رسم های خاص

۱۴-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #381
RE: رسم های خاص
(۱۱-مرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ عصر)nastaran joon نوشته است:  ممنون از جوابتون. به نظرتون چجوری باید این رسم رو بگم بهش؟ چون شاید ندونن

به نظرم شما مستقیم بگی که اصلا صورت خوشی نداره برای خودت. ولی حتما میدونن معمولا همه جا این چیزا رو حداقل داماد میده دیگه. بچه دیگه ای دارن که ازدواج کرده باشه؟ اگه برای بچه دیگه شون داماد داده باشه وسایلو برای شما هم همینجور میشه

برای من، آغوش تو امن ترین جای دنیاست... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط nastaran joon
۱۴-مرداد-۱۳۹۵, ۰۲:۲۵ عصر
ارسال: #382
صوتی و تصویری همه جا با داماده یه سری شهرا یخچال و گاز و لباسشویی رو هم داماد میخره یه سری شهرا سرویس چو ب رو داماد میخره تهران صوتی تصویری و یه تخته فرش و لوسترو داماد میخره

۲۲۰ شاخه موی عسلی دارم قدش ۵۵ سانته خودم شاخه ای ۴ تومان خریدم و فقط ۱ هفته روی سرم بوده همه رو‌میفروشم‌۳۵۰
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۰۸:۳۳ صبح
ارسال: #383
(۱۴-مرداد-۱۳۹۵ ۰۲:۱۷ عصر)Mahra نوشته است:  
(۱۱-مرداد-۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ عصر)nastaran joon نوشته است:  ممنون از جوابتون. به نظرتون چجوری باید این رسم رو بگم بهش؟ چون شاید ندونن

به نظرم شما مستقیم بگی که اصلا صورت خوشی نداره برای خودت. ولی حتما میدونن معمولا همه جا این چیزا رو حداقل داماد میده دیگه. بچه دیگه ای دارن که ازدواج کرده باشه؟ اگه برای بچه دیگه شون داماد داده باشه وسایلو برای شما هم همینجور میشه

نه هردومون بچه اولیم
نقل قول
۱۸-مرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #384

نامحسوس بگو . مثلا بگو اشخاص دیگرو تعریف کن .
خاطره ای بگو که توش باشه این موضوع.
نقل قول
۷-شهريور-۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #385
تو تبریز و اکثر شهرهای اذربایجان مراسم عروسی جدا برگذار میشه
عصر میرن تالار فقط خانم ها و اقایون خونه هستند بعدش مهمانهایی نزدیک میرن رستوران(نه همه مهمون ها) بعدش هم میرن باغ یا یجایی برای جشن و رقص
که البته من خودم اینو دوست ندارم و دوست دارم مثل بقیه شهرها همش از اول تو باغ باشه و مردونه و زنونه نباشه
شما تو شهر هاتون چطور رسومی برای برگذاری مراسم عروسی دارید؟
نقل قول
۱۲-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #386
(۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ صبح)'nafise ashegh' نوشته است:  تو تبریز و اکثر شهرهای اذربایجان مراسم عروسی جدا برگذار میشه
عصر میرن تالار فقط خانم ها و اقایون خونه هستند بعدش مهمانهایی نزدیک میرن رستوران(نه همه مهمون ها) بعدش هم میرن باغ یا یجایی برای جشن و رقص
که البته من خودم اینو دوست ندارم و دوست دارم مثل بقیه شهرها همش از اول تو باغ باشه و مردونه و زنونه نباشه

؟

نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۶, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #387
(۷-شهريور-۱۳۹۵ ۰۹:۳۵ صبح)'nafise ashegh' نوشته است:  تو تبریز و اکثر شهرهای اذربایجان مراسم عروسی جدا برگذار میشه

من شنیدم حتی کادوهای شب عروسی رو خونواده داماد می برند و به عروس و داماد نمی دن؟

نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۳۱ عصر
ارسال: #388
چه جالب مندنمیدونستم رسمشون اینجوریه
ما توتهران دیگه خیلی پایبند به رسومات نیستیم همه چی براساس توافق دو طرف هست

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۱-اسفند-۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ عصر
ارسال: #389
سلام دوستان یه سوال داشتم
رسم جشن عقد گرفتن خونواده عروس، در مقابل کدوم کاریه که خونواده داماد میکنند؟
مثلا به نظر من جهیزیه در مقابل جشن عروسیه
جشن عقد در مقابل چه کاریه؟

نقل قول
۲-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-اسفند-۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ صبح توسط عروس فرفری.)
ارسال: #390
(۱-اسفند-۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ عصر)'banoojoon' نوشته است:  سلام دوستان یه سوال داشتم
رسم جشن عقد گرفتن خونواده عروس، در مقابل کدوم کاریه که خونواده داماد میکنند؟
مثلا به نظر من جهیزیه در مقابل جشن عروسیه
جشن عقد در مقابل چه کاریه؟

بانو جون متوجه دقیق نشدم ،منظورتون شام عقد هست که خانواده دختر میده یا جشن نامزدی یا همون عقد وگرفتن سالن؟
  در کل بصورت مقابله به مثلی نباید بهش نگاه کرد ،خیلی جاها هم البته اصلا رسم جهاز یا شام عقد با دخترو بد میدونن ،من خودم دوستم اصلا باباش بد میدونست میگفت هم دخترمو بدم هم شامم بدم!

ویه نکته جهیزیه رو اگه بخوای اونجوری نگاه کنی در مقابل خونه هست وعقد در مقابل عروسی ،البته در کل نباید اینجوری به قضیه نگاه کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، pari o feri
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام