رسم آینه و شمعدان

۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #411
RE: رسم آینه و شمعدان
من همیشه دوست دارم رسومو اگر قشنگه به جا بیارم
آیین شمعدون هم انشالله یه دونه کوچولوشو میخرم که یادگاری برای فرزندانم بمونه WinkWink
ضمنا ما رسم داریم شب عروسی وقتی عروسٌ راهی میکنیم خونه داماد، یه نفر با یه آینه رو به روی عروس وامیسته و یک نفرم با شمعدونا
برا همین باید حتما یه مدل کووچولو و خوشگلشو پیدا کنم انشالله.

انجام ترجمه تخصصی،پروپوزال، سمینار و پایان نامه در زمینه مهندسی ژئوتکنیک با قیمت مناسب
نقل قول
 سپاس شده توسط marall ، hadis sh ، (کژال) ، heven
۱۸-آذر-۱۳۹۵, ۰۱:۲۴ صبح
ارسال: #412
من عاشق دکوراسیون سنتیم...به همون نسبت هم دلم ایینه و شمعدن نقره میخواست..حتی ب وجود اینکه میدونستم تو رطوبت گیلان زود سیاه میشه و هرسال باید پرداختش کنم....همش کار دسته و هر بار از نگاه کردن بهش لذت میبرم..تو عصر دیجیتال هیج وقت قلم زنی اصفهان ارزش خودشو از دست نمیده...اما همش سلیقه ایه..کسی که مدرن می پسنده از ای کنسول های شیک میتونه بگیره که کاربردی تره...

دختران دشت!دختران انتظار!دختران اميد تنگ . در دشت بي كران و آرزوهاي بيكران.در خلق هاي تنگ!
نقل قول
 سپاس شده توسط marall ، hadis sh ، (کژال) ، heven
۱-فروردين-۱۳۹۶, ۰۳:۰۳ صبح
ارسال: #413
(۱۲-مهر-۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ صبح)'(کژال)' نوشته است:  چه عجیبه نظراتون دوستانWink
برعکس من
من اصلا حاضر نیستم از رسومات بگذرم.دلم یه آینه شمعدون خیییییییلی بزرگ و با شکوه میخوادAngel
البته هنوز نخریدم
همسری گفت خواستیم بریم خونه خودمون میخریمHuh

الان برو بخر کژال دم عروسی خرج خیلی زیاده ممکنه نشه به اون باشکوهی بخرید تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif 
برای اینکه اسپم نشه منم عاشق آینه شمعدون نقره قلم کاری شده اصفهان بودم ولی خب حماقت کردم آینه کنسول خریدم واسه جهازم چون خونم دیگه جا نداشت فقط دو تا شمعدون فوووووووووووووق العاده زیبای نقره خریدم که هرکی دیدی کاملا خیره شد بهش. ایشالا خونه بزرگتر میخریم اینشم میخرم چون چشمم هنوز دنبالشه تصویر: images/smilies/biggrin.gif 

نامزدی 95/6/10 آرایشگاه:بهاره اله وردی دوست داشتنی و بدترین انتخابم ملکه زیبا تصویر: images/smilies/angry.gif
عروسی: 4فروردین 96
تالار100%
خونه 100%
جهیزیه 100%
آرایشگاه100%
آتلیه 100% 
لباس عروس وداماد100%
گل 100%
کیک؟
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۱-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #414
منم آینه کنسول و یه جفت غیر هم سایز شمعدون برنز خریدم و خیلی راضی ترم. تو کنسولم چینی هامو چیدم و خیلی کاربردیه
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، heven ، SPID
۱-فروردين-۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #415
(۱-فروردين-۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ صبح)'مرضیه هستم' نوشته است:  
(۱۲-مهر-۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ صبح)'(کژال)' نوشته است:  چه عجیبه نظراتون دوستانWink
برعکس من
من اصلا حاضر نیستم از رسومات بگذرم.دلم یه آینه شمعدون خیییییییلی بزرگ و با شکوه میخوادAngel
البته هنوز نخریدم
همسری گفت خواستیم بریم خونه خودمون میخریمHuh

الان برو بخر کژال دم عروسی خرج خیلی زیاده ممکنه نشه به اون باشکوهی بخرید تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif 
برای اینکه اسپم نشه منم عاشق آینه شمعدون نقره قلم کاری شده اصفهان بودم ولی خب حماقت کردم آینه کنسول خریدم واسه جهازم چون خونم دیگه جا نداشت فقط دو تا شمعدون فوووووووووووووق العاده زیبای نقره خریدم که هرکی دیدی کاملا خیره شد بهش. ایشالا خونه بزرگتر میخریم اینشم میخرم چون چشمم هنوز دنبالشه تصویر: images/smilies/biggrin.gif 

مرضیه جون نگران ابعاد خونه ای هستم که قراره بگیریم.تصویر: images/smilies/biggrin.gif
میترسم اینه شمعدون بزرگ بگیرم جا نشه تو خونم
از خونه های شلوغ خوشم نمیادتصویر: /images/smilies/new/huh.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
۱۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #416
بچه ها آینه شمعدونو داماد باید بخره ؟ من خیلی در جریان زسم و رسومات نیستم 
الان هم مادرم اینا میخوان جهیزیه رو ببرن تو خونمون میگن اول باید آینه و شمعدونتو بذاری
یه مقدار هم از لحاظ مالی الان شرایط همسرم بده با هشتصد تومن میشه یه آینه شمعدون و کنسول خوب پیدا کرد؟
کجاها رو باید بگردم برای خرید؟

چون آینه پیش تو نشستم که ببینی 
در من اثر سخت ترین زلزله ها را ...
پر نقش تر از فرش دلم بافته ای نیست 
از بس که گره زد به گره حوصله  ها را ...

نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #417
(۱۷-فروردين-۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ عصر)'helma ma' نوشته است:  بچه ها آینه شمعدونو داماد باید بخره ؟ من خیلی در جریان زسم و رسومات نیستم 
الان هم مادرم اینا میخوان جهیزیه رو ببرن تو خونمون میگن اول باید آینه و شمعدونتو بذاری
یه مقدار هم از لحاظ مالی الان شرایط همسرم بده با هشتصد تومن میشه یه آینه شمعدون و کنسول خوب پیدا کرد؟
کجاها رو باید بگردم برای خرید؟

اگه تهران هستید فکر کنم طرفای لاله زار بتونید پیدا کنید . باز تهرانی ها بیان کمک 

منم همسرم شرایط مناسب نبود.. البته میتونست با قرض بخره ولی من راضی نشدم... من اینه و شمعدون ندارم ... مشکلی هم ندارم

6 خرداد عروس ملوس شدمNew1
همه چیز عالی بود.
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط marall ، پری سیما 89
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۰ صبح
ارسال: #418

حلما جون بله رسم اینه اول آینه و قرآن رو می برن. نه فقط برای جهاز. هر موقع خونه عوض می کنن آینه و قرآن رو اول می برن.
و اینکه میشه با 800 آینه و شمعدون خرید. الان توی بازار همه جور قیمتی پیدا میشه غصه نخور. Wink سمت لاله زار برو حتما. New1

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط marall ، حلما :)
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۴ صبح
ارسال: #419
منم نخریدم چون نیازی ندیدم.خیلی جاگیر و بی مصرفه. سعی کنیم یکم سنت شکن باشیم و این رسم و رسومات قدیمی رو یه تکونی بهش بدیم و بر اساس نیازمون خرید کنیم.
نقل قول
 سپاس شده توسط پری سیما 89 ، حلما :) ، سمیراسارا
۲۷-خرداد-۱۳۹۶, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #420

به نظر منم اگه مطابق سلیقه ات نیست نخر. آینه و کنسول بیشتر لازم میشه اگه بخری

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط lk uharl ، حلما :)
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام