وقت کمتری براتون میزارن آتلیه ما 1 میلیون برای روز فرمالیته ازمون پول گرفت اما از صبح تا شب وقتشو برای ما گذاشت . خیلی از عروس ها میگن روز عروسی میرسن و نیازی به روز فرمالیته نیست اما باغی که برای عکاسی رفته بودیم دیدم عروس و دامادایی که اون روز ، روز عروسیشون بود و تقریبا 1 ساعت تو باغ کار عکاسی انجام دادن در حالی که کار ما تقریبا 5 ساعت طول کشید و تعداد عکسا بیشتر میشه و کیفیت کار بهتره پیشنهاد میکنم حتما فرمالیته داشته باشید.Wink

به نظر منم فرمالیته لازمه من مشکل هزینه ای هم داشتم ولی بااین حال بازم میخوام فرمالیته داشته باشم که استرسم کمتر شه
شما کدوم باغ رفتین؟و چطور بود؟

ما یه باغ رفتیم سمت تجریش بود یه عمارت قدیمی دختراش خوب بود اما عمارتشو دوس نداشتم چون خیلی قدیمی بود
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #39

منم دوست دارم فرمالیته داشته باشم ولی یکم دو دلم میگم شاید هزینه اضافی باشه از لحاظیم میگم برای روز عروسیم دیگه راحتم استرس دیر شدن و اینارو ندارم Undecided

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۵, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #40

(۸-تير-۱۳۹۵ ۰۴:۰۷ عصر)ferferiii نوشته است:  دوستان به نظرتون فرمالیته واسه شهرهای کوچیکی که حداکثر مسیر 10 مین بیشتر نیست و ترافیکی وجود نداره خیلی لازمه؟ یا نه؟

عزیزم دور بودن راه یکی از فاکتورهاست، ولی اصولاً عروسها چون ممکنه استرس این رو داشته باشن که بهر دلیلی مثلاً اینکه آرایشگاه دیرتر حاضرشون کنه یا دیرتر کار عکاسی رو شروع کنن و یا اینکه خسته بشن و اینها فرمالیته برمیدارن که دیگه برای روز عروسی استرس آتلیه و باغ و عکاسی و اینها رو نداشته باشن، ضمن اینکه یه مزیت هم که داره اینه که میتونن برای عکسهاشون دو مدل آرایش و شینیون داشته باشن.
ولی نظر شخصی من اینه که اگه مشکل راه رو نداری و خسته هم نمیشی به موقع آرایشگاه رو برو که به موقع حاضر باشی و نیازی به فرمالیته جدا نداشته باشی و هزینه اضافی نکنی.
بازم هرجور خودت صلاح میدونی. امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری Heart

عروسیم مثل یک رؤیای شیرین گذشت... خدایا شکرت Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط ferferiii
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام