• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

رستوران های خوب برای شام عقد

۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #31
RE: رستوران های خوب برای شام عقد
بالاخره همون اسفندیار رو گرفتیم.... Big Grin

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۸-شهريور-۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #32
مرسی گلم. گفت نفری 39000 تومن. منوشم عالیه. این دیگه با 20 درصد حق سرویس محاسبه شده. من اینو اول نمیدونستم . فکر کردم علاوه بر این قیمت بازم باید 20 درصد رو بدیم.

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ عصر توسط banuyemehr.)
ارسال: #33
رستوران نارنجستان تو سعادت آباد رستوران اردک تو مرکز خرید تندیس رستوران کوکو تو بخارست رستوران نایب تو خیابان ولی عصر رستوران شاندیز تو جردن و شاندیز تو اریکه ایرانیان رستوران بین الملل تو عظیمیه کرج رستوران مهستان تو مرکز خرید مهستان عظیمیه کرج

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
  • بهرام بابایی
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #34
رستوران اردک آبی تو بازار تندیس تجریش خیلی عالیه . فکر کنم نفری 25 تومن ورودی داره . تقریبا چهل پنجاه نوع غذای و استارتر و دسر وسالاد ایرانی و فرنگی داره جاش هم خیلی بزرگه . کیفیت غذاش هم خوبه .

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #35

(۱۴-شهريور-۱۳۹۰ ۰۷:۳۳ عصر)banuyemehr نوشته است:  رستوران اردک آبی تو بازار تندیس تجریش خیلی عالیه . فکر کنم نفری 25 تومن ورودی داره . تقریبا چهل پنجاه نوع غذای و استارتر و دسر وسالاد ایرانی و فرنگی داره جاش هم خیلی بزرگه . کیفیت غذاش هم خوبه .

منم خیلی تعریفش رو شنیدم.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
۱۴-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ عصر
ارسال: #36
مامانم دو سال پیش بعد از عروسی خواهرم،خواهرمو با خانواده ی شوهرش دعوت کرد.به اصطلاح اونجا خواهرمو پاگشا کرد.اون موقع ورودیه 17400 بود فکر کنم.ولی رستورانای بوفه دار برای پذیرایی خیلی راحته!
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #37

کیفیت غذای اردک آبی افت کرده!! خیلی هم دیگه خاص نیست... از خیلی جاها میان...
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ صبح
ارسال: #38
ضحی جان کی رفتی اردک آبی؟
من خیلی دوست دارم اونجا رو
کلی خاطره دارم!
میخواستیم بعد عقد بریم اونجا!

آرام نیست در همه عالم به اتفاق
ور هست در مجاورت یار محرمست
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #39
منم دیگه دوستش ندارم قدیم خیلی خوب بود
نقل قول
۱۵-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #40

منم خاطره خوب زیاد دارم از اونجا.. اما اخیرا دیگه حال نمیده! ببین نمیخوام به کسی بربخوره ها اما از ته تهران میان تو صف که برن اردک آبی...
چند بار صبحانه و نهار رفتم اخیرا... یه ماه پیش بود فکر کنم.. مثلا 2-3 سال پیش خوب بود.. دنج بود..
من رستورانهای دنج رو بیشتر دوست دارم.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام