• مزون فابرا
  • هیژا

رهن و اجاره خانه

۶-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #21
RE: رهن و اجاره خانه
سلام
میدونید شما دنبال خونه تو مناطق بالای شهر میگردید.واسه همین چیز مناسب پیدا نمیکنید.
من که جنوب شرق هستم.
سمت ما با 15-18 تومن یه خونه 80 متری میشه رهن کامل کرد.
پسر عمم تو یه خونه 85 متری لوکس،20 تومن رهن کامل کرد. که تازه کلی صاحب خونش بی انصاف بود.
قیمت خرید همین خونه،60 تومن بود.
تو کرج هم خونه خوب گیر میاد.من خالم تو فاز یک اندیشه،یه خونه60 متری 7تومن با ماهی 80 تومن کرایه نشینه.
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ صبح
ارسال: #22

آخه باید محل کار و خونه مامانا و باباها رو درنظر گرفت. یه موضوع دیگه هم هست، آدم به یه بافت و محلیت عادت کرده و براش این همه تغییر ممکنه خیلی سخت باشه!
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۲۸ صبح
ارسال: #23
منم با ضحی موافقم نمی شه که یکهو کند و رفت . ولی ما شمال شهر دنبال خونه نیستیم سمت غرب می خوایم .ما قبل عید با 30 تومان راحت می تونستیم خونه سمت غرب پیدا کنیم ولی الان.................... اجاره ها دوبرابر شده ولی بودجه ما کمتر شده که بیشتر نشده Sad
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ صبح
ارسال: #24

با حرف نیوشا وضحی موافقم ،من خودم میخواستم نزدیک خونه مامانم باشم ،اما همه جا گرون شده فک نکنم به منطقه ربطی داشته باشه ،
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ صبح
ارسال: #25
آره واقعا" همه جا چند برابر شده و واقعا" کسی نمیتونه یک دفعه محل زندگیش رو عوض کنه حد اقل خود من همچین توانی رو ندارم که خیلی از محلی که 25سال توش زندگی کردم (یعنی همه عمرم ) دور بشم !!! خیلی سخته همون دوری و جدا شدن از خانواده خودش سخت هست دیگه این یکی رو نمیشه تحمل کرد. به منطقه هم ربط نداره هر جا هستی محل زندگیت هست و اونجا رو دوست داری تازه اونجا ها هم گرون شده.
ما که تو کوچمون خونه 50متری رهن کاملش 50تومانه !!!!

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ صبح
ارسال: #26

طرف ما هم همینطوره Sad تازه نوساز هم نیست. ولی با اینحال ما به جای دورتر هم رضایت دادیم. تا خدا چی بخواد!
نقل قول
۷-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ عصر
ارسال: #27
سیندرلا جون بازهم خدا رو شکر که خریدین . به نظرم وقتی خونه مال خودت باشه یه انگیزه داری که دوری رو تحمل کنی ولی وقتی می خوای اجاره کنی دیگه نهههههههههههههههههههه
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ صبح
ارسال: #28
دوستان کاربر star gril تو صفحه قبل گفت:یعنی یه دخمه واسه عروس دوماد پیدا نیمشه؟
منم منظورم این بود که خونه پیدا میشه ولی با سختی خاص خودش!
نیلا جون دیگه تشکیل زندگی این مسایل هم داره(دوری از خانواده)
سمت ما که خیلی گرون نشده واسه همین گفتم.
حالا نگفتم که کلا از تهران برید،صلاح مملکت خویش خسروان دانند!
من خودم واسه درسم تا شهرک غرب میام،سخت بود ولی نمردم!
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس معمار ، SetareyeSoheil
۸-تير-۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #29

مریم عزیز منظور من محلیت و سبک زندگی ای بود که هر کی با اون خو کرده. و اصلا هم این برداشت رو نکنی که بالاتر و پائین تر میکنم! هر کسی به جایی که سالها زندگی کرده عادت کرده. به مردمش، به سبک زندگی و حتی به سوپر مارکتی که میره. البته که اگه مجبور باشی باید محلت رو عوض کنی. مثل من. ما شمالیم اما از اول رو غرب فکر کردم.
خلاصه حرفم اینه که زندگی کردن با فقط راه دور رفتن متفاوته.
نقل قول
۸-تير-۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #30
مریم جون برا درس بیای با زندگی کردن خیلی فرق داره منم برا درسم تا قزوین میرفتم ولی اونجا زندگی که نمیکردم !!!

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط lovely.deli
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام