• تقی زاده
  • سمیرا مرتضوی

"رشته ی تحصیلی"

۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ عصر توسط بهار امدادی.)
ارسال: #1

"رشته ی تحصیلی"
lopasali

یه دوست خوب

دوستای گلم بیاید بگید رشته ی تحصیلیتون چیه؟
توکدوم دانشگاه تحصیل کردید یا میکنید؟
میزان رضایتتون از رشته و دانشگاهتون؟
رشته ی مورد علاقتون چی بوده یا هست؟
و اینکه آیا الان شاغل هستید و میزان رضایت از شغلتون

و در آخر هم یک موضوع مربوط به خودم: من میخوام انشاا... رشته ی حقوق رو انتخاب کنم. ممنون میشم نظرتون رو بدونم و اگه کسی رو اطرافتون دارید که این رشته رو دنبال کرده و الان شاغل هست وضعیتش رو برام توضیح بدید مرررسییی
نقل قول
 سپاس شده توسط lopasali ، sevdayi ، pink lady ، فاطمه23 ، m.t ، moon girl ، *ساناز* ، kiana1390 ، پرناز22 ، ne-gin-00 ، farnazzzz ، iElahe
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ عصر توسط nastaran.)
ارسال: #2

RE: "رشته ی تحصیلی"
مشاوره
دانشگاه اصفهان
زیاد از رشته دانشگاه متوسط
مشاوره و حقوق
نیستم
نقل قول
 سپاس شده توسط raha-71 ، ندا بالا ، ne-gin-00
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #3
من ارشد ژنتیک پزشکی علوم پزشکی بهشتی میخونم
رشته مو دوس دارم
ولی دانشگاهای ایران...........
چه میشه کرد
یا باید رفت یا موند و تحمل کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط raha-71 ، ندا بالا ، najmesn ، pichak2014 ، دختر شرقی ، $saye$ ، *ساناز* ، shaghayegh69 ، ne-gin-00
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ عصر توسط arooaha.)
ارسال: #4
من مهندسی برق الکترونیک
دانشگاه اراک
اصلا رشتمو دوست ندارم
و فعلا بیکارم

رشته خیلی مضخرفیه فقط سختی و اسم داره همین دیگه هیچی نداره
در ارتباط با حقوقم تا جایی که دور و بریامو میبینم رشته خیلی خوبیههههههه اما جزئیات و نمیدونم
نقل قول
 سپاس شده توسط neda.j ، reiha ، ne-gin-00
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #5

منم دبیرستان ریاضی فیزیک بودم..... که درسم عالی بود

دانشگاه اول سخت افزار قبول شدم. سراسری که شیراز قبول شدم نرفتم. تهرانم آزاد تهران جنوب که 5 ترم درس خوندم بعدم انصراف دادم Big Grin چون حالم از رشته ام به هم میخورد . از زمان مدرسه دلم میخواست برم هنرستان با اینکه درسم عالی بود مخصوصا ریاضی و فیزیکم!

بالاخره هم رفتم تو رشته گرافیک که عاشقشمممم . اونم علمی کاربردی !!! با اینکه ترم دیگه فوق دیپلم میگیرم و لیسانسی که میتونستم با دو ترم دیگه درس خوندنو به دست بیارم از دست دادم ولی سر سوزن پشیمون نیستم!

چون من آدمیم که چیزی که دوست دارمو به دست میارم نه که چیزیو که دارم مجبوری دوسش داشته باشم! خدا بخواد بهمن امتحان جامع میدم . بعدم واسه لیسانس شرکت میکنم . در کنارش عکاسیم دوره دیدم ! خیلیم راضیم. هنوزم سر کار نمیرم! زوده !!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط fery_k ، raha-71 ، betsabeh ، Elena ، nafas f2 ، maral70 ، ندا بالا ، nasim.h ، lady-nazy ، m.t ، sib_sabz ، تپلو ، *باران* ، رها شایسته ، آناهیتا49 ، $saye$ ، + Negar ، سونیا69 ، Amene joon ، saharpouyan ، پرناز22 ، صفا ، ne-gin-00
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ عصر
ارسال: #6
ااااا بهار جون اون قسمت اصلی تاپیک رو که مربوط به خودمه رو نذاشتی که Smile زودی بذار بقیه نظر بدن
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ عصر
ارسال: #7
منم زیست شناسی عمومی میخونم .دانشگاه علوم پایه مشهد.رشتمو دوست دارم الانم ترم 7 ام ولی همیشه رشتهی مورد علاقم موسیقی بود و هست ولی خوب دیگه خوانوادم نزاشتن Sad ولی الان گیتار میزنم ولی دوست داشتم موسیقیو حرفهای دنبال کنم

وقتی که من عاشق شدم، شیطان به نامم سجده کرد
آدم زمینی تر شد و، عالم به آدم سجده کرد
من بودم و چشمان تو، نه آتشی و نه گِلی
چیزی نمی دانم ازین دیوانگی و عاقلی...
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا بالا ، فرزان ، $saye$ ، + Negar ، پرناز22 ، ne-gin-00
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #8
دبیرستان رشته ام ریاضی بود سال آخر تغییر رشته دادم به انسانی چون پدرم دوست داشت حقوق بخونم الانم دارم کارشناسی ارشد حقوق جزا وجرمشناسی میهخونم
دانشگاه بهشتی
از رشته ام راضی ام ولی سخته
وکیل هستم ولی تخصصم بیشتر تو زمینه قراردادهای تجاری بین المللی و داوری است شغلم دوست دارم ولی کار طاقت فرسا و پردردسریه متاسفانه!بعضی وقتا خیلی خسته میشم
تدریس بیشتر دوست دارم درسم تموم بشه حتما دانشگاه درس میدم

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا بالا ، اورانوس ، *باران* ، $saye$ ، *ساناز* ، *Leila* ، پرناز22 ، ne-gin-00
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #9
من مهندسی عمران خوندم تو سراسری
الان دارم اشد سازه می خونم تو آزاد

عاشق معماری بودم.چون یه رشته ی هنری بود...ولی الان زیادم ناراضی نیستم
از وقتی شاغل شدم علاقه مند شدم و این باعث شد بخوام ارشد هم بخونم
ولی هر موقع وقت آزاد پیدا میکنم میرم سراغ نقاشی و کارهای هنری

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار امدادی ، sadafiii ، ندا بالا ، رها شایسته ، $saye$ ، *ساناز* ، Fariba-65H ، آیتا ، ne-gin-00
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #10
(۶-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ عصر)سحرافشاری نوشته است:  دبیرستان رشته ام ریاضی بود سال آخر تغییر رشته دادم به انسانی چون پدرم دوست داشت حقوق بخونم الانم دارم کارشناسی ارشد حقوق جزا وجرمشناسی میهخونم
دانشگاه بهشتی
از رشته ام راضی ام ولی سخته
وکیل هستم ولی تخصصم بیشتر تو زمینه قراردادهای تجاری بین المللی و داوری است شغلم دوست دارم ولی کار طاقت فرسا و پردردسریه متاسفانه!بعضی وقتا خیلی خسته میشم
تدریس بیشتر دوست دارم درسم تموم بشه حتما دانشگاه درس میدم

سحرجان از درآمدت راضی هستی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام