رسم آینه و شمعدان

۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #41
RE: رسم آینه و شمعدان
Huh نمی دونم ضحی جون. موندم چه کار کنم؟! خواهر شوهرم پارسال عروسیش بود. آیینه شمعدون سیلور از کوچه برلن خریدن. 550 هزار تومان. ابان تازه می شه 1 سال که ازدواج کردن. ولی باورت نمی شه آیینه شمعدونشون رنگ و لعابشو از دست داده.
فروشنده چوبیه که می گه نه. چوب اصل 20 سال هم که بمونه تکون نمی خوره و ظاهرش خراب نمی شه. البته روش حالت معرق کاری داره. شمعدوناش هم حالت فانوس هستش. Sad کاش بتونم یه چیز خوب بخرم.
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #42

چرا کریستال نمیخری؟ هم مده، هم خیلی گرون نیست، هم واقعا قشنگه Smile
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #43
کریستال قیمتش چنده؟؟
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ صبح
ارسال: #44
کریستال شیک کجا می تونم ببینم؟ تو کوچه برلن دیدم چند تا ولی هممش روش پر از گل بود. یا طرح خورشیدی بود.
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ صبح
ارسال: #45

من تو بازار دیدم، تو خ 15 خرداد غربی هم دیدم. در سطح شهر هم هست (مغازه هایی که کریستال دارن) اما خودم خیلی اتفاقی از خانه و آشپزخانه خریدم. کریستالش فینک آلمان بود و خیلی خیلی ساده. که یهویی تصمیم گرفتیم و خریدیم.
اما بگردی چیزای قشنگی هست...
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ صبح
ارسال: #46
ممنونم از این هممممه راهنمایی خوبت ضحی جون
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #47

خواهش میکنم کاری نکردم عزیزم :*
کریستال همه جوره هست. مثلا اینی که من گرفتم هر کدوم 80 تومن بود که شد 160(البته تو حراج 10% هم بود) و کلا شمعدونای من خیلی ساده هستند. اگه با کارای فینک آشنا باشید، کاراش ظریفه و فقط تراش منظم داره.
اما شمعدونای کریستال بوهِم یا ناخمَن فکر کنم از 100-150 داشته باشه الی ماشاالله Tongue
نقل قول
 سپاس شده توسط Mishka
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #48
من هیچ ایده ای واسه آینه و شمعدون ندارمCrying
اصلا نمیدونم چی میخوامSad

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #49
ضحی جون آیینه هم کریستالیه؟ شمعدون کریستال دیدم البته تکی. من دنبال این بودم که اون رو روی میز ناهارخوری بذارم. اگه ایینه ست خودش هم با تراش خییییلی ساده باشه که فکر کنم عالی می شه.
یه سوال دیگه. روی چی می ذاریش؟ میز کنسول داره؟
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #50

من یه بوفه کف دارم که روش میخوام آئینه و شمعدونام رو بذارم.
آئینه هم قاب کریستال هست. که چون ساده است دیگه ست کردن نداره.
آئینه سایز متوسط هم دیدم 100 تومن بود. ما اول میخواستیم آئینه بگیریم. اما با همسرجان مشورت کردیم و به این نتیجه رسیدیم که چون خود بوفه کفمون آوینه بزرگ داره دیگه مسخره است یه آئینه دیگه هم جلوش بذاریم. تصمیم گرفتیم بجای آئینه یه ساعت سیکو (از این مدلای قدیمی چوبی که روی میز میذارن) گرفتیم. حدودا همون 100 تومن هم درومد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام