• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

رختخواب!

۱۲-بهمن-۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #11

RE: رختخواب!
من هر دو اتاقام کمد دیواری داره اگه نداشت عمرااااا تشک میبردم

گذاشتن عکس بدون سانسور مجاز نبوده و پيگرد دارد.
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #12

منم بدم میاد
مامان جان داره میدن بدوزن
آخه من خونه 40 متری کجا جا بدم اینا رو؟
مهمون رو کجا جا بدم؟

ابیشششششششششششششششششششششش
نقل قول
 سپاس شده توسط هاله
۱۲-بهمن-۱۳۹۰, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #13

همون بسه دیگه شادی خونه عروسم که مهمون زیاد نمیاد ! اومدم نفری یه پتو میدیم واسه زیرو و روشون دیگه 3 (12)
من که فقط 7,6 تا پتو میبرم با 4,5 تا بالش!و 2تام پتو مسافرتی , فعلا که چند سال دارم میرم جنوب لحاف لازم ندارم خدارو شکر!

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #14
من دو تا تشک و چهار تا بالش و دو تا پتو گلبافت تک نفره و یه دونفره و دو تا پتو مسافرتی بردم. ولی وقتی می‌خواستم برا همسرم جهاز بیارن ما گفتیم جا نداریم و تشک ندن و اونا بهجاش یه روتختی از اینا که لحاف و رومتکا داره (خیلی زیبا بود) آوردن و با یه پتوی گلبافت دو نفره و 2 تا بالش. از رختخواب فعلا که آبادیم و به زور و ضرب جا دادیم ولی خوب بعدها به درد آدم می‌خوره البته کم و بیش به‌نظرم به جای تشک آدم باید پتو و بالش ببره چون ممکنه یه مهمونی بیاد حالا بعدازظهر بخواد اصلا دراز بکشه رو زمین تلویزیون ببینه باید بالش به اندازه لازم داشته باشی.
نقل قول
۱۳-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #15
به نظر من هرچقدر هم جات کوچیک باشه باید ببری چون پس فردا میگن هیچی نداشت......
من خودم 2 تا تشک یه نفره سفارشی سبک و پف دار دادم دوخت 2 تا بالش پنبه 2 تا بالش پر 2 تا بالش الیاف 4 تا پتو گلبافت یک نفره
مادر شوهرم همینارو برای شوهرم گذاشته...... رویه تشک ها رو هم مامانم می خواد زیپ بدوزه که راحت باشم
نقل قول
۱-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #16
منم مامانم لحاف حاضری خرید با چهار تا بالش از همون مارک لحافها از این لحافها خودمون داشتیم مارکش یادم نیست عالی بودن چون چند سال استفاده کرده بودیم، به همراه دو تا تشک که دادیم برام دوختن. قرار شده هر لحاف و تشک و دو تت بالش رو بذارم تو یه کیسه و بذارم تو کمد
رنگشون هم یه چیزی در مایه های نارنجیه
آخه اون اتاق پرتقالی خواهد بود
نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #17
دوست جونا من یه لحاف دو نفره سوپر احتیاج دارم ....بدون روکش باشه.....روکششو دارم.....
قیمت مناسب چه مارکی پیشنهاد میدین؟
یه دو نفره نانو دارم واسه همین نمیخوام دیگه خیلی هزینه کنم از طرفی کیفیتش خوب باشه

سوال بعدیم اینه که رختخواب مهمان چند دست باید داشته باشیم؟شوشوم چند دست بباید بخره؟
اونو هو بگید ست چه مارکی بگیرم...اگر قیمتشو هم میدونید بگید...؟

مرسی از همتون
لایکو چه طوره واسه لحاف دو نفره.....قیمت کردم صد تومن.....
صد تومنیش خوبه؟

همان غاري كه از وارد شدن به آن واهمه داريد، مي تواند سرچشمه هاي آن گنجي باشد كه به دنبالش مي گشته ايد...
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ عصر توسط استاتیرا.)
ارسال: #18
(۲۲-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ عصر)noonoor chi نوشته است:  دوست جونا من یه لحاف دو نفره سوپر احتیاج دارم ....بدون روکش باشه.....روکششو دارم.....
قیمت مناسب چه مارکی پیشنهاد میدین؟
یه دو نفره نانو دارم واسه همین نمیخوام دیگه خیلی هزینه کنم از طرفی کیفیتش خوب باشه

سوال بعدیم اینه که رختخواب مهمان چند دست باید داشته باشیم؟شوشوم چند دست بباید بخره؟
اونو هو بگید ست چه مارکی بگیرم...اگر قیمتشو هم میدونید بگید...؟

مرسی از همتون
لایکو چه طوره واسه لحاف دو نفره.....قیمت کردم صد تومن.....
صد تومنیش خوبه؟

من از اظلس پود یه لحاف دونفره با دوتا بالشت و یه دست هم شوهرم گرفت
اونجا از این بدون روکش هم داشت حدود 45 تا 50
خوبم هست

ما که 2تا لحاف آماده به همراه 4عدد بالشت با شوهرری خریدیم
2تا تشک یه نفره از پنبه با پتوش پشم نازک و 6عدد با لشت پر رو دادم از اردبیل بدوزن بفرستن بیاد آخه دایی پدرم اینا اونجان
یه لحاف پشمی نازک هم برای روی تخت خودم
زن عموم برای دختراش هم همین ها رو داد از اونجا فرستادن خیلی باخاله
از این آماده ها خوب نیست به عنوان تشک زود پفش می خوابه

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #19
ولی این تشک دست دوزا خیلی پهن و گنده ان تو خونه های کوچولوی ما با یه ذره کمد چطوری جا میگیره آخهههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نقل قول
۲۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ صبح
ارسال: #20
سایزش اینا رو خودت مشخص می کنی
اینجا که شهرستان نیست بدیم لحاف تشک های گنده درست کنن
برای خود من رو از اردبیل می فرستن فکرکن اگه می خواستن قد همون تشکهای اونجا درست کنن چی می شد
دخترعموم اینا هم از اونجا گرفتن خیلی جمع و جور و با حاله

12مهر زيباترين روز در زندگي ماست
سال 91 پيوند يكي شدن من و همسرم
سال 93 دراغوش گرفتن زيباترين هديه خدا پسرم آرسين
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام