رسم حنابندان

۱۲-تير-۱۳۹۶, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #471
RE: رسم حنابندان
ما هم میخایم شب عروسی حنابندون بگیریم البته خیلی مختصر و کوچیک به صرف شیرینی و میوه حدود 20-25 نفر هستیم که جشن میگیریم یه پیراهن حریر قرمز هم دارم اونو میپوشم
نقل قول
۱۲-تير-۱۳۹۶, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #472
تو شهر ما هم خیلی وقته حنابندون رو با جشن عروسی می گیرن. منم خواهرام که 10-12 سال پیش ازدواج کردن اونا هم عروسی و حنابندون با هم بود... الانم 30تیر عروسی پسر برادرشوهرمه که اونا هم یکی میگرن

6 خرداد عروس ملوس شدمNew1
همه چیز عالی بود.
خدایا شکرت
نقل قول
۲۰-مرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #473
سلام دوستان عزیزم
شما ها تو حنابندان اصلا خنچه برای داماد نمیبرین من ایده برا تزیین میخواستم نمیدونم کجا و چجوری دنبالش بگردم ممنون میشم کسی سریع منو راهنمایی کنه

خدا جونم خیلی ممنون که بهم یه دختر دادی
2ماه دیگه میاد پیشمون خیلی دوستش دارم
نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۶-مهر-۱۳۹۶, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #474
تشریفات لوکس کارن تحت نظارت و ارزیابی تشریفات آدم و حوا(حسن پور)
تخفیفات منحصربه فرد فصل پاییز و زمستان آغاز شد، با رعایت اصول دیزاین و منوهای ویژه، تیم حرفه ای و میهمان داران آموزش دیده، همکاری با بهترین باغ تالارهای شرق و غرب، کیفیت غذای اعلاء، ما سابقه درخشان تشریفات آدم و حوا را به دنبال میکشیم، به یاد ماندنی ترین شب خود را به ما بسپارید.
منوی پایه ٨٥٠٠٠ تومان به ازای ٢٠٠ نفر
نقل قول
۲۹-آبان-۱۳۹۶, ۰۷:۳۲ عصر
ارسال: #475
سلام دوستان.ما هم ترک تبریزیم ولی تهران زندگی میکنم راجع به جشن استخر شنیدم از چنجا سوال کردم گفتن موزیک میزارن ولی حق فیلمبرداری حتی از خودمونم نداریم من گفتم بیرون از وسایل خودمون یکم فیلم بگیرم گفت اصلا فقط تو حیاط.الان داشتم نکاه میکردم استخر خرمشاد زده بود دورهمی بانوان و یسری شرایط گذاشته بود نمیدونم امنیتش چجوریه.کسی میدونه ؟یکیم که از کجا میتونیم مایو شیک بخریم؟نگاه کردم تامیکی راجع به خرید مایو نبود
نقل قول
۶-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-آبان-۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ عصر توسط فرشته نامی.)
ارسال: #476

نمونه میز حنابندان 

تصویر: ./uploads/201810/post_109769_1540726138_fd30c7021db543e730cf283e910f2c26.attach
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام