• مزون فابرا
  • مهناز

روز فرمالیته عروس ها

۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #1
روز فرمالیته عروس ها
عروس های عزیزی که روز فرمالیته داشتند و دارند از تجربیات و هزینه هاش بگن Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط elham7 ، سحرنازم ، Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: روز فرمالیته عروس ها
یکی بمن میگه فرمالیته یعنی چی؟Embarrased منظورتون همون ارایش برای عکاسیه؟ قبل عروسی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #3
سلام مرسی از ایجاد این تاپیک
اره بچه ها بیاین بگین از فرمالیته و پیش کاری
اره فرمالیته ینی چند وقت قبل عروسی مری اراشگاه و کار عکس و فیلمتو انجام میدی

وزن اول 80800
وزن دوم 75000 وزن الان

هدف تا شهریود 68

من میتونم خدا بخواد عرروسیمه
نقل قول
 سپاس شده توسط nilooo jon ، Maryam290
  • اساطیر
  • پیانو
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۲۴ عصر
ارسال: #4
(۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ عصر)فایزه 93 نوشته است:  سلام مرسی از ایجاد این تاپیک
اره بچه ها بیاین بگین از فرمالیته و پیش کاری
اره فرمالیته ینی چند وقت قبل عروسی مری اراشگاه و کار عکس و فیلمتو انجام میدی

ممنون عزیزم. شما چی ؟ انجام ندادی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ عصر توسط فایزه 93.)
ارسال: #5
من ب احتمال زیاد دارم دیشب ب بدبختی همسر جاااااااااان راضی شد بازم معلوم نیست
60 داریم 40 نداریم ConfusedConfused

وزن اول 80800
وزن دوم 75000 وزن الان

هدف تا شهریود 68

نقل قول
 سپاس شده توسط nilooo jon ، Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #6
(۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ عصر)فایزه 93 نوشته است:  من ب احتمال زیاد دارم دیشب ب بدبختی همسر جاااااااااان راضی شد بازم معلوم نیست
60 داریم 40 نداریم ConfusedConfused

چقدر هزینه یه فرمالیته میشه؟
ایشالله که جور میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۳ عصر
ارسال: #7
من روز فرمالیته داشتم 10 روز قبل از عروسیم

Instagram: Myluvenlife
توی پیج اینستاگرامم منتظرتون هستم Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93 ، Maryam290
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #8
من خودم تو کار عکس و فیلمم تقریبا همکارا بابت هزینه فرمالیته چیزی نمیگرین
ی هزینه دسته گله
ارایشگا هم ک فرق داره مثلا جای هست ک عروسی 1500 میگیره فرمالیته 500 یا فرمالیته 1000
بسته ب اراشگر داره اما از عروسی کمتر میشه
لباسم ک اگه اجاره ای باشه 2 بار اگه خرید ک راحتی من میخوام بدونم هزینه دیگی هست

وزن اول 80800
وزن دوم 75000 وزن الان

هدف تا شهریود 68

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290 ، hadis sh ، nedva
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ عصر توسط maryam.sharivari.)
ارسال: #9
سلام به همه
من فرمالیته داشتم و بسیییییااااااااااااااااااار بسیااااااااااااااااااااااااااااار راضی بودم و هستم از این کار
حتی همسرم اوایلش فکر میکرد از نظر هزینه خییل بالا میشه و خیلی رضایت نداشت و فقط به خاطر من قبول کرده بود ولی هنوز میگه یکی از بهترین کارهایی که میتونسته برای عروسی انجام بده همین بوده و خیلی راضیه
من حدود 1 ماه قبل از عروسی رفتم وسط هفته بود، تو ماه رمضون و تمام عکسهای باغمون رو گرفتیم
من مدل موهام و آرایشم هم متفاوت بود با روز عروسی و خیلی از این مورد راضیم
آدم واقعاً تو باغ خسته میشه آخه
البته همین موضوع که تو ماه رمضون بود یه کمک خیلی بزرگی به من کرد که سر آرایشگرم خلوت بود و باهاش صحبت کردم، صبح تا ظهر را آرایشگاه رو در اختیارمون گذاشت( البته اینم بگم که آرایشگرم یکی از صمیمی ترین دوستهامونه) و شوهرم هم با آرایشگرش اومد تو آرایشگاه من حاضر شد و تیم فیلم برداری هم تمام مدت اونجا بودن و از لحظه به لحظه فیلم میگرفتن و ما شوخی میکردیم و میخندیدیم، حتی خرابکاری میشد هم خیلی برامون حس جالبی بوددددددددددد
روز عروسی هم من ساعت 13 رفتم آتلیه و تا 17 عکسهای آتلیه رو انداختم یه کمی استراحت کردم و بعد ساعت 18 حرکت کردم سمت کرج که باغمون بود و کلی انرژی داشتم
تا ساعت 3 شب تو باغ رقصیدم بعدش هم اومدیم خونه ما خدا حافظی و خونه همسرم و ساعت پنج و نیم یا شش صبح رفتیم خونه خودمون
اینم بگم که هزینه زیادی برای من نداشت آتلیه کلاً 700 اضافه تر گرفت، لباسم رو خریده بودم و حواسم بهش بود و دیگه ندادم برای شست و شو و همون رو دوباره پوشیدم روز عروسی و تمام جاهایی که تو باغ باید میشستم زمین و اینا همش یه تور پهن میکردم زیرم که لباسم خیلی کثیف نشه و به قول عکاسم که میگفت روز عروسی هم می اومدی باغ همین بود
آرایشگاه هم برام با 700 قرار داد بست روز فرمالیته رو ولی آخرش ازم 500 گرفت
دسته گلم یه دسته گل کوچولو و فانتزی داشتم که اونم 100 گرفت چون موندگاری و اینا برام اهمیت نداشت خیلی تاکید به عالی بودن نداشتم و قرار بود فقط چند تا عکس با گل داشته باشم که آتلیه بهم گفت سخت نگیرم تو این موضوع
و تاجم هم ریسه گل بود
نقل قول
 سپاس شده توسط mina/68 ، فایزه 93 ، (کژال) ، Maryam290 ، mahtabjon ، nedva
۲۶-خرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #10
(۲۶-خرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ عصر)maryam.sharivari نوشته است:  سلام به همه
من فرمالیته داشتم و بسیییییااااااااااااااااااار بسیااااااااااااااااااااااااااااار راضی بودم و هستم از این کار
حتی همسرم اوایلش فکر میکرد از نظر هزینه خییل بالا میشه و خیلی رضایت نداشت و فقط به خاطر من قبول کرده بود ولی هنوز میگه یکی از بهترین کارهایی که میتونسته برای عروسی انجام بده همین بوده و خیلی راضیه
من حدود 1 ماه قبل از عروسی رفتم وسط هفته بود، تو ماه رمضون و تمام عکسهای باغمون رو گرفتیم
من مدل موهام و آرایشم هم متفاوت بود با روز عروسی و خیلی از این مورد راضیم
آدم واقعاً تو باغ خسته میشه آخه
البته همین موضوع که تو ماه رمضون بود یه کمک خیلی بزرگی به من کرد که سر آرایشگرم خلوت بود و باهاش صحبت کردم، صبح تا ظهر را آرایشگاه رو در اختیارمون گذاشت( البته اینم بگم که آرایشگرم یکی از صمیمی ترین دوستهامونه) و شوهرم هم با آرایشگرش اومد تو آرایشگاه من حاضر شد و تیم فیلم برداری هم تمام مدت اونجا بودن و از لحظه به لحظه فیلم میگرفتن و ما شوخی میکردیم و میخندیدیم، حتی خرابکاری میشد هم خیلی برامون حس جالبی بوددددددددددد
روز عروسی هم من ساعت 13 رفتم آتلیه و تا 17 عکسهای آتلیه رو انداختم یه کمی استراحت کردم و بعد ساعت 18 حرکت کردم سمت کرج که باغمون بود و کلی انرژی داشتم
تا ساعت 3 شب تو باغ رقصیدم بعدش هم اومدیم خونه ما خدا حافظی و خونه همسرم و ساعت پنج و نیم یا شش صبح رفتیم خونه خودمون
اینم بگم که هزینه زیادی برای من نداشت آتلیه کلاً 700 اضافه تر گرفت، لباسم رو خریده بودم و حواسم بهش بود و دیگه ندادم برای شست و شو و همون رو دوباره پوشیدم روز عروسی و تمام جاهایی که تو باغ باید میشستم زمین و اینا همش یه تور پهن میکردم زیرم که لباسم خیلی کثیف نشه و به قول عکاسم که میگفت روز عروسی هم می اومدی باغ همین بود
آرایشگاه هم برام با 700 قرار داد بست روز فرمالیته رو ولی آخرش ازم 500 گرفت
دسته گلم یه دسته گل کوچولو و فانتزی داشتم که اونم 100 گرفت چون موندگاری و اینا برام اهمیت نداشت خیلی تاکید به عالی بودن نداشتم و قرار بود فقط چند تا عکس با گل داشته باشم که آتلیه بهم گفت سخت نگیرم تو این موضوع
و تاجم هم ریسه گل بود

عزیزم ممنون میشم بگی کجا رفتی برای فرمالیته ات؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فایزه 93 ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام