رسم و رسومات ارمنی ها

۲۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۳ صبح
ارسال: #31
RE: رسم و رسومات ارمنی ها
انی چون یه سوال؟مسلمونا مهریه میزنن واسه عروس ارمنیها چی اونا چیزی به عروس میدن؟یکی رو میشناختم میگفت میدن.ازمراسم توکلیسا بیشتربگوچطوری برگذارمیشه

دارم خودم و واسه 3ماهه دیگه اماده میکنم
وای چه حسی دارم....Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط ani ، عروس خوش قدم ، فلفل بانو
۴-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-شهريور-۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ عصر توسط ani.)
ارسال: #32
در کلیسا کشیش مراسم رو شروع میکنه و عروس و داماد + saghdoosh و اینا ایستادن جلوى سنِ kelsa
بد یه جمع شراب اول به داماد میده بد به عروس بد به saghdooshe مرد و بد به saghdooshe زن تا همه یه جور از اون rop بخورن بد آخرِ مراسم حلق ها رو دست هم میکنن و داماد + saghdooshe مرد+ عروس+ پدرِ عروس+ پدرِ داماد یه دفتر رو امضا میکنن براى عروسى ( مثل محضرِ خود تون)

(۲۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ صبح)mahnaz.M نوشته است:  انی چون یه سوال؟مسلمونا مهریه میزنن واسه عروس ارمنیها چی اونا چیزی به عروس میدن؟یکی رو میشناختم میگفت میدن.ازمراسم توکلیسا بیشتربگوچطوری برگذارمیشه

چیزى به عنوانِ mehriye اصلا نداریم به هیچ عنوان
نقل قول
 سپاس شده توسط sareh.gh ، mahnaz.M ، afc30 ، دریا ، الی بانو گل ، حباب ، چشم عسلی ، عروس خوش قدم ، فلفل بانو ، قرمـــ♥ــــــز
۱۳-مهر-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #33
رسمو رسوماتون جالبه از همش قشنگ تر هم همون کش رفتنه هست
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم ، فلفل بانو
۱۵-مرداد-۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #34
اخه چه جالب مهریه ندارن

خدایا شکرت
دعاهامون بی نتیجه نموند.
نقل قول
۲۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #35
آ ره مهریه ندارن راحتن زندون هم نمیرن واسه ندادنش ..... خوشمان آمد

و زندگی از جایی شروع میشود که بی هوا بوسیده میشوی… Heart
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #36
وااااااااای چقدر جالبه رسماتون و چقدر شبیه ما ایرانیاااااااااااا

خدایا... خدا جونم...
حلقه مو بهم برگردونSad
تو به هرچیزی قادری فقط کافیه اراده کنی
نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ صبح
ارسال: #37
فرشته عزیز همه مسلمون ها که صیغه نمى خونند
نقل قول
 سپاس شده توسط shinna
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #38
بچه ها چجوری یه ارمنی و یه مسلمون میتونن ازدواج کنن آخه؟ مگه نباید ارمنیه مسلمون شه؟ میشناسم کسی رو که اینکارو نکرده و الانم ازدواج کردن

17 آذر 97 تبدیل شدم به یک عدد مامانتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم
۳۰-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ عصر توسط ani tah.)
ارسال: #39
عزیزم وقتی که یه ارمنی با مسلمون ازدواج می کنه کلا از خانولدش ترد ( طرد؟ ) می شه
و در ایران حتما باید مسیحی مسلمان بشه

من هم ارمنی هستم از من بپرسین تا جواب بدم

نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم ، eli5530
۳۰-دي-۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #40
(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ عصر)ailineto نوشته است:  بچه ها چجوری یه ارمنی و یه مسلمون میتونن ازدواج کنن آخه؟ مگه نباید ارمنیه مسلمون شه؟ میشناسم کسی رو که اینکارو نکرده و الانم ازدواج کردن

خانومی مرد مسلمون میتونه بازنی از 4تا دین تاییدشده ازدواح موقت بکنه ولی دایم چه برای زن چه مرد مسلمون ممنوعه

فرشته های بهشتی بودیم.....به زمین تبعیدمان کردند اردیبهشتی شدیم......Angel سوال حقوقی داشتید درخدمتم
نقل قول
 سپاس شده توسط عروس خوش قدم ، ailineto
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام