• هیژا
  • مهناز

رهن و اجاره در پردیس

۱۹-بهمن-۱۳۹۲, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #21
RE: رهن و اجاره در پردیس
امتیاز مسکن مهر فاز 8 پردیس ، 90 متر، 12 میلیون، فوری فروشیه
اگه کسی خواست تو خ پ بده
نقل قول
 سپاس شده توسط happily_diba
۱۹-بهمن-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #22
سلام دوستان من پردیس میشینم جای خوبه به شرط اینکه ماشین داشته باشید هم اتوبوس و مینی بوس و تاکسی داره برای سه راه تهران پارس و تاکسی برای نوبنیاد داره فاز یک قدیمی سازه سمت پاساژ گلها زیاد خوب نیست بالاترش بهتره فازه دو هم ویلایی داره و هم اپارتمان نشینی میگن فاز دو بهتر مخصوصا محله چهارش همه جا خوب و بد داره اینجا هم همیت طور فاز سه هم مسکن مهر داره هم اپارتمان غیره فاز چهارش شخصی سازه فاز 5مسکن مهر ویلایی فاز شیش همون کوزو مسکن مهره برای عروس داماد خوبه یه خورده مدرسه هاش خوب نیست اما در کل خیلی خیلی محله ارمی هست جون میده برای خواب همسایه ها هم به هم کاری ندارن بتزم سوالی بود من در خدمت هستم
نقل قول
 سپاس شده توسط happily_diba ، Shadi95 ، nila1360 ، پاستل ، اِلی ، Gol afshan ، marjantt
۱۱-اسفند-۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ عصر
ارسال: #23
عزیزم فاز 11 برج مانند هستش 12 طبقه که تو هر طبقه 4 واحد هستش فاز 11 داره تحویل داده میشه بعضی از قسمتهاش
فاز8 تا اونجایی که من شنیدم میگن ویلایی 2-3 طبقه هستش و اینکه فاز 8 رو به این زودیا تحویل نمیدن ولی میگن خیلی جای شیکی میشه وسطش یه دریاچه داره بازم میگم سر طبقات و زمان تحویل باید دقیق بپرسی که من شرمندت نشم عزیزمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط اِلی ، Gol afshan
  • اساطیر
۱۷-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-اسفند-۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ صبح توسط GoldenQueen.)
ارسال: #24
(۱۹-بهمن-۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ عصر)samane666 نوشته است:  سلام دوستان من پردیس میشینم جای خوبه به شرط اینکه ماشین داشته باشید هم اتوبوس و مینی بوس و تاکسی داره برای سه راه تهران پارس و تاکسی برای نوبنیاد داره فاز یک قدیمی سازه سمت پاساژ گلها زیاد خوب نیست بالاترش بهتره فازه دو هم ویلایی داره و هم اپارتمان نشینی میگن فاز دو بهتر مخصوصا محله چهارش همه جا خوب و بد داره اینجا هم همیت طور فاز سه هم مسکن مهر داره هم اپارتمان غیره فاز چهارش شخصی سازه فاز 5مسکن مهر ویلایی فاز شیش همون کوزو مسکن مهره برای عروس داماد خوبه یه خورده مدرسه هاش خوب نیست اما در کل خیلی خیلی محله ارمی هست جون میده برای خواب همسایه ها هم به هم کاری ندارن بتزم سوالی بود من در خدمت هستم

سلام
ما می خوایم بعد از عید نقل مکان کنیم به پردیس،‌هم به خاطر قیمت مناسب خونه هاش هم آب و هوای عالیش، خودمون مجتمع سنبل یا برجای انتهای آب و فاضلاب رو مد نظر داریم، ولی من خودم یه مقدار دلهره دارم،‌چون کارمندم نمیدونم اگه راهم دور بشه چقد ممکنه اذیت بشیم، شما که اونجایی با رفت و آمدش مشکل نداری؟ کرایه تاکسی ها چطوره واسه هر خط؟ خودت کارمندی؟
ممنون میشم جواب سوالامو بدی و راهنمایی کنی

برای پیدا کردن یه رستوران یا کافی شاپ یه وبسایت عالی میتونه کمک کنه:
سایت معرفی و آنالیز رستوران های ایران
http://Res.doradu.com

نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #25
بچه ها قیمت خرید و فروش آپارتمان تو پردیس چه جوریه؟ مثلا یه آپارتمان 70 متری سه سال ساخت؟
نقل قول
۱۷-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #26
(۱۷-اسفند-۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ صبح)GoldenQueen نوشته است:  
(۱۹-بهمن-۱۳۹۲ ۰۴:۰۳ عصر)samane666 نوشته است:  سلام دوستان من پردیس میشینم جای خوبه به شرط اینکه ماشین داشته باشید هم اتوبوس و مینی بوس و تاکسی داره برای سه راه تهران پارس و تاکسی برای نوبنیاد داره فاز یک قدیمی سازه سمت پاساژ گلها زیاد خوب نیست بالاترش بهتره فازه دو هم ویلایی داره و هم اپارتمان نشینی میگن فاز دو بهتر مخصوصا محله چهارش همه جا خوب و بد داره اینجا هم همیت طور فاز سه هم مسکن مهر داره هم اپارتمان غیره فاز چهارش شخصی سازه فاز 5مسکن مهر ویلایی فاز شیش همون کوزو مسکن مهره برای عروس داماد خوبه یه خورده مدرسه هاش خوب نیست اما در کل خیلی خیلی محله ارمی هست جون میده برای خواب همسایه ها هم به هم کاری ندارن بتزم سوالی بود من در خدمت هستم

سلام
ما می خوایم بعد از عید نقل مکان کنیم به پردیس،‌هم به خاطر قیمت مناسب خونه هاش هم آب و هوای عالیش، خودمون مجتمع سنبل یا برجای انتهای آب و فاضلاب رو مد نظر داریم، ولی من خودم یه مقدار دلهره دارم،‌چون کارمندم نمیدونم اگه راهم دور بشه چقد ممکنه اذیت بشیم، شما که اونجایی با رفت و آمدش مشکل نداری؟ کرایه تاکسی ها چطوره واسه هر خط؟ خودت کارمندی؟
ممنون میشم جواب سوالامو بدی و راهنمایی کنی

سلام عزیزم به سلامتی اره گلم منم میام تهران هرروز سرکار کارمندم برای نوبنیاد تاکسی داره 2800 تومان برای تهراتپارس تاکسی2500 تومان مینی بوس1000تومان برای فرهنگسرای اشراق(مترو فرهنگسرا) اتوبوس700 تومان تاکسی2500 تومان خودتم ماشین داشته باشی راحتی عوارض جاده جدید (اتوبان) الان1800 تومان هست بعد از عید میخوان 2500 تومان بشه (خدارو شکرSmile) جایی که انتخاب کردی رو من دوست دارم خیلی ساختمان شیکی هستن اما دو مورد یک خیلی شیبش زیاده تو زمستون به مشکل یر میخوری ماشین بالا نمیره وقتی برف میاد اگر ماشین نداری اونجا تاکسی نمیره مگر شخصی سوار بشی پردیس مثل تهران تو خیابون کوچه هاش مغازه نداره باکلاسه برای خرید باید بری یا میادین میوه یا پاساژ تره بار اونجا تغریبا نزدیک امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم دوستم
New1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط پاستل
۱۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۸:۵۵ صبح
ارسال: #27

سلام عزیزم به سلامتی اره گلم منم میام تهران هرروز سرکار کارمندم برای نوبنیاد تاکسی داره 2800 تومان برای تهراتپارس تاکسی2500 تومان مینی بوس1000تومان برای فرهنگسرای اشراق(مترو فرهنگسرا) اتوبوس700 تومان تاکسی2500 تومان خودتم ماشین داشته باشی راحتی عوارض جاده جدید (اتوبان) الان1800 تومان هست بعد از عید میخوان 2500 تومان بشه (خدارو شکرSmile) جایی که انتخاب کردی رو من دوست دارم خیلی ساختمان شیکی هستن اما دو مورد یک خیلی شیبش زیاده تو زمستون به مشکل یر میخوری ماشین بالا نمیره وقتی برف میاد اگر ماشین نداری اونجا تاکسی نمیره مگر شخصی سوار بشی پردیس مثل تهران تو خیابون کوچه هاش مغازه نداره باکلاسه برای خرید باید بری یا میادین میوه یا پاساژ تره بار اونجا تغریبا نزدیک امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم دوستم
New1New1

مرسی عزیزم خیلی خیلی کمک کردی، فقط یه سوال، چرا میگی خدا رو شکر عوارض میشه 2500؟!! Surprised خوشحالی زیاد شده؟Huh

برای پیدا کردن یه رستوران یا کافی شاپ یه وبسایت عالی میتونه کمک کنه:
سایت معرفی و آنالیز رستوران های ایران
http://Res.doradu.com

نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ صبح
ارسال: #28
به جز خدارو شکر کردن دیگه کاری میشه کردCrying
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #29
بچه ها منم دنبال خونم. با بودجه ای که دارم فقط می تونم فاز 11 خونه بخرم. خیلی تحقیق کردم. با 47 تا 52 میلیون پول نقد می تونی اونجا خونه بگیری . خیلی منطقه اش باحاله .اطراف همه اش کوه. اب و هوای خوبیم داره. ساختمون هایی هم که ساختن نمای قشنگی داره. پرسو جوهایی که کردم می گن شرکت کوزو خوب خونه می سازه. فقط مشکلی که دارم اینه که اونجا سند به نامت نمی خوره و وکالتیه.تا وام کاملو ندی به نامت نمی زنن.
کسی اونجا خونه گرفته؟ جاش خوبه؟ زمستونا اونجا چجوریه؟ برف میاد چجوری میشه؟ هرکی راجع به فاز 11 چیزی می دونه پیام بده!!!!

مهم نداشته‌ هات نیست !
مهم اینه که عاشق داشته‌ هات باشی...
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #30
سال اول که ما اومدیم پردیس منجمد شودیم اما الان مثل تهرانه زیاد برف نمیاد .خونه ما که فاز 2هست سند اصلی گروی بانک فقط یه سند موقت بهمون دادن اگر امتیاز میخری از طرفت مطمئن باش ازش هم سفته بگیر تا بیاد کاراتو انجام بده
نقل قول
 سپاس شده توسط اِلی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام