• باغ vp
  • تقی زاده

روز فرمالیته عروس ها

۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۵۱ صبح
ارسال: #21
RE: روز فرمالیته عروس ها
فرمالیته خب هزینه ی اضافس اگه پولش باشه خوبه اگه نباشه هم میشه تو روز عروسی خوب برنامه ریزی کرد ولی یکم استرس بیشتری میگیرن عروس داماد
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، آرزو بانو ، (کژال) ، فایزه 93 ، shimaJ22
۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ صبح
ارسال: #22
سلام دوستان منم فرمالیته دارم قراره بهم زنگ بزنن که کی برم، آتلیه بابت فرمالیته 1300 میگیره چون گفت یه روز کامل وقتمو دارم میذارم واستون و کلیپی که قراره تو مراسمم پخش بشه همون روز ساخته میشه آرایشگاهمم که 500 میگیره برای فرمالیته با همون خدمات روز عروسی ، لباسمم که خریدم ، دسته گل دنبال مصنوعی هستم ولی تا حالا یه دسته گل مصنوعی قشنگ ندیدم
ماشینم گل نمیزنیم اون روز چون خیلی هزینش زیادمیشه فقط روز مراسمم ماشین اجاره میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، (کژال)
۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ صبح
ارسال: #23
اتلیه برا کلیپ اسپرت چند میگیرن؟کسی میدونه راهنماییم کنه من دوست دارم کلیپ اسپرت داشته باشم ولی میگن هزینش خیلی بالاست
Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، shimaJ22
  • اساطیر
۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ صبح
ارسال: #24
قیمتا متفاوته عزیزم از ۱ میلیون به بالاست حالا هلی شات و کرین و پول ورودی باغو دیگه ماشین همراه و یه سری چیزارم معمولا روش اضافه میکنن
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر دلتنگ ، Maryam290 ، shimaJ22
۲۹-خرداد-۱۳۹۵, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #25
(۲۷-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۳۷ صبح)دختر دلتنگ نوشته است:  اتلیه برا کلیپ اسپرت چند میگیرن؟کسی میدونه راهنماییم کنه من دوست دارم کلیپ اسپرت داشته باشم ولی میگن هزینش خیلی بالاست
Sad

بستگی داره کدوم آتلیه بری
آتلیه ای که من رفتم هر کیلیپی رو 1500 میگیره و اینکه هزینه ی ورودی اون باغ یا امارتی که میری با خودتونه و لازم نیست کرین و هلی شات رو باهم داشته باشی یکیش کافیه ماشین فیلمبردار هم که با شماست
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر دلتنگ ، shimaJ22
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #26
من خودم اوایل نظرم بود که فرمالیته داشته باشم... اما خب واقعا نتونستم خودمو قانع کنم...چون دو دل بودم که شاید آرایش و موی روز عروسیم قشنگ بود و ازین حرفا...
راجع به هزینه اضافه آتلیه.. خدایی آتلیه من هزینه اضافه نخواست و آرایشگاهم با 1/2 هزینه پک ویژه انجام میده یعنی از لحاظ هزینه مشکلی نبود و از نظر شخصی منی که یه مدت تو نظرم بود 2 پارته باشم، اصلا ضروری نیس.. چون روز عروسی هر قدرم بیکار باشی بازم استرس و درگیری و خستگی داری و نمیشه توجیه کرد...
البته بودن کسایی که از آرایش و شنیون روز فرمالیته ناراضی بودن و میگفتن حیف اکثر فیلم و عکسمون با اون موهاس و ازین حرفا...
اما خب یه سریام نه برای خستگی، صرف اینکه مثلا بگن 2 مدل مو و آرایش داشته میکنن اینکارو...مثل یکی از دوستای خودم...
من خودم چون چندین بار مدل عروس بودم و هربارم با همسرم آتلیه عکس گرفتم، مثلا میتونم یکی از اون عکسارو بزنم روشاسی و بیارم سالن..که خب اینجوری دوس ندارم...
بازم سلیقه ایه..

من به پایان دلتنگی می‌اندیشم...
/*17 بهمن ماه 1392
1 شبـ ـ ـ فوق العادهـ ـ ... همینـ ـ ـ ـ */
باشکوهترین شب زندگیم: 95/6/24
نقل قول
 سپاس شده توسط مهربون عروس ، (کژال) ، shimaJ22
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #27
بچه ها من خیلی دو دلم برای فرمالیته داشتن یا نداشتن. یکی منو راهنمایی کنه.
آتلیه هزینه اضافه نمیگیره
سالن هم 1.300 میگیره (نصف قیمت ویژه) سالن همسرمم 200 میگیره
ینی هزینه زیادی بهم تحمیل نمیشه.
چیکار کنم بگیرم یا نه ؟ Huh
از یه طرف میگم بگیرم و فیلم و عکسم زیاد میشه. از یه طرف میگم خب روز عروسی ینی فرصت نمیشه اینکارا رو کرد؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93 ، shimaJ22
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #28
(۳۱-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ صبح)زهره آلوین نوشته است:  بچه ها من خیلی دو دلم برای فرمالیته داشتن یا نداشتن. یکی منو راهنمایی کنه.
آتلیه هزینه اضافه نمیگیره
سالن هم 1.300 میگیره (نصف قیمت ویژه) سالن همسرمم 200 میگیره
ینی هزینه زیادی بهم تحمیل نمیشه.
چیکار کنم بگیرم یا نه ؟ Huh
از یه طرف میگم بگیرم و فیلم و عکسم زیاد میشه. از یه طرف میگم خب روز عروسی ینی فرصت نمیشه اینکارا رو کرد؟

اگه محدویت هزینه ای نداری خب بگیر خیلی راحتتر میشی واسه خودت بهتره روز عروسی خسته نمیشی
نقل قول
 سپاس شده توسط مهربون عروس
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ صبح
ارسال: #29
(۳۱-خرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۵۰ صبح)الیکاناز نوشته است:  اگه محدویت هزینه ای نداری خب بگیر خیلی راحتتر میشی واسه خودت بهتره روز عروسی خسته نمیشی

نه محدودیت هزینه ندارم عزیزم. ینی میگم تو خود روز عروسی نمیشه همه اینکارا رو کرد؟ ینی خستگیش اینقد زیاده که آدم بخواد یه روز دیگشو صرف اینکارا کنه ؟ واقعا نمیدونم چیکار کنم؟
نقل قول
 سپاس شده توسط shimaJ22
۳۱-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-خرداد-۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ صبح توسط فایزه 93.)
ارسال: #30
میرسین عزیزم اما خیلی خسته تازه اگه همه خوش قولی کنن از فیلمبردار ارایشگاه عروس داماد و گل ماشین اگه همه اکی بیان میرسین ا مخصوصا اگه عقد داشته باشین خیلی سخت تر میشه
من خودم ب احنمال 90 درصد دارم
از نظر اتلیه ک گفتم هزینه ای نمیافته واسم
ی هزینه اراشگاس و دسته گل
اینجوری زمان دلاری نگرانی و استرست کمه ب موقع میرسی تالارت
خیلی راحت

وزن اول 80800
وزن دوم 75000 وزن الان

هدف تا شهریود 68

من میتونم خدا بخواد عرروسیمه
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsanew ، مهربون عروس
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام