• مرضیه محمدی
  • آرایشگاه مدیس

رستوران های خوب برای شام عقد

۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ صبح توسط ساینا.)
ارسال: #11
RE: رستوران های خوب برای شام عقد
پدیده شاندیز هم خیلی خوبه اما یه کم ممکنه گرون بشه.

آهان استخر ونک هم خوبه
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۰۴ صبح
ارسال: #12
وزراء(خالد اسلامبولی)، بالاتر از سینما آزادی، کوچه سوم بچه ها این ادرس یه شعبه نائبه الان زنگ زدم گفت سالن B رو میتونیم به شما بدیم. بعد گفت 30 تومن نفری.

این جای خوبیه؟ یا اون یکی شعبش خوبه؟ خودمون سمت غرب هستیم (پونک) محضر هم بلوارمرزدارنه.

بچه ها از راهنمائی هاتون ممنونم استرسم خیلی کمتر داره میشه که همکاری میکنید

خدایا به همه سلامتی بده. Heart
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #13

رستوران خوب که واقعا زیاده! اما باید به مراسم شما بخوره. پدیده شاندیز خوبه (میتونید از قبل هم میز رو رزرو کنید، براتون یه پلاک میذارن روی میزتون، روش نوشته مقدم خانواده ... رو گرامی میداریم Tongue)
اما من بازم میگم نایب روبروی پارک ساعی خیلی خوبه. هم لوکسه، هم به گرونیه اسفندیار نیست. هم غذاش خییییلی عاااالیه، هم خوش مسیره، هم کلی اصالت داره، هم نشون میده رستوران شناسی Wink
فکر کنم نایب یه چیزی باید بهم بده!! Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط goli_sh66
  • بهرام بابایی
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ صبح
ارسال: #14
تو همون مرزداران هم یه رستوران هست شانلی، نارنجستان تو سعادت اباد هم خوبه نایب همه شعبه هاش خوبه من مالِ سعادت اباد و ولیعصرشو بیشتر دوست دارم

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ صبح
ارسال: #15

برای ما اونجا بود(وزرا)
اما شعبه روبروی پارک ساعی خیلی خیلی شیکتره. اونجا رو هم قیمت بگیر.
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #16
بچه ها زنگ زدم نائب روبروی پارک ساعی گفت بوفه نداریم. میتونید میکس جوجه و برگ و کوبیده سفارش بدید 27-28 تومنه . شما همین منظورتون بود؟

نقل قول
 سپاس شده توسط goli_sh66
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #17

آره عزیزم بوفه نداره. اما پذیرایشون خیلی لوکسه. شما مدام چند تا گارسون مخصوص خودتون رو دارید.
والا حالا این نظر منه. یعنی من اگه بودم اینکار رو میکردم. دسراش هم خوشمزه است Tongue وای چقد دلم خواست Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط goli_sh66
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ صبح توسط Joy.)
ارسال: #18
خوب خوشکلم بفرما مهمون ما باش HeartHeart

اتفاقاً پدر شوهرم هم همینجا رو معرفی کرده بود بهم. اما شوهرم گفت رفتم پرسیدم گفتن رزرو سالنش هم هست کلی پول اونه!! نمیدونم کی بهش چی گفته من رو استرسی کرد شوهرم Hehe!

پدیده شاندیز که دارم زنگ میزنم اشغاله. حالا بین نائب روبروی ساعی و شمعدان فکر میکنید کدوم بهتره؟ شمعدان گفت منوی 31200 تومنیمون چند تا کباب داره،خورش فسنجان و باقالی پلو با ماهیچه و جوجه و زرشک پلو و سالادها و دسر و اینا.

پدیده شاندیز رو زنگ زدم گفت که بوفه نداریم و مهمونها باید دونه دونه انتخاب کنند. بد میشه اینجوری فکر کنم .

بچه ها اردک آبی چطوره؟(بالای تندیس) زنگ زدم گفت نفری 30 تومنه ورودیش؟

نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ صبح
ارسال: #19

یعنی شمعدان با منوی 31200 میتونی این همه غذا داشته باشید؟
خیلی خوبه که! توش خیلی خوشگله.
مرسی از دعوتت Tongue ایشالا که یه شب فوق العاده باشه عزیزم!
نقل قول
 سپاس شده توسط Joy
۱-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ صبح توسط jingul.)
ارسال: #20
از همه بهتر همون نایبه فکر کنم شیکِ غذاشم که عالیه دهن پرکنم هستBig Grin
اخرین باری که رفتیم شمعدون من مسموم شدمSad واسه همین پیشنهاد نمیدمWink

اردک ابی هم خیلی خوبه،مخصوصاً صبحانه اشBig Grin
spu تو درکه هم خوبه غذاهاش خوبه طبقه بالاشم جدیداً سالن درست کرده قیمتشم خوبه

لحظه ها را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم ,غافل از اینکه خوشبختی در آن لحظه ها بود که گذراندیم
نقل قول
 سپاس شده توسط Joy
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام