• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

رهن و اجاره خانه

۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۴۹ صبح
ارسال: #3051

RE: رهن و اجاره خانه
سلام عزیزم
ما حدود سال 90 اونجا بودیم توی خیابون امیر ابراهیمی (پشت امامزاده) ببین از نظر محله خوب و دنجه و من خیلی اونجارو دوست داشتم
مرکز خرید و اتوبان و ایناهم که بهش خیلی نزدیکه
فکر میکنم محله متوسط رو به بالا تقریبا بشه حسایبش کرد
جای خوبیه منکه خیلی راضی بودم، اگه قیمت مناسب میده که به نظرم شک نکنتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

خدا جان من...
از تو معجزه ای میخواهم در حد خدا بودنت...
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند...
...
نقل قول
 سپاس شده توسط nahid70
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #3052
(۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ صبح)'K.L.S' نوشته است:  سلام عزیزم
ما حدود سال 90 اونجا بودیم توی خیابون امیر ابراهیمی (پشت امامزاده) ببین از نظر محله خوب و دنجه و من خیلی اونجارو دوست داشتم
مرکز خرید و اتوبان و ایناهم که بهش خیلی نزدیکه
فکر میکنم محله متوسط رو به بالا تقریبا بشه حسایبش کرد
جای خوبیه منکه خیلی راضی بودم، اگه قیمت مناسب میده که به نظرم شک نکنتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

مرسی دوستم
من چون ماشینم ندارم و محل کارم مشخص نیست کجا باشه یکم مرددم، چون نزدیک مترو و اینا هم نیست و البته به این خاطر که تا حالا تهران نبودم برای زندگی، خواستم تا حدودی به خوبی محله ش مطمین باشم.
قیمتشو با آگهی های دیوار که مقایسه کردم دیدم مناسب گفته بهمون. (فامیله و آدم مطمئنی هست)
65 متر مفید، دو خوابم هست (دو خواب فسقلی)، به علاوه پارکینگ و انباری و آسانسور و کابینت ام دی اف و گاز صفحه ای، ولی سال ساختش فک کنم 14و15 سال باشه. گفته 90 تومن بدید. خوبه بنظرتون؟ یا جاهای دیگه تهران هم میتونم این متراژ و این قیمت پیدا کنم؟

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۲۱ عصر
ارسال: #3053

(۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ عصر)'nahid70' نوشته است:  
(۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ صبح)'K.L.S نوشته است:  'K.L.S' pid='7591398' dateline='1550560783

ببین جای خوبیه
فکر میکنم به بی آر تی تیراژه و باغ فیض هم نزدیک باشه
بازم با این رنج قیمت فکر کنم سمت جنت آباد میتونی پیدا کنی
اما چون مالکتون آشناست و میگی آدم خوبیه فکر کنم تو این اوضاع و احوالا بهتره همین جا رو بگیرید که لااقل از صاحب خونتون مطمئنیدتصویر: images/smilies/heart.gif

خدا جان من...
...
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #3054
(۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ عصر)'K.L.S' نوشته است:  
(۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ عصر)'nahid70' نوشته است:  
(۳۰-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ صبح)'K.L.S نوشته است:  'K.L.S' pid='7591398' dateline='1550560783

ببین جای خوبیه
فکر میکنم به بی آر تی تیراژه و باغ فیض هم نزدیک باشه
بازم با این رنج قیمت فکر کنم سمت جنت آباد میتونی پیدا کنی
اما چون مالکتون آشناست و میگی آدم خوبیه فکر کنم تو این اوضاع و احوالا بهتره همین جا رو بگیرید که لااقل از صاحب خونتون مطمئنیدتصویر: images/smilies/heart.gif

درسته، اینجا رو بگیریم دیگه از بابت صاحبخونه میدونیم خیالمون راحته.
ممنون از راهنماییت عزیزم.
تصویر: /images/smilies/new/new1.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S
۳۰-بهمن-۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #3055

خواهش خانومی
انشالا که هرجارو میگیری واست بهترین اتفاقا بیوفته و به زوذیه زود بخریتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

خدا جان من...
...
نقل قول
 سپاس شده توسط nahid70
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام