رسم های خاص

۱۹-مرداد-۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ صبح
ارسال: #21
RE: رسم های خاص
اخه ما دوست اهوازی داریم اصلاً از این رسم ها ندارن منم تا اونجایی که شنیده بودم این رسم مال عربهای خوزستان بود اینارم بگردی احتمالاً یه رگه عرب داشته باشن New2 یا شایدم به قول شما زرنگی کردن Wink

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
 سپاس شده توسط رهانبوي
۲۰-مرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-مرداد-۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ صبح توسط مريم ضيايي.)
ارسال: #22
من شوهر خالم مسجد سلیمانیه،فارس هم هستن،اونا هم میگفتن،جهاز وظیفه دختره نه پسر ،اونا هم رسمشون بود!
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #23
بچه ها شما هم رسم دارین بعد از عقد خانواده داماد خانواده عروس رو دعوت کنن برای شام ؟؟به این مهمونی میگن پاگشای عروس .چنین چیزی رسم شما هم هست؟؟؟
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ صبح
ارسال: #24

ما بعد از عقد خانواده داماد رو به یه رستوران دعوت کردیم. آخه ما نامزدی نداشتیم. اما مثل اینکه همه چیزه عقد با خانواده داماده که نهار یا شام رو هم شامل میشه.
پاگشا معمولا بعد از عروسیه. که به نوبت همه فامیل عروس و داماد و خانواده هاشون رو دعوت میکنن که با هم آشنا بشن.
اون دعوتی که روز عقد هست پاگشا نیست!
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #25
(۲۴-مرداد-۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ صبح)zoha نوشته است:  ما بعد از عقد خانواده داماد رو به یه رستوران دعوت کردیم. آخه ما نامزدی نداشتیم. اما مثل اینکه همه چیزه عقد با خانواده داماده که نهار یا شام رو هم شامل میشه.
پاگشا معمولا بعد از عروسیه. که به نوبت همه فامیل عروس و داماد و خانواده هاشون رو دعوت میکنن که با هم آشنا بشن.
اون دعوتی که روز عقد هست پاگشا نیست!

منظورم بعدازعقده مثلا شام عقد با خانواده من بود ولی بعد از عقد خانواده منودعوت نکردن البته واسه جاریم اینطور نبود اونا دعوت شدن
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #26
مرسی از راهنمائی همتون!!!!!!!!!!Sad
نقل قول
۲۴-مرداد-۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #27
منظورت اینه که بعد از این که عقد کردین هیچ کس مهمونی دعوتتون نکرد؟؟ مثل پاگشا؟؟ این که چیزی نیست عزیزم ما رو هم دعوت نکردن Big Grin پدر مادر داماد هم نمی دونم باید خانوادگی دعوت کنن یا نه؟؟ ما رو بعد از بله برون دعوت کردن اما بعد عقد چون واسه شام رفتیم خونه داماد دیگه بعدش دوباره دعوت کردن معنی نداشت.
نقل قول
۲۵-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #28
بعداز عقدمون خانواده منودعوت نکردن اما خانواده جاریم رو دعوت کردن فقط واسه من رسم نداشتن؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط elmah
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #29
بچه ها رسم دارید فردای عروسی واسه عروس صبحانه میارن؟
خانواده عروس باید واسش صبحانه بیارن یا خانواده داماد؟ Smile
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ صبح
ارسال: #30

من تا حالا ندیدم! حالا چی میدن؟ Tongue
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام