• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

رختخواب!

۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #41
RE: رختخواب!
من دوتا تشک یه نفره با دوتا پتوی یه نفره و 4تا بالش زیادم هس

Angel
نقل قول
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ صبح توسط katy.)
ارسال: #42

من دیروز 2 تا پتو از گلبافت خریدم ، دونه ای 38 تومن !!!! خودم کف و خون قاطی کردم اینقد ارزون بود ، آخه پتو یه نفره از تی تی میخواستم بخرم دونه ای 69 بود دوستم نذاشت یه جارو بهم آدرس داد رفتم خریدم ، جفتشم سفید و مشکی خریدم خیلیم شیک شد ، وسیله همرام نبود حالا فردا پس فردام میرم 2 تا ست یه نفره و 2 تا تشک و بالشت هم ازش میگیرم

یاسیییی جون مال من یکیش (عکس وسطیه ) مثل مال توست Smile

(۱-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ عصر)زی زی نوشته است:  سلام .. یه کمک می خوام ازتون..من هم می خوام بدم برام تشک بدوزن اما نمی تونم رنگ بندی پارچشو انتخاب کنم ...نمی دونم چرا هیچی به ذهنم نمی رسه .. Huh
می خواستم اگه کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟؟... رنگ رو تختیم کرم ..وسایل دیگه برای اتاق خواب هنوز نگرفتم ...Sad

به بقیه وسایلای توی اتاق خوابت کاری نداشته باش ، رختخواب توی کمد میمونه گلم ، من خودم برای روی تشکهام پارچه تترون رنگ تیره میخوام بگیرم که ست بشه با لحاف و بالشتش ، مثلآ روی تشکتو سورمه ای بگیر لحاف و رو بالشتیشو آبی سورمه ای طرحدار ، عکس پتوی یاسی رو دیدی ؟ من از همون پتو زمینه مشکی شو خریدم حالا رو بالشتی و رو تشکیمو میخوام راه راه و خال خال سفید مشکی بخرم New2 خیلیم شیک میشه ، حتی میتونی رو تشکیتو بادمجونی بگیری لحافتو پرتقالی رو بالشتیتو سبز چون خیلیییی به هم میان و شیک میشه ، لایکو تشک های تک رنگ داره اما من توصیه نمیکنم بخری چون به هر حال روی تشکهاتو ملحفه بکشی راحت تری برای شست و شو New1

Angel خدایا مچکرم . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط Yasi Yasmina
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #43
(۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ صبح)katy نوشته است:  من دیروز 2 تا پتو از گلبافت خریدم ، دونه ای 38 تومن !!!! خودم کف و خون قاطی کردم اینقد ارزون بود ، آخه پتو یه نفره از تی تی میخواستم بخرم دونه ای 69 بود دوستم نذاشت یه جارو بهم آدرس داد رفتم خریدم ، جفتشم سفید و مشکی خریدم خیلیم شیک شد ، وسیله همرام نبود حالا فردا پس فردام میرم 2 تا ست یه نفره و 2 تا تشک و بالشت هم ازش میگیرم

یاسیییی جون مال من یکیش (عکس وسطیه ) مثل مال توست Smile

(۱-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ عصر)زی زی نوشته است:  سلام .. یه کمک می خوام ازتون..من هم می خوام بدم برام تشک بدوزن اما نمی تونم رنگ بندی پارچشو انتخاب کنم ...نمی دونم چرا هیچی به ذهنم نمی رسه .. Huh
می خواستم اگه کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟؟... رنگ رو تختیم کرم ..وسایل دیگه برای اتاق خواب هنوز نگرفتم ...Sad

به بقیه وسایلای توی اتاق خوابت کاری نداشته باش ، رختخواب توی کمد میمونه گلم ، من خودم برای روی تشکهام پارچه تترون رنگ تیره میخوام بگیرم که ست بشه با لحاف و بالشتش ، مثلآ روی تشکتو سورمه ای بگیر لحاف و رو بالشتیشو آبی سورمه ای طرحدار ، عکس پتوی یاسی رو دیدی ؟ من از همون پتو زمینه مشکی شو خریدم حالا رو بالشتی و رو تشکیمو میخوام راه راه و خال خال سفید مشکی بخرم New2 خیلیم شیک میشه ، حتی میتونی رو تشکیتو بادمجونی بگیری لحافتو پرتقالی رو بالشتیتو سبز چون خیلیییی به هم میان و شیک میشه ، لایکو تشک های تک رنگ داره اما من توصیه نمیکنم بخری چون به هر حال روی تشکهاتو ملحفه بکشی راحت تری برای شست و شو New1

مبارک باشه کتی جون!!! چه کار خوبی کردی! منم عاشق این پتو سفید مشکیا شدم. هم خیلی شیکه، هم گرم و نرم
New1

یه مدت می رم تعطیلات Blush
نقل قول
 سپاس شده توسط katy
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ عصر
ارسال: #44
من به اجبار مامان 4 دست رختخواب مهمان خریدم
نمی دونید .اخه اینجا ده دست رسمه!!!!!!!!!!!!!!
انقد دلیل و برهان آوردم که راضی شد ده دست بشه چهار دست ولی دو تا رو اصلا قبول نکرد.......

19 بهمن Heart
نقل قول
۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #45

آرامه جون کجایی شما ؟ من تهرانم اما کلآ از این آدمام که خیلیییی مهمون میاد خونم ، الانش که خونه مامانم اینام هی دوستام میان میمونن پیشم ، خونه خودم که دیگه هیچی ، منم خیلییی دوست دارم مهمون بیاد خونم ، واسه همین منم دارم رو 4 دست برنامه ریزی میکنم !! مامانم برعکس مامان شما هی میگه زیاده !! اما من خودم میدونم چه خبره !!

Angel خدایا مچکرم . . .
نقل قول
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ عصر
ارسال: #46
منم سه دست گزفتم البته بالشت بیشتر گرفتم

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ عصر
ارسال: #47
4 تا تشک - 6تا بالشت - 4تا پتو و 2تاهم مسافرتی

پروردگارا ،به من بیاموز،در این فرصت حیاتم آهی نکشم،برای کسانی که دلم را شکستند...!خداوندا ، جای سوره ای به نام “عشق” در قرآن تو خالیست که اینگونه آغاز شود : و قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت.....
نقل قول
 سپاس شده توسط مرجان جووون
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #48
مامانم منم برام 2 تا تشک دو نفره و دو تا لحاف و 2 تا پتو دونفره و یه پتوی یه نفره و 6 تا بالشت آماده کرده

31 شهریور ماه 91 بهترین روز زندگیم Angel
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ عصر
ارسال: #49
بچه ها من از این تشک جدیدا که نازک هست گرفتم به نظرم واسه من که کمد کم دارم مناسب بود جا کم میگیره شما هم اگه مشکل جا دارین میتونه گزینه خوب براتون باشه

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
 سپاس شده توسط SAmiiir
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ عصر
ارسال: #50
مامانه من 2تاتشک تک نفره لایکو با2تاپتوبا 2تامتکا خریده.به مادر شوهرمم گفتم شماهم یه تشک 2 نفره بدین با 1پتو2نفره.
من خیلی پرروم مگه نه؟؟

الهم ارزقنی شفاعه الحسین
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام