• مهناز
  • گل سنتر

رفت و آمد خانواده ها قبل از بله برون

۱۰-آذر-۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ عصر
ارسال: #261
RE: رفت و آمد خانواده ها قبل از بله برون
(۱۰-آذر-۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ عصر)'zitana' نوشته است:  بعد از خواستگاری و رفت و آمدهای خونواده داماد به خونه عروس و اوکی دادن خونواده عروس، باید خونواده عروس برن خونه خونواده دوماد؟؟
همه میرن؟ چطوریاس؟

بله حتما باید برید تا هم آشنایی بیشتر بشه هم سطح خونه زندگیشونو ببینید و هم بخورد و پذیراییشونو.

دوستان لطفا برای من و عشقم هم دعا کنید تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط zitana ، heven
۲۲-شهريور-۱۳۹۷, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #262
دوستان عشق من پدرو مادرش فوت شدن و تنها زندگی میکنه 
خونش رو تازه ساخته وسایل واسه پذیرایی نداره فقط یه اتاق رو فرش کرده 
ما بخوایم بریم شهرشون لازمه خونه ی ایشون هم بریم یا نه؟ عکسای خونه رو من به مامانم نشون دادم ولی بازم اصرار در دیدن دارنتصویر: images/smilies/dodgy.gif
زشت نیست به نظرتون گفته بیاین خونه ی خواهرم یا خواهرزادمتصویر: images/smilies/angel.gif

جلسه ی اول خواستگاری ۱۳۹۷/۶/۷( شب عید غدیر)
خدایا شکرت
نقل قول
۲۲-شهريور-۱۳۹۷, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #263
بهتره  برین جایی که خودشون در نظر گرفتن،به هرحال دلیلشون موجهه،اگه خانوادت قصدشون فقط دیدن خونست،میتونی قبل از اینکه برگردین به نامزدت بگی دوس داری خونشو از نزدیک ببینی
نقل قول
 سپاس شده توسط heven
  • بیکیوت
۲۲-شهريور-۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #264

(امروز ۱۵:۰۷)'heven' نوشته است:  دوستان عشق من پدرو مادرش فوت شدن و تنها زندگی میکنه 
خونش رو تازه ساخته وسایل واسه پذیرایی نداره فقط یه اتاق رو فرش کرده 
ما بخوایم بریم شهرشون لازمه خونه ی ایشون هم بریم یا نه؟ عکسای خونه رو من به مامانم نشون دادم ولی بازم اصرار در دیدن دارنتصویر: images/smilies/dodgy.gif
زشت نیست به نظرتون گفته بیاین خونه ی خواهرم یا خواهرزادمتصویر: images/smilies/angel.gif

نه عزیزم چرا زشت باشه وقتی اقا داماد پدر و مادرشون در قید حیات نیستن خب خواهر یا برادر میشن خانوادش. و حالا چ اشکالی داره خونه ی خواهرش یا حالا خواهرزاده اش دعوتتون کنه. حتما برید و از نزدیک احازه بدید خانواده هاتون باهم اشنا بشن. به اقا داماد هم بگو اگه مشکلی نیست خانوادم میخوان خونه مجردی شما رو هم ببینن 

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط heven
۲۲-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #265
مرسی دوستای گلم

جلسه ی اول خواستگاری ۱۳۹۷/۶/۷( شب عید غدیر)
خدایا شکرت
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام