• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

رستوران های خوب برای شام عقد

۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ صبح
ارسال: #21

RE: رستوران های خوب برای شام عقد
واو! پس شمعدان نرید!!
همون نایب ساعی برید Wink
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ صبح
ارسال: #22
فکر کنم بهتره دوتائی با نامزدم هر دو جا رو بریم ببینیم کدوم مسموم نمیشیم Big Grin

بچه ها اسپیناس رو دیدید؟
http://fidilio.com/restaurants/meditarane

از روی عکسهاش به نظرم جای خوبیه. زنگ زدم پرسیدم گفت ادورمون 8 تومن. بوفه غذا هم 25 تومن. کلاً 33 تومن. حق سرویس هم 19%.
بلوار کشاورز

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ صبح توسط zoha.)
ارسال: #23

اردک آبی هم خوبه، اما هم خیلی شلوغه و دیگه اینکه 40 نفر باید بلند بشن سینی دست بگیرن و برن خودشون غذا بیارن. لوکس نیست. SPU هم غذاش خوبه اما همون مشکل لوکس نبودن رو داره. مخصوصا منطقه! نه اردک آبی نه SPU به پای نایب ساعی نمیرسن.

اسپیناس رو من نرفتم اما خب میدونم یه هتل نوسازه که خیلی هم لوکسه. اما هیچی دیگه نمیدونم!
نقل قول
  • بهرام بابایی
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #24
اردک آبی که افتزاحه من یک بار شام رفتم مسموم شدم و سالاداش که انگار یک مشت آشغال رو با دست کثیف له کرده بودن و ریخته بودن هم زشت و بد قیافه بود هم فوقالعاده بد مزه من که عاشق سالادم هیچی نتونستم بخورم و هرچی خوردم گلاب به روتون .....
شمعدون ولی خیلی خوشگله نایب هم خوبه البرز هم تو سهروردی فوقالعاده هست

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط Joy
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ صبح
ارسال: #25
بچه ها البرز نفری 60 تومن بوفه هم نیست! چی فکر کردن ؟ Big Grin

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ صبح توسط nilaa.)
ارسال: #26
کاملیا جون برا چی گیر بدن مردم افتزاح میرن هیچی نمیگن تو که حالا عروسی و کت تنته فک نکنم کاری داشته باشن

بچه ها من تو البرز کار کردم تو کادر اداریش یعنی تو حسابداریش بودم بعد که رستوران خلوت میشد ما رو میبردن تو خود رستوران یه میز برامون میچیدن یعنی غذاهاش بیظیره Smile بعد اون غذا های گرونش چند نفره هست ولی واقعا" عالیه بعد همیشه هم یه دکتر تو رستوران داره راه میره میره توی آشپزخونه هم سر میزنه و به نظافت و اینا رسیدگی میکنه من که غذاشو خیلی دوست دارم ولی خیلیییییییییی گرونه هیچ وقت جراعت نکردم برم ترسیدم بد بخت شیم Smile

نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #27
من خیلی وقت پیش رفته بودم هزار و یک شب تو کاشانی هو غذاش خوب بود هم موزیک زنده داشت. اونجا هم یه سر بزن. سایت هم داره می تونی منوهاشو ببینی
نقل قول
 سپاس شده توسط goli_sh66
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #28
البرز که سهروردی نیست
توی شریعتی هستش
قلهک
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ عصر توسط nilaa.)
ارسال: #29
سهروردی هست سر کوچه نیکو قدم البته کوچه بالایش فک کنم هویزه هست

نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ عصر توسط zoha.)
ارسال: #30

(۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ صبح)kamelia نوشته است:  شرمنده ضحا جون که الان پیش کشیدم این مسئله رو . باید میذاشتم بعد افطار .Big Grin

3 (12) آره
نه بابا عزیزم من اگه نتونم به یه رستوران فکر کنم که این روزه بدرد هیچکس نمیخوره! Angel

(۱-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ صبح)sahar_f نوشته است:  البرز که سهروردی نیست
توی شریعتی هستش
قلهک

نه! اون البرز معروف نیست!! سهروردی درسته...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام