• آرایشگاه مدیس
  • تقی زاده

روز فرمالیته عروس ها

۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #291
RE: روز فرمالیته عروس ها
آخه وقتی من بگم باید 8:30 صبح حاضر باشم و موی باز فر شده بخوام خب تابلو میشه برای فرمالیته میخوام دیگه نه؟
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #292
(۴-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۳۷ عصر)'banuye barani' نوشته است:  آخه وقتی من بگم باید 8:30 صبح حاضر باشم و موی باز فر شده بخوام خب تابلو میشه برای فرمالیته میخوام دیگه نه؟

میتونی بگی ساقدوش عروسی و باید از صبح بری کنارش باشی 

من در اینستا گرام --->> mohadese.vk
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #293

بگو خواهر عروسم ساقدوشم ! باید بریم
البته که برای فرمالیته اینقدر نباید زود حاضر شی مگه جنگه

تصویر: images/smilies/blush.gif
نقل قول
۵-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #294
آخه فرمالیته ما شمال هست عزیزم و 8:30-9 حرکت میکنیم از تهران
نقل قول
۱-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #295
عروسایی که فرمالیته داشتینو ساکن تهران هستین لباستونو اجاره نمیدین؟ قیمتش پایین باشه
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۸, ۰۱:۵۰ عصر
ارسال: #296
کاش دوستان اینجا لباس فرمالیته شون رو برا اجاره یا فروش بذارن.چون لباس فرمالیته رو جای دیگه نمیشه پوشید.
نقل قول
 سپاس شده توسط Elena_89
۱۳-شهريور-۱۳۹۸, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #297

تصویر: ./uploads/201909/post_91469_1567580198_5c86a99511d85bed98c64fee6516651a.attach

تصویر: ./uploads/201909/post_91469_1567580211_f8b8a1ac66559a499c92d29bf63a056b.attach

تصویر: ./uploads/201909/post_91469_1567580226_bdc7c941e385fa0305a4e305002d8deb.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  WhatsApp Image 2019-09-03 at 11.08.41 PM.jpeg (اندازه: 52.23 KB / دانلودها: 0)
.jpeg  WhatsApp Image 2019-09-03 at 11.09.28 PM.jpeg (اندازه: 64.17 KB / دانلودها: 0)
.jpeg  WhatsApp Image 2019-09-03 at 11.11.18 PM.jpeg (اندازه: 41.24 KB / دانلودها: 0)

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۸, ۱۱:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-شهريور-۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ صبح توسط Elena_89.)
ارسال: #298
سلام بچه ها
من فرمالیته داشتم... شمال... کنار دریا و توی جنگل

لباسم 2.200.000 شد، دادم مزون لباس عروسیم تو شهرک غرب برام دوخت... (فرمالیته 2.200 + پیرهن عروس 3.800 روی هم شد 6.000.000)
*** لباسامو میفروشم به قیمت خیلی خیلی پایین چون جا ندارم... لباس فرمالیته 800 پیرهن عروس 1.200 ***
*** تاجمم از گالری مظاهری 900 خریدم 600 میدم، برند لازورد، تمام گرد و پرنسسی، ارتفاع 7 سانتی متر ***
*** خواستید پیام بدید عکس بدم ***

موهامم رفتم آرایشگاه عروسم یک تومن شد، کلا فرمالیته روی هزینه عروسی یه تومن اضافه میشه!
موهامم باز درست کردم با تاج ریسه ای
ساعت 5.30 رفتم که تا 6.30 تموم شه اما تا 7 طول کشید و کلی استرس کشیدم اما خداروشکر تیم عکاسی هم دیر راه افتاده بود و ما به موقع رسیدیم شاید یه ربع بعد اونا!

برای عکاسی هم روی قرارداد عروسی بود فرمالیته اما یه سری هزینه هایی مثل هلی شات روش اضافه شد اما چون شمال بود هزینه ورودی نداشتم چون تو طبیعت بود!

کلا خیلی روز خوبیه و خیلی خوش میگذره!
فقط یادتون باشه اگه از موهاتون مطمئن نیستید و مثل من موی لخت و صاف دارید سعی کنید خیلی باز درست نکنید یا فقط ساده و لخت باشه
من یه بافت کج که به پشت سرم میرسید و یکم حالت شینیون داشت درست کردم ولی موهام از پهلو باز بود و کرلی شده بود اما تا برسم بازه باز شد و چون تافت اینا خورده بود رفته رفته وز شد، که پشیمونم اگه میدونستم موهامو لخت میکردم و حالت جمع قسمتای بالا و کنار گوشامو پشت سرمو یه شینیون طوری میکردم!

من ماه رمضون رفتم چون گفتن هم خلوته برای عکاسی راحتیم هم زمان بیشتری داریم عکس هاتون رو سریع تر ادیت میکنیم، خرداد رفتم و گرم بود، اگه شما فرصت داشتید بهار یا پاییز برید، عکس های جنگل تو پاییز خیلی خوشگل میشه، مخصوصا دسته گل جنگلی پاییزهبا تم نارنجی زرشکی هم داشته باشید خیلی باحال میشه من فرصت نداشتم عروسیم شهریور بود!

دسته گلمم هم گل مصنوعی گرفتم با اینکه دوست نداشتم اما چه خووووب شد چون تو اون هوا و با اون تایم طولانی تهران تا شمال و از صبح تا شب تو جنگل و ساحل که بعضی اوقات میزاشتم زمین تا عمسامو بگیرم طبیعی بود داغون میشد ولی مصنوعی بود خیالم راحت بود و تو همه عکسا سرحال و خوش رنگ و شکل شده!
دسته گلم خودم رفتم بازار گل محلاتی و گل های لمسی مورد علاقه با سلیقه رنگی ای که میخواستم خریدم، هزینه ش یکم بیشتر از دسته گل های مصنوعی بیرون و حتی طبیعی ها هم شد اما می ارزید... من یکم وسواس داشتم و دوست داشتم دقیقا اونی که میخوام باشه و خیلی هم خوشگل شد همه میگفتن!
شما هم اگه فرصت دارید خودتون برید اینکارو کنید میتونید همه چی درست کنی، برای جیب داماد دور سر حلقه دست و هرچیز دیگه که تو عکسا متفاوت باشه!!!

یه سری چیزا مثل نخ و سوزن، سنجاق قفلی، گیره سر، اگه لازم میشه تافت، رژ، چسب (نواری، کاغدی، مایع، چسب ناخن یا هرچی که فکر میکنید ممکنه خراب شه) همراهتون باشه، واکس، دستمال مرطوب، ... ممکنه یه چیزی پیش بیاد آماده باشید چون تو طبیعت دسترسی کمه و خاک و خلیه 

بازم سوالی بود در خدمتم تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

(۲-خرداد-۱۳۹۸ ۰۱:۵۰ عصر)'ناناز.ب' نوشته است:  کاش دوستان اینجا لباس فرمالیته شون رو برا اجاره یا فروش بذارن.چون لباس فرمالیته رو جای دیگه نمیشه پوشید.

من لباس برای فروش دارم، اگه خواستید پیام بدید براتون عکس بفرستم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

عشق را آرزو کردم و تو مستجاب شدی !!! تصویر: /images/smilies/new/new2.gif 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام