• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

"رشته ی تحصیلی"

۲۴-اسفند-۱۳۹۸, ۰۲:۰۹ عصر
ارسال: #3411
RE: "رشته ی تحصیلی"
من خودم با سایت رویال مایند یاد گرفتم اشتراکشو دارم اونجا هم مراقبه های دیپاک چوپرا بود هم دکتر دیسپنزا.
ولی خیلی سایت و اینا هست که میشه یاد گرفت عزیزم
یه سرچی بکنی هستتصویر: /images/smilies/new/lub.png

دوستی:92
عقد:95
عروسی:97/6/9تصویر: images/smilies/heart.gif
پاسخگوی سوالات دندانپزشکی شما هستم
پیج کاری ما:smile.docs
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفند.
۲۴-اسفند-۱۳۹۸, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #3412

(۲۴-اسفند-۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ صبح)'دختر اسفند.' نوشته است:  سپید جان تصمیمم ک یهو نیس حولو هوش ۴ساله دارم بهش فکر میکنم راستش و هی بخاطر ترسام پا پس میکشم کتابهای روانشناسی زیاد میخونم
مدیتیشن رو چطور انجام بدم؟ینی کلاس خاصی داره کتاب خاصی داره؟ چطور انجامش بدم؟
من تصمیم رو برا ادامه تحصیل گرفتم باید انجامش بدم فقط مشکلم دانشگاه رفتنه!!!
با امتحان دادن هیچ مشکلی ندارم
کلاس های مربوط آموزش تو حیطه کارمم ک میرفتم بااینکه محیط فرق داشت من برا حضور تو کلاس استرس داشتم اما برا امتحان ابدا

جوجه جان از چ نظر میگی پیام نور خوب نیس؟ازینکه فشار درسا رو خود ادمه؟؟؟
امتحاناتش هم منبع معرفی میکنن من دیگه نمی‌خوام فقط خودکشی کنم۲۰بگیرم
غیرانتفاعی. آخه حضور تو کلاس لازمه

آره سخت تره امتحاناتش . مثلا اگه دانشگاه آزاد می خواستی بری خیلی راحت تر بود. امتحاناتش تستیه فکر کنم. 
برا چی میگی حضور در کلاس برام استرس زاست?یعنی بعد این همه سال ک مدرسه و دانشگاه رفتی استرس داری?من خودم دوران دبیرستان و دانشگاه مقطع لیسانس موقع امتحان که می شد تن و بدنم می لرزید یا متلمتلا امتحان میان ترم که می گرفتن با اینکه خجالتی بودم ولی سر کلاس استرس نمی گرفتم هیچ وقت .اینارو به روان شناس که پیشش م ری گفتی? فوق لیسانس میخای شرکت کنی یا لیانس از اول?

وای اگر مرد گدا یک شبه سلطان بشود
مثل این است که گرگی سگ چوپان بشود
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر اسفند. ، پری سیما 89
۲۴-اسفند-۱۳۹۸, ۰۹:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۸ ۰۹:۱۴ عصر توسط دختر اسفند..)
ارسال: #3413
ن من حضور تو کلاس برام تنش زاس چون حس رقابتم زیاده طبق تجربه ای هم ک از دانشگاه دارم اینه ک اگر استاد سوال میکرد حتما باید بلد میبودم اگر نمیبودم خودمو آزار میدادم و سرزنش میکردم شاید بخاطر رشتم آنقدر نسبت ب دانشگاه بد بینو ناراحتم!
فوق رو نمیشه روانشناسی خوند چون عملا کار بیهوده‌ای میشه یعنی یک روز دلت بخواد دفتر بزنی حق رو نمیدن باید از اول بخونی یعنی لیسانستم باید همون رشته باشه
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۸, ۰۹:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-اسفند-۱۳۹۸ ۰۹:۵۸ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #3414

(۲۴-اسفند-۱۳۹۸ ۰۹:۱۴ عصر)'دختر اسفند.' نوشته است:  ن من حضور تو کلاس برام تنش زاس چون حس رقابتم زیاده طبق تجربه ای هم ک از دانشگاه دارم اینه ک اگر استاد سوال میکرد حتما باید بلد میبودم اگر نمیبودم خودمو آزار میدادم و سرزنش میکردم شاید بخاطر رشتم آنقدر نسبت ب دانشگاه بد بینو ناراحتم!
فوق رو نمیشه روانشناسی خوند چون عملا کار بیهوده‌ای میشه یعنی یک روز دلت بخواد دفتر بزنی حق رو نمیدن باید از اول بخونی یعنی لیسانستم باید همون رشته باشه

منم همین جوری بودم رفتم پیس مشاور بهش می گفتم من می ترسم استاد سوال یپرسه من بلد نباشم آبرو م پیش استاد و دانشجو ها بره، می گفت خوب بلد نباشی مگه آبروی تو به این چیزها ربط داره؟ مگه همه باید جواب همه سوال ها را بلد باشند?اینها را می گفت بعد من یه خورده آرامش می گرفتم من موقع سوال و کنفرانس اینا خیلی استرس داشتم. 
اگه بخای از اول بری روانشناسی بخونی باز یه چچیزی ولی لیسانست یه چیز شغلت یه چیزدیگه اون وقت زیاد جالب نیست. بازم میگم برو پیش مشاور من ب اندازه اون وارد نیستم که

دفتر مشاوره بخای بزنی باید تافوق روان شناسی بخونی میدونی که?

نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۸, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #3415
اره می‌دونم من دوست دارم تا دکتری هم برم
نقل قول
۲۵-اسفند-۱۳۹۸, ۰۶:۰۰ عصر
ارسال: #3416

خب برو، اگه علاقه داری چه چیزی بهتر از شغلی که بهش علاقه
داری

نقل قول
۵-بهمن-۱۳۹۹, ۰۷:۴۸ عصر
ارسال: #3417
سلام
دوستان من احتیاج به کسی دارم که تو رشته معماری تحصیل کرده باشه، و به خصوص اگه از داخل هنرستان این رشته رو شروع کرده و تا مقاطع بالاتر ادامه داده باشن هم فکر میکنم خیلی بتونه کمکم کنه
اگه اینجا کسی هست با این تحصیلات میشه لطفا اعلام حضور کنید؟
من چند تا سوال دارم. واقعا خیلی ممنون میشمتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام