• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

رسم دست به دست دادن عروس و داماد

۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #11
RE: رسم دست به دست دادن عروس و داماد
(۲۱-آبان-۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ عصر)nafa30 نوشته است:  ما هم 1چیز تو این مایه هارو داریم بعد از مجلس رفتیم خونه ی مامان بابام بعد بغل و خداحافظی و تحدید اول با بابام یادش میوفتم 2باره گریم میگیره 1ربع تو بغل بابام بودم ب زور جدا شدم بابامم اخراش گریه کرد بعد با مامانم ک اونم کلی طول کشید ولی مامانم اصلا گریه نکرد بعد با خواهر بزرگم نیم ساعت بعد با داداشم 1دیقه بعدم با خواهر کوچیکم نیم ساعت دیگه منو خواهرامو اصلا نمیشد جمع کرد انقدر گریه میکردیم من ک تا خونه داشتم گریه میکردم تو خونه هم بسختی اشکامو جمع کردمCryingCryingCryingCryingCrying

عزیزززززززززززممممممم پس کلی گریه کردیNew1 من و شوشو که انقدر مراسممون دیر تموم شد و باغمون دور بود که برگشتنی خودمون اومدیم و هیچ کسی هم نیومد باهامون البته بهتر چون من خیلی خسته بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط hayahoo
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #12
من از الان گررریم گرفته وای بحال روز عروسیم.من روز نامزدی هم وقتی خواهرم بغل کرد و بوسم کرد های های گریه کردیم.زن داییم بانمک میگفت خاک به سرم خواهرت مگه زاییدت که تو بغل اون گریه میکنی
نقل قول
 سپاس شده توسط gissu kamand ، shishijoon ، علی جون
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ عصر
ارسال: #13
اره به خدا خیلی سخته مخصوصا واسه تک دخترا من خودم تا تالار تموم شد رفتیم خونه بابام ساعت 12 شد تا رسیدیم همه اهنگ گذاشتن رقصیدن بعد بابام اومد بغلم کرد و زد زیره گریه حالا هر چی بقیه میگفتن مگه کجا رفته بغل گوشته اصلا ولم نمیکرد منم داشتم میمردم اما خدایی خیلی جلوی خودمو گرفتم گریه نکنم چون ما بعدشم مراسم داشتیم قیافم نباید خراب میشد بعد مامانم اومد اما اصلا گریه نکرد چون بهش سفارش کرده بودم اخه واسه قلبش ضرر داره (البته کاشف به عمل اومد که بعد از رفتن ما یه دل سیر گریه کرده) خلاصه آخر سر بابام دستمو گذاشت تو دست شوهرمو گفت 25سال نذاشتم اب تو دلش تکون بخوره و اشک به چشمش بیاد از این به بعد این وظیفه گردن تو تاج سرمون بوده پس تاج سر نگهش دار و دوباره بغض کرد حتی شوشو هم گریش گرفت و دست بابارو بوسید بعدشم از زیر قران رد شدیم و اومدیم خونه خودمون اخه تو پارکینگ برنامه داشتیم اونجا هم اینقدر رقصیدیمو خوش گذشت که انگار نه انگار ما بودیم داشتیم گریه میکردیم بببخشید طولانی شد عزیزای دلم

خدایا ازت ممنونم 7شهریوربه بهترین روز زندگیم تبدیل شد و همه چیزعالی بود
اتلیه:صدف محشرررررر بود عالیییییی
تالار:قصرازادی
ارایشگاه:یاس نقره ای
دوستان گلم منتظر نظراتتون تو وبلاگم هستم
http://zendgieashghanamon.blogfa.com/
نقل قول
 سپاس شده توسط madely ، انیلا (anila) ، دختر ایرانی ، gissu kamand ، shzz ، hayahoo ، Negin.B ، علی جون ، مژده بانو
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ عصر
ارسال: #14
تک دخترو چند دختر نداره اگه ادمه احساسی باشید گریه میکنید 2تا جاری های من تک دخترن اولی ک عروسی کرد بگو 1 قطره اون یکی هم عروسی نگرفته ولی من ک 2تا خواهر بجز خودم داره روز بله برون روز عقد کنون جهاز برون حنا بندون عروسی فرداش ک صبونه آوردن مادر زن سلامهمشو 1کله تا صبح گریه میکردم صبحشم راهی درمانگاه میشد حتی 1 بار رفته بودم خونه مامانمینا مامانم خونه نبود جلودر انقدر گریه کردم ک حد نداره شوشو میگفت چی شده میگفتم دلم واسه مامانم تنگ شده چرا پشت در موندم همیشه میگفت هرجا میخواست بره شوشو میگفت تو دیگه اینجا نیستی ک بهت بگه ولی تو گوش خر یاسین میخوند من ک نمیفهمیدم چی میگه من تو تالارم گریه کردم ولی آرایشم اصلا تکون نخورد عجب موادی بود

بعد از کلی سختی همه چیز داره میوفته رو غلتک
خدایا مرسیNew1
عروسی جوجه ی منم(خواهرم) مشخص شد 93/6/6
نقل قول
 سپاس شده توسط madely ، hanieh_k ، shishijoon ، hayahoo ، Negin.B
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #15
هر کس یه عقیده ای داره دیگه عزیزم شما هم نظرت محترمه خانم گل

نقل قول
 سپاس شده توسط nafa30 ، hayahoo
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ عصر
ارسال: #16
به نظرم رسم خوبیه که دو تا جوون اول زندگیشونو با دعای خیر بزرگتراشون شروع کنن. من که این رسمو دوست دارمAngel
نقل قول
 سپاس شده توسط hayahoo ، علی جون
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #17
وانیا ناراحت ک نشدی حال نداشتم شکلک بزارم شاید احساس کردی تند جواب دادم هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از کلی سختی همه چیز داره میوفته رو غلتک
خدایا مرسیNew1
عروسی جوجه ی منم(خواهرم) مشخص شد 93/6/6
نقل قول
 سپاس شده توسط vania ، hayahoo
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #18
من که شب عروسی تهران رفتیم هتل و دست به دست نشدیم.خیالمم راحت بود یه هفته طلایی پیش مامان اینام
اما شب عروسی اصفهان وقتی اومدن خونه دست به دست شدیم.وقتی مامانم اینا رفتن انقدر گریه کردم داشتم میترکیدم.
خیلی بدههههههههه

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند 90 ،آغاز زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.
حالا خوشگل مامانی هم به جمع دو نفرمون اضافه شده.قدمت پربرکت
نقل قول
 سپاس شده توسط gissu kamand ، hayahoo ، علی جون
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ عصر
ارسال: #19
نه عزیزم عیبی نداره خوب اینم نظر تو و خیلی هم منطقی عزیز دلم شاید من چون خودم تکم همچین احساسی دارم میدوستمت دوست گلم خدا پدر مادرتو برات نگه داره

نقل قول
۱۰-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ عصر
ارسال: #20
منم چون یدونه تو خونه بودمو یه خواهریمم ازدواج کرده خیلی دپ شدم.
مامانم خیلی تنها شد

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند 90 ،آغاز زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.
حالا خوشگل مامانی هم به جمع دو نفرمون اضافه شده.قدمت پربرکت
نقل قول
 سپاس شده توسط gissu kamand
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام