• لی لی رضایی
  • تقی زاده

رهن و اجاره خانه

۸-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #31
RE: رهن و اجاره خانه
ما با 35 میلیون و ماهی 200 تومن هیچ جا پیدا نکردیم البته سمت تهرانپارس
همه می گفتن 15تومن ماهی 1.200 یا 75 میلیون رهن کامل یه جا بهمون گفت 110 میلیون رهن کامل!! مجبور شدیم بریم سمت غرب
اگه ادم مجبور باشه باید از خانوادش هم جدا بشه!
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-تير-۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ عصر توسط Dante.)
ارسال: #32

وای چقدر خونه گرون شد Crying

مهر سال ما تموم میشه حتما صاحب خونی کلی می کشه رو اجاره و رهن Crying

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #33
دانته جون نگراننباش انشالله اینکارو نمیکنه

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #34

حالا همشرم میگفت غرب گرونتر از شرقه،اما اینطور که شما میگی پس شرقم گرونه!!!
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #35

(۸-تير-۱۳۹۰ ۰۲:۵۵ عصر)nilaa نوشته است:  دانته جون نگراننباش انشالله اینکارو نمیکنه

آخه نیلا جون منطقیش اینه که سرسال بیشترش می کنن. اوایل شهریور زنگ می زنیم ببینیم چقدر می خواد گرون کنه.
اینطور که بچه ها می گن خونه قیمتش وحشتناک شده!

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #36
(۸-تير-۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ صبح)sahar banoo نوشته است:  ما با 35 میلیون و ماهی 200 تومن هیچ جا پیدا نکردیم البته سمت تهرانپارس
همه می گفتن 15تومن ماهی 1.200 یا 75 میلیون رهن کامل یه جا بهمون گفت 110 میلیون رهن کامل!! مجبور شدیم بریم سمت غرب

من نمیدونم شما کجای تهرانپارس و چند متر میخواستید. ولی خدایی دیگه اینجوریا هم نبود. لابد 100 متر تو خیابون رشید بوده!؟
با 35 تومن میشه 60 متر رهن کامل جای مناسب پیدا کرد. ما تو آیت الله کاشانی که تازه گرونه پیدا کرده بودیم.
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #37

(۸-تير-۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ عصر)nalix85 نوشته است:  
(۸-تير-۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ صبح)sahar banoo نوشته است:  ما با 35 میلیون و ماهی 200 تومن هیچ جا پیدا نکردیم البته سمت تهرانپارس

من نمیدونم شما کجای تهرانپارس و چند متر میخواستید. ولی خدایی دیگه اینجوریا هم نبود. لابد 100 متر تو خیابون رشید بوده!؟
با 35 تومن میشه 60 متر رهن کامل جای مناسب پیدا کرد. ما تو آیت الله کاشانی که تازه گرونه پیدا کرده بودیم.

چه خوب داشتم دپرس می شم دوباره شنقول شدم Big GrinBig GrinBig Grin

نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #38
آره ما بالای 100 متر می خواستیم چون خودمون یه خونه 130 متری توی جنت آباد داشتیم که میخواستیم اونجا رو رهن بدیم و با پول رهن اون تهرانپارس خونه پیدا کنیم که البته نشد و مجبور شدیم بریم همونجا
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #39
من اگه 130 متر تو جنت آباد داشتم ، حتی خودم رو برای گشتن به زحمت نمینداختم!
نقل قول
۱۱-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #40
من اصلاً غرب رو دوست ندارم خیلی دوره! من شرق تهران بزرگ شدم شوهرم هم همین طور محل کارمون هم اینوره! رفت و آمد از اونجا برامون خیلی سخت می شه
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام