• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

رسم دست به دست دادن عروس و داماد

۲۴-شهريور-۱۳۹۳, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #111
RE: رسم دست به دست دادن عروس و داماد
میگن باید پدر ها عروس داماد رو دست به دست کنن.پدر همسرم فوت کردن.فکر کنم بهتره قید دست به دست کردن رو بزنیم ما.نمیخوم دلش بگیره
نقل قول
 سپاس شده توسط m@ho
۲۴-شهريور-۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #112

اوا عزیزم پدر عروس باید این کار رو بکنه

New1
نقل قول
۲۶-شهريور-۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ عصر
ارسال: #113
وای من اصلا خوشم نمیاد حالم گرفته میشه. شب عروسی جای اینکه خاطره شه غم و غصه میشه!

https://www.instagram.com/shima_mohamadzadeh_haircolor/
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ صبح
ارسال: #114
من الان نوشته های شما رو خوندم اشکام بند نمیاد.
توی نامزدیم همه داشتن خوحال میرقصیدن من رفتم با بابام برقصم یهو بغلم کرد فهمیدم خیس شد شونم از اشکاش منم کلی گریه کردم تو بغلش، هیچکسم نفهمید چون وسط مجلس بود و همه سرشون گرم بود.
خیلی سخته این حس که دیگه داری یه خانواده برای خودت تشکیل میدی و دیگه مثل قبل تو خونهی خودت جات نیست و حضورت پررنگ نیست.
من شبا میشینم با مامانم فیلم میبینم تا دیر وقت بعضی وقتا وقتی فقط به همین که من نباشم حوصله ش سر میره فک میکنم دوست دارم خودمو بکشم اما یه لحظه دلتنگیه مامانم اینا رو نبینم که حس کنن نیستم،الان از حال میرم دیگه.
نقل قول
 سپاس شده توسط Fariba-65H ، saraiiii ، فرشته ی نجات
۳۰-شهريور-۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #115
سلام .راستش این رسم نیست واسه ما ولی انجام میدیم بخاطر قشنگیش.من خودم چون موقع خداحافظی نشد برم خونه مامان اینا نشد ک دستامونو بذارن تو دست هم

فعلن صحبتی ندارم
نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #116
(۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ صبح)سها7 نوشته است:  من عروسیم شهریاره...خونه بابایی جنت آباده خونه خودم کرجه...عمراً برسیم به دست به دست دم خونه بابا....
خیلی زشته دم تالار دست به دست بشیم؟

منم همینطور خیلی فاصله زیاد.زشته دم تالار یا خونهی خودم پدرم دست تو دست کنه؟وای خیلی حس بدیه میدونم دیگه کل فامیل خودم و شوشو می خواند گریه کنند اخه همه احساسی منم که فکرش گریمو درمیاره چه برسه... وای خدا کاش قرصی دارویی چیزی بود ادم میتونست خودشو کنترل کنه.حواب سوالمو بدیداااااااااااااااااا منتظرم

یه عاااااااااااااااااااااالمه انرژی مثبت واسه همممهNew1
خواهش میکنم 1صلوات واسه حل شدن مشکلات همه ی نو عروسا بفرستید
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
نقل قول
۵-آبان-۱۳۹۳, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #117
وای چقد دلم گرفت ....
فکنم اون شب من تو بغل بابام کلی گریه کنمCrying من چون تک دخترم و داداشمم دانشجوی یه شهر دیگس، بابا مامانم خیلی به من وابسته هستن..اگه من برم خیلی تنها میشنSad
رسم ما اینجوری بود که آخر شب که مراسم تموم میشه ، پدر عروس میاد یه سینی دستشه که چادر عروس و قرآن و گل توشه، اجازه دخترش رو به داماد میده و دستشون رو میزاره تو دست هم و از زیر قرآن ردشون میکنه، البته الان که دیگه عملا چادر وجود نداره...و مراسما توی خونه هم نیست، همون توی تالار این کار انجام میشه.

عروسی:94/05/29
تالار:باغ تالار کامیار (فوق العاده)
آتلیه:ژورک(بسیار عالی)
آرایشگاه:مهسا یزدانفر(عالی)
مزون:ل اسپوزا(فوق العاده)
لباس داماد: برک/موکارلو (محشر)
جهیزیه :%100(عالی)
عروسیمون خیلی خوب بود،حیف که تموم شدLub
نقل قول
 سپاس شده توسط farnaaz ، فرشته ی نجات ، Samaneh_R ، marjantt
۲۱-آذر-۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #118
با توموافقموقتی می خوای از پدر مادرت جدا شی خیلی حس بدیه
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ صبح
ارسال: #119
بچه ها جون من یه اهنگ واسه موقع خدافظی ازخانه پدری ودست به دست دادن میخوام که اشک همه دربیاد.خیلی غمگین باش. ودرموردرفتن ازخونه پدری باشه.چون میرم شهردیگه مطمنن همه گریه شون میگیره ولی دوس دارم اهنگم باشه.

دوست جونا هرکی توشرکت برقای مشهداشناداره میشه کمک کنه تاواسه شوهرم که نیروی پیمانکارتو یه شرکت خوب استخدام شه.کمک Crying
______
به سرنوشت بگویید:
اسباب بازی هایت بی جان نیستند،آدمند،میشکنند...
آرامتر...
انشاا...عروس عید96.1.10
نقل قول
۸-دي-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ صبح
ارسال: #120
ممنون عزیز؟.؟یه اهنگی هم ازمصطفی فتاحی پیداکردم حدودا خوبه ولی بعضی جاهاش متناسب نیس.تونت بزن اهنگ خداحافظ ازمصطفی فتاحی!!!!!!!!!!! میگه خداحافظ شهرخاطرات من و.....

دوست جونا هرکی توشرکت برقای مشهداشناداره میشه کمک کنه تاواسه شوهرم که نیروی پیمانکارتو یه شرکت خوب استخدام شه.کمک Crying
______
به سرنوشت بگویید:
اسباب بازی هایت بی جان نیستند،آدمند،میشکنند...
آرامتر...
انشاا...عروس عید96.1.10
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام