• مهناز
  • هیژا

روز فرمالیته عروس ها

۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #11
RE: روز فرمالیته عروس ها
من فرمالیته نداشتم و از این بابت واقعا پشیمونم. روز عروسی از 5 صبح بیدار بودم و توی اتلیه و باغ هم خیلی خسته شوم و وقتی رسیدم تالار واقعا دیگه انرژی زیادی نداشتم. اگه به قبل برگردم حتما فرمالیته میگیرم

تدریس خصوصی زبان انگلیسی دوره اول و دوم/ کنکور
اللهم صل علی محمد و آل محمد
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93 ، Maryam290 ، hadis sh
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #12
(۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ عصر)فایزه 93 نوشته است:  من خودم تو کار عکس و فیلمم تقریبا همکارا بابت هزینه فرمالیته چیزی نمیگرین
ی هزینه دسته گله
ارایشگا هم ک فرق داره مثلا جای هست ک عروسی 1500 میگیره فرمالیته 500 یا فرمالیته 1000
بسته ب اراشگر داره اما از عروسی کمتر میشه
لباسم ک اگه اجاره ای باشه 2 بار اگه خرید ک راحتی من میخوام بدونم هزینه دیگی هست

دوست خوبم ، بستگی به آتلیه داره . آتلیه ای که من انتخاب کردم متاسفانه هزینه جدا دریافت میکنن Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، فایزه 93
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ عصر
ارسال: #13
(۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ عصر)mina/b.danial نوشته است:  
(۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ عصر)maryam.sharivari نوشته است:  سلام به همه
من فرمالیته داشتم و بسیییییااااااااااااااااااار بسیااااااااااااااااااااااااااااار راضی بودم و هستم از این کار
..............................

عزیزم ممنون میشم بگی کجا رفتی برای فرمالیته ات؟

عزیز دلم من سالن ثمین رفتم، تو شهرک غرب که متاسفانه الان مهاجرت کرده
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، فایزه 93
  • اساطیر
  • پیانو
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #14
من عروسیم 23 مهر بود.اولش نمی خواستم فرمالیته داشته باشم آرایشگرم خیلی اصرار داشت که فرمالیته بردار.من فرمالیته گرفتم یکماه قبل از عروسی لباس خریدم سعی کردم تمیز نگهش دارم دیگه ندادم خشکشویی.روز فرمالیته ماشین نداشتیم.200 دسته گل اضافه شد 1 تومن آتلیه 700 آرایشگاه الان خیلی راضیم.روز عروسی تا 10 خواب بودم 11 رفتم آرایشگاه 4 حاضر بودم 5 تالار خیلی روز عروسی بهم خوش گذشت اصلا خسته نشدم.از تیم خوب آتلیه لونا ممنونم خیلی باهام همکاری کردن.هم دسته گل هم آرایش هم مدل موم کلا با روز فرمالیته فرق داشت.

لباس عروسم اجاره میدم کار مزون تاج محل.تاپیک اجاره لباس عروس
ص46
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam.sharivari ، سحرنازم ، (کژال) ، Maryam290 ، فایزه 93
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ عصر توسط melikamari.)
ارسال: #15
(۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ عصر)nilooo jon نوشته است:  یکی بمن میگه فرمالیته یعنی چی؟Embarrased منظورتون همون ارایش برای عکاسیه؟ قبل عروسی؟

بله عزیزم فرمالیته یعنی یک روزی رو قبل عروسی ارایش میکنید ماشین گل میزنی و کلیه کارهای اتلیه و باغ رو انجام میدین تا روز عروسی خسته نباشی/وقت ازاد و تو مجلست فیلم اجرا داشته باشی البته به نظرم افرادی که مشکل هزینه ای دارن اگه تایم ارایشگاه رو صب زود بردارن به همه کارها میرسن اینجوری هزینه ها سر شکن میشه
من دوستم عروسیش 27 فروردین بود صب ساعت 9 رفت گیوا ما هم ساقدوشها 3 نفر خانم /3 نفر اقا بودیم البته هزینه لباس و مکاپ و دسته گلمون رو خودمون تقبل کردیم چون برای عروس دوماد خیلی هزینه میشد ما 11 اماده بودیم دوستم 12:15ماده شد ماشین ها اومدن دنبالمون به خاطر استفاده از نور افتاب و روشنایی روز رفتیم باغ جاجرود از همگی طبق سناریوی که داشتیم فیلم و عکس گرفته شد تا ساعت 6:45 البته عروسها فراموش نکنند ی صندل /حوله /مام /شکلات و ساندویج /مسواک/ادامس/قرص مسکن خیلی لازم میشه تنها چیزی که به ما رایگان دادن فلاسک چای و نسکافه بود تو اون تاریخ درختها هیچ میوه ای نداشتن که ما خودمون اب میوه برده بودیم عینک نزنید ارایش خط میندازه ولی برای پوز ساقدوشهای دوماد عالیه .برای اتلیه ما رو نبردن چون تو عمارت باغ از ما عکس گرفتن و گفتن اتلیه برای عرس و داماد به تنهایی کافیه و کلی تو ذوقمون زده شد که به اصرار ساقدوشها روز عروسی ما رو اتلیه بردن برای مدلینگ ارشیو عروس و فیلم بدرقه و ارایش متفاوت عروس البته هزینه اتلیه رو تخفیف دادن
فراموش نکنید ساقدوشها کفشهاشون یکسان باشه ما هر کدوم ی مدلی رو پوشیده بودیم که بعدها تو عکس خیلی تو ذوق میزد Tounge این بود ی روز خوب و پر هزینه خدا کنه دوستان برای من هم سنگ تموم بزارن ToungeLub
نقل قول
 سپاس شده توسط Alina ، maryam.sharivari ، سحرنازم ، (کژال) ، marziye521 ، Nazanin64 ، *IRIS* ، Maryam290 ، فایزه 93 ، mahtabjon
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۳:۰۷ عصر
ارسال: #16
من عروسیم آذره میخوام شهریور فرمالیته م باشه لباسو که میخرم اتلیه ۵۰۰ اضافه میگیره ارایشگاه فرمالیته وروز اصلی رو برام ۱۹۰۰ حساب کرد (سیترین)
دسته گلم مصنوعی میخوام بگیرم
پس هزینه های اضافیمون شد ارایشگاه خودم و همسرم آتلیه

بهترین انتخابای من بعد از تحویل کامل کارام:
گروه موزیک علی کیا، آتلیه باراد بابایی
تشریفات رنسانس مزون رویال هم عاااااالین عااااالی
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam.sharivari ، Maryam290 ، فایزه 93 ، hadis sh
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۱۳ عصر
ارسال: #17
دوستای گل منو راهنمایی می کنید
من همینجوریش دوبار عروسی دارم.
یکیش تو شهر خودم و یکی همسر جان
حالا فرمالیته هم بگیرم؟Huh
اگه بگیرم که هزینه ها دیگه واقعااااااااااااا سرسام آور میشه.چون همینجوریش داریم دوبار هزینه می کنیم.
اگه نگیرم که تو جفت عروسی ها داغون و خسته ام

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۴:۲۶ عصر
ارسال: #18
کژال منم دو تا عروسی دارم
فرمالیته هم گرفتم
خیلی اختلاف هزینه ها زیاد نیست ولی می ارزه به نظر من

بهترین انتخابای من بعد از تحویل کامل کارام:
گروه موزیک علی کیا، آتلیه باراد بابایی
تشریفات رنسانس مزون رویال هم عاااااالین عااااالی
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، (کژال) ، فایزه 93
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #19
کژال جان به نظر من می تونی طوری برنامه ریزی کنی که بدون فرمالیته هم اذیت نشی. مثلا اگه برای هردو عروسی ات عکس وفیلم برداری داری یکی شو فقط باغ بری و یکی شو فقط اتلیه.
کلا به نظر من فرمالیته اونقدرا هم واجب نیست. من با اینکه فرمالیته داشتم روز عروسی بازم 5 صبح بیدار شدم و رفتم ارایشگاه. بعد از ارایشگاهم رفتیم باغ و کلی عکس و فیلم گرفتیم و بعدم رفتیم سر مراسم. ساعت 6:45-7 هم سر مراسم بودیم. البته من یه ساعت ارایشگرم دیر اماده ام کرد نیم ساعت تو مسیر باغ عکاسی تو ترافیک بودم و یه ساعتم تو راه باغ مراسم بودم. اگه طوری برنامه ریزی کنی که جاهایی که ارایشگاه و اتلیه و مراسمت نزدیک هم باشه کلی وقت بیشترم داری. و می رسی که اتلیه هم بری.
بعلاوه که من روز عروسی ام با اینکه سرما خورده بودم و از 5 صبح هم بیدار بودم و شب قبلشم خوابم نبرده بود اصلا ولی روز عروسی خیلی پر انرژی بودم. تا 1 شب یه سره رو پا بودم و رقصیدم اما بازم رفتیم خونه خسته نبودم و تا 4 صبح با همسرم بیدار بودیمو حرف می زدیم. خلاصه که خیلی نگران انرژی تون نباشید اون روز اینقدر خوش می گذره که خود به خود پر انرژی خواهید بود. من حتی شام و ناهار درستم نخوردم.
نقل قول
 سپاس شده توسط *IRIS* ، solmazbano ، Maryam290 ، maryam.sharivari ، (کژال) ، Royaiy ، Adeleh Tsh ، آتنا97
۲۷-خرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #20
منم از این موضوع خوشم میاد خوب و قشنگ توضیح بدید خدا خیرتون بده
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام