• مهناز
  • مرضیه محمدی

رختخواب!

۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #21
RE: رختخواب!
دوست جونا اگه تشک نداشته باشم بده؟؟؟ مامانم میگه باید داشته باشی!! اینهمه دارم زحمت میکشم سر یه چیز مسخره حرف راه میفته!! ولی آخه جا ندارم Sad بهش میگم من میخوام وسایلام طوری باشه که خیلی خوجل بچینمشون اینجوری باید رو هم روهم بذارمشون!! چیکار کنم؟؟؟

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط sima avini
۲۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #22
2دست آماده بگیر

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
۳۱-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #23
مامان منم داد واسم دوختن.
دو تا تشک 4 تا بالش و 4 تا کوسن.
پتو هم گلبافت گرفتم. یه دو نفره و یه تک نفره
نقل قول
  • گروه ژ
  • تقی زاده
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ عصر
ارسال: #24
مامان من 3تا دوشک 2نفره داشت داد واسم بیرون 6تا 1نفره دراوردن بعد دختر عمم که خیاطه واسم ملافه پاکتی واسه رو دشکهام کشید 6تا بالشت لایکو خریدم با 6تا پتو 1نفره گلبافت.این شد رختخواب مهمونامWink
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ عصر
ارسال: #25
منم می خوام تشک بدم برام بدوزن اما اصلا نمی تونم تو انتخاب رنگشون فکری بکنم ... کسی هست کمکم کنه ..؟؟ رو تختیم کرمه بقیه ی وسایل اتاق خواب و هم نگرفتم هنوز.
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ عصر توسط salsa.)
ارسال: #26
بچه ها با اینکه سال اول ممکنه اصلا لازمتون نشه اما بعدش حداقل ۲ تا تشک جمع و جور را لازم دارید. هم می تونید حاضری از این وکیوم ها بخرید هم می تونید بدید براتون درست کنن. من ملحفه و رو بالشی رو خودم دوختم اما لحاف رو از همون پارچه دادم مولوی برام درست کردن.
نقل قول
 سپاس شده توسط Yasi Yasmina
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #27
من که نمیخوام ....فقط مامانم رفته واسم 2تا ازین تشکای آماده که نازکن و تا شده س خریده...هم جاگیر نیست هم شیک و راحته...2تا بالش پر قو هم واسه منو شوشو...2تا هم پشم شیشه واسه بالشای تزیینی روی تختم... خودشم از قبل واسم بالش پر داشت دیگه چه خبره مگه میخوایم چی کار کنیم؟؟؟؟حتما مادرشوهرم هم میده....بسه...

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ عصر
ارسال: #28
(۱-تير-۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ عصر)salsa نوشته است:  بچه ها با اینکه سال اول ممکنه اصلا لازمتون نشه اما بعدش حداقل ۲ تا تشک جمع و جور را لازم دارید. هم می تونید حاضری از این وکیوم ها بخرید هم می تونید بدید براتون درست کنن. من ملحفه و رو بالشی رو خودم دوختم اما لحاف رو از همون پارچه دادم مولوی برام درست کردن.

یعنی چطوری برات درست کردن دوست جون؟؟ یعنی از این لجاف بزرگای عروس گرفتی؟؟ سا مقل این آماده ها با پازچه خودت برات درست کردن؟؟

بفرماييد "شامپاين" !!
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ عصر
ارسال: #29
سلام .. یه کمک می خوام ازتون..من هم می خوام بدم برام تشک بدوزن اما نمی تونم رنگ بندی پارچشو انتخاب کنم ...نمی دونم چرا هیچی به ذهنم نمی رسه .. Huh
می خواستم اگه کسی می تونه کمکم کنه؟؟؟؟... رنگ رو تختیم کرم ..وسایل دیگه برای اتاق خواب هنوز نگرفتم ...Sad
نقل قول
۱-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #30
من تو مولوی (پاساژ روحی) یه سری ملحفه های خوشگل دیدم که زمینه ساده مثلا کرم داست و یه حاشیه خوشگل گلای رنگی مصل صورتی و ...! خیلی جالب بود ملحفه هاش!! خارجکی بودن!! یه سر بزنی اونجا انواع و اقسام ملحفه ها رو میبینی!

بفرماييد "شامپاين" !!
نقل قول
 سپاس شده توسط زی زی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام