رسم های خاص

۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ صبح
ارسال: #31
RE: رسم های خاص
اصلیش کاچیه
واسه عروس میارن که از اون کارا کرده و حال نداره جون بگیره Smile
و یه سری چیزای دیگه
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazaljoon
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ صبح توسط zoha.)
ارسال: #32

برای ما که فکر نکنم بیارن!!!

احتمالا خودم باید درست کنم! Tongue
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #33
من دیدم واسه خالم و واسه دختر عمه ام
ولی نمیدونم کدوم طرف باید این کارو بکنه
یادمه واسه خالم مامانم اینا بردن صبحانه
ولی چون خونه مادر شوهرش واحد پایینیشونه گفت اونا هم واسش آورده بودن
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ صبح
ارسال: #34
صبحانه وظیفه خانواده عروسه . شنیدم که برشتوک میبرن واسه عروس که شامل مغز گردو بادام وپسته قرص کمر وروغن ونارگیل و....میشه.
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #35
یعنی هر دفعه عروس خانم باید از اینا بخوره که جون بگیره3 (12)

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
 سپاس شده توسط yak4453 ، tameshki
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ صبح توسط sahar_f.)
ارسال: #36
پس مامانم خودم باید واسم صبحانه بیاره
قربون مامانم برم

(۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ صبح)gherty3003 نوشته است:  یعنی هر دفعه عروس خانم باید از اینا بخوره که جون بگیره3 (12)

دفعه ی اول که باید بخوره جون بگیره Smile
من عاشق این رسم و رسومات هستم
اصلا هر کاری که عروس رو تحویل بگیرن دوست دارم New2
New1
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki ، zi zi ، Ghazaljoon ، !mehrnaz ، matin.p
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #37
من که خجالت میکشم اصلاً روم نمیشه بگم صبحانه بیارن واسم Embarrasedاصلاً من شب عروسی جون ندارم خستم میخوام بخوابمBig Grin

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazaljoon
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ صبح
ارسال: #38
منم خجالت میکشم به مامانم میگم چنین رسمی رو واسه من اجرا نکنه.یعنی چی اخه؟؟؟
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ صبح توسط sahar_f.)
ارسال: #39
منم جون نداشته باشم فکر کنم
تازه باید حموم هم برم اون همه تافت و گیره رو از سرم باز کنم خودش 2ساعت طول میکشه دیگه صبح شده
ولی همسرم میگه دیگه اون موقع نمیتونی نه بگی

بیچاره گناه داره یک سال و دو ماه صبر کرده...
هر وقت حرف عروسی میشه فقط به فکر شبش هستش Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki ، saraaa72 ، Ghazaljoon ، mohad-1991 ، shiva1394
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #40
سحر خیلی خندیدم باحال گفتی
بچه ها من شوهر دوستم اهوازی بودن عرب هم نبودن گفتن ما بد میدونیم عرووس جهاز بیاره و اگه بیاره یعنی ایراد داره و این حرفو زدن و این دو تا رو بیچاره کردن بابای دوستم هم از خدا خواسته گفت پس ما هم هیچی نمیدیم باورتون نمیشه باباش و مامانش حتی پول تو جیبی هم بهش نمیدادن و 2 سال یا 3سال با بد بختی زندگی کرد کار میکرد شرکتشون هم منحل شد و دیگه کرایه تاکسیشم نداشت هیچکی هم کمکش نمیکرد فقط 2بار پدر شوهره بهش 100تومن پول داد بعدم گذاشتن رفتن اهواز پول جهاز که ندادن هیچی عروسی رو هم خود عروس گرفت و حتی خونه رو هم خودش گرفت با کلی بیچارگی اونا فقط حرف زدن اینا رسم قدیمیهاشون هست الان هیچکس این کارونمیکنه دیگه

یه چیز دیگه در مورد مراسم و ترتیبش خوب فک کنم قبل از عروسی حنا بندون میگیرن ما البته رسم نداریم و تا حالا نرفتم بعد که عروسی هست و فرداش هم پاتختی که مهمونی عصرونه زنونه هست و تو اون مهمونی عروس خلعتی میده به فامیل شوهر و ما ها که حنا بندون نداریم توی پاتختی خریدهای عروس داماد رو تزئین شده میگذاریم
درمورد کادو هم خوب یکبار کادوی عقد میدن یک بار هم کادوی عروسی که اونو تو پاتختی میدن فقط هم فامیلای دور نمیدن همه کادو رو میدن حتی نزدیکها و پدرو مادرها سه روز بعد از عروسی هم مادر زن سلام هست که برای مادر عروس یه کادو میبرن
اون کاچی رو هم که مامان عروس میپزهSmile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط tameshki ، !mehrnaz
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام