• نسیم عقیلی
  • مهناز

رختخواب!

۱-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-تير-۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ عصر توسط leyli.)
ارسال: #31
RE: رختخواب!
بچه ها بالاخره ممکن مامان و بابا، یا خواهر و برادر آدم یک شب تا دیروقت پیشمون باشن، اونوقت زشته آدم یه تعارف هم نزنه که شب بمونن!!
من دیروز دیدم هایپر فروش تو فوق العاده تشک سفری داشت، خیلی هم جمع و جور بود، بسته بندی مرتبی هم داشت، احتمالاً از همینها می خرم...
نقل قول
 سپاس شده توسط Yasi Yasmina ، آدلی
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ عصر
ارسال: #32
ممنونم ازت fatima جون..
حالا می خوام بپرسم حتما همه چیز باید رنگ بندیش ست باشه ..؟ مثلا نمی شه رنگ ملحفه های تشکام با روتختی فرق کنه؟؟؟Smiling
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-تير-۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ عصر توسط AfaMtiImaR.)
ارسال: #33
چرا نشه!! اتفاقا کرم میتونه یه رنگ پایه باشه میتونی رختخوابتو یه رنگ شاد انتخاب کنی و چند تا از جیگیل بیگیلای تزئینی اتاقتم اون رنگی بگیری!! اتفاقا این تنوع رنگی خیلی قشنگ تره تا همه چی یه رنگ باشه! :*

مثلا میگماا!!! مثلا اگه صورتی انتخاب کنی یا ... ، جا جورابی و جای جواهرات و جای گل سر و هزار تا چیز فانتزی برای اتاقت تو اون رنگ هم میتونی انتخاب کنی! یعنی Base اتاقت کرم و تزئیناتت رنگ شاد باشه!! الآن این طرحا اومد تو ذهنم!! Smile

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
نقل قول
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #34
(۱-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ عصر)AfaMtiImaR نوشته است:  6تا تشک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من سر 2 تاش هر روز دارم با مامانم بحث میکنم که نمیخوامم!! Sad

اخه من قراره برم تبریز زندگی کنم و مامانم اینا اگه با خواهرمو داداشم بیان خونه ما 6تا رختخواب کم هم میاد
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ عصر
ارسال: #35
مامی منم برا من 6 تا تُشک گرفته :-)
1 جفت پتو گلبافت
1 جفت پتو نرمینه
1 جفت پتو .... (قراره دو نفره بگیره!! )
2 جفت پتو نرم و مسافرتی و ی ج.ر ازین کلفتا (سبک هسن اینا )
1 پتو نوجوان
ی عالمه ملحفه و .... (اسماشونُ نمیدونم )

آخه منم بعد عروسیم میرم شهر همسری
خو خونواده خودم فعلا 5 نفر هسن دیگه!

همیشه عاشق مــــــــــــــــادرتان باشید
چون هــــــــــــــــــچــــــــــــــــگاه .. دیــــــگــــــــــــر مثل او
پیدا نخواهید کرد .. Crying
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ عصر
ارسال: #36
خب شماها که یه شهر هستید و خانواده ها یه شهر دیگه کار درستی میکنید که رختواب زیاد میبرید لازمتون میشه!! Smile

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط zohi
۱-تير-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ عصر
ارسال: #37
منم با لیلی موافقم، نمی شه اصلا نگرفت. باید متناسب با جا و توافق طرفین آماده یا دست دوز گرفت. مامان من که می گه از همون سال اولم مورد استفاده اش پیش می آد. راستم می گه. یه موقع به یه دلیلی یکی از نزدیکان خود آدم شب می مونن. ما همه جورش رو توی فامیل داریم. بعضیا آماده می گیرن، بعضیا می دن بدوزن. ولی من از این تشک دونفره ها اصلا خوشم نمی آد Sad کلی جا می گیرن. به نظرم دو تا یه نفره از یه دو نفره خیلی بهتره

یه مدت می رم تعطیلات Blush
نقل قول
۲-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #38
ب نظر من تشک های اماده که بهشون میگن دانشجویی خیلی خوبن هم سبکه هم خیلی جا نمیگیره راحت هم شسته میشه .پتو هم بهتره همش 1نفره باشه واسه مهمون واز یه مارک ماشالا الان پتوها هم خیلی گرون شده من قبل عید 2تا گلبافت گرفتم 28 تومن بعد عید هم 4تا دیگه رفتم گرفتم دونه ای 36 تومن
نقل قول
۴-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #39
منم فعلا دو تا رختخواب آماده لایکو گرفتم، ولی مادر شوهرم دادن یه دونفره هم بدوزن Sad

دیروز از نمایندگی گلبافت توی میدون فلسطین دو تا پتوی یه نفره ی سفید و مشکی گلبافت گرفتم (جنس پلی استر برتر) دونه ای 37 هزار تومان

یه دونه ام پتوی دونفره گلبافت گرفتم (جنس پلی استر برتر) 53 هزار تومان

به ترتیب عکساشونو می ذارم

[تصویر: رختخواب!] [تصویر: رختخواب!] [تصویر: رختخواب!]

یه مدت می رم تعطیلات Blush
نقل قول
۶-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #40
(۱-تير-۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ عصر)leyli نوشته است:  بچه ها بالاخره ممکن مامان و بابا، یا خواهر و برادر آدم یک شب تا دیروقت پیشمون باشن، اونوقت زشته آدم یه تعارف هم نزنه که شب بمونن!!
من دیروز دیدم هایپر فروش تو فوق العاده تشک سفری داشت، خیلی هم جمع و جور بود، بسته بندی مرتبی هم داشت، احتمالاً از همینها می خرم...

عزیزم به نظرم یه سر برو اطلس پود تو شهرک غرب اکثرا حراج داره مدلای خوبی هم داره من 2دست از اونجا گرفتم

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام