• گل سنتر
  • هیژا

رهن و اجاره خانه

۱۴-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۲۶ عصر
ارسال: #3021
RE: رهن و اجاره خانه
دقیقا پول پیش برای همینه که اگر مستاجر اجاره نداد یا بعدا بلایی سر خونه آورده بود از پول پیش کم میکنن.
بابای من همیشه شماره کارت میده مستاجر میریزه ماه به ماه
اگر چیزی نو داخل خونه نصب کردید میتونید ذکر کنید که اینا نو هستن و باید بعد یک سال سالم تحویل بدن. یا حتما تاکید کنید روی کاشی های آشپزخانه و حمام سوراخ نزنن. چون کاشی مث دیوار نیس که سوراخ بشه راحت با گچ و رنگ بشه درستش کرد. ماشالله بعضی مستاجرا هم دلسوز نیستن و ازین کارا میکنن (ما بارها این چیزا سرمون اومده)
اگر خونه کاغذ دیواریه تاکید کنید که اگر کاغذ کنده بشه یا باید عین کاغذو پیدا کنن و درستش کنن یا کاغذ کل خونه رو عوض کنن. مستاجرایی که بچه دارن این پیش میاد بچه شون میکنه کاغذو یا روش نقاشی میکنه.

نقل قول
 سپاس شده توسط kentia ، TiTi 92 ، آرامشه خیال
۱۵-مرداد-۱۳۹۷, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #3022
سلام دوستای عزیزم
ما خونمون رو گذاشتیم واسه رهن
٧٠متر پیروزی بلوار ابوذر طبقه چهارم بدون اسانسور ٢خواب کف پارکت تازه نقاشی شده تمیز و خوش نقشه اس شیر الات و دستگیره هاشم عوض کردیم
٧٠میلیون رهن کامل
اگه کسی خواست پیام بده بهم
نقل قول
۴-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #3023
بچه ها با 80 تومن پول کجاهای تهران میشه اجاره کرد؟ یه واحد 50-60 متری 
​سمت غرب 

چون آینه پیش تو نشستم که ببینی 
در من اثر سخت ترین زلزله ها را ...
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست 
از بس که گره زد به گره حوصله  ها را ...

نقل قول
  • اساطیر
  • پیانو
۹-شهريور-۱۳۹۷, ۱۲:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-شهريور-۱۳۹۷ ۰۱:۲۴ عصر توسط Moji mo.)
ارسال: #3024
سلام دوسنان، یک اپارتمان ۱۲۷ متری در شهرک غرب، سپهر گذاشتیم برای رهن کامل، سه خواب ، پنج طبقه ، تک واحدی با انباری خیلی بزرگ، دو تا بالکن داره و ساختمان ۵ سال ساخت هستش
هر کی خواست بیاد پی وی

هر سه خواب هم کمد دیواری داره
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #3025
سلام،من به خاطر دانشگاهم باید بیام تهران و با ۱۵۰ میلیون و ماهی ۱و۵۰۰کجا می تونم یه آپارتمان حداقل ۱۰۰ متری تمیز که جای خوب و امنی باشه بگیرم؟کلا کدوم منطقه هارو پیشنهاد میکنین؟
نقل قول
۱۲-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #3026
دانشگاهت کدوم قسمته؟شرق یا غرب یا شمال یا جنوب؟ تو شیپور و دیوار نگاه کن قیمتا به روز تره
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #3027
بچه ها گوهردشت کرج جای خوبیه؟ طرفای گوهردشت کجاها از نظر فرهنگ بهترن؟

گفتي بيا زندگي خيلي زيباست دوويدمتصویر: images/smilies/angel.gif
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۷, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #3028

(۲-مهر-۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ عصر)'رهاورد' نوشته است:  بچه ها گوهردشت کرج جای خوبیه؟ طرفای گوهردشت کجاها از نظر فرهنگ بهترن؟

خیلی جای خوبیه فاز یک خ سوم تا ۱۳ عالیههرچی بری بالاتر بهتره 

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
 سپاس شده توسط رهاورد
۲۳-آبان-۱۳۹۷, ۰۶:۵۷ صبح
ارسال: #3029
سلام بچه ها. من با ۸۰۰ تومن کجای تهران میتونم متراژ ۸۰ متر خونه بخرم؟یه محله خوب

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست......
ولی یادت مهمان همیشگی قلبم است.New1
خدایا بچمو در پناه خودت حفظ کن، 36
نقل قول
۲۰-آذر-۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ صبح
ارسال: #3030
تو سایت ejarekhone  برای اجاره آپارتمان مبله در تهران املاک بسیار خوبی دارن که قیمت هاش هم واقعا مناسبه ، اجارشون هم بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه اس . با هر شرایطی که بخواین می تونین خونه پیدا کنین تو این سایت
خودشونم 24 ساعته مشاوره میدن
اجاره خانه روزانه در تهران

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام