• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی
نظرسنجی: کدام میز تلویزیون قشنگ تر است ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
5 43.08% 28 43.08%
11 56.92% 37 56.92%
مجموع 65 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

رای گیری مرحله سوم

۱۱-مرداد-۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ عصر
ارسال: #11
RE: رای گیری مرحله سوم
یکی از این میزا قراره نفر دهم باشه خانما!!
۱۱-مرداد-۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ عصر
ارسال: #12
حالا این مسابقه که گذشت
ولی خواهشا برای مسابقات بعدی به شعور شرکت کنندگان اینجوری توهین نکنین
اگر قانونی میزارین برای عدم تبلیغ واقعا اجراییش کنین
حق من و امثال من که اهل التماس کردن به این و اون برای رای جمع کردن نبودیم ضایع شد
 سپاس شده توسط *نهال* ، Ferniko ، مامان کیان ، پری سیما 89 ، مامان گل دخترا ، نازگل 69
۱۲-مرداد-۱۳۹۵, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #13
(۱۱-مرداد-۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ صبح)admin2 نوشته است:  بچه ها اولا چون همه ی بچه ها زحمت کشیدن لطفا تو حرفاتون دقت کنید که ناراحت نشن ، بلاخره هر کس با توجه به سلیقه و شرایط خونه و زندگیش این عکس هارو فرستاده و من ازشون خیلی خیلی ممنونم

دوم اینکه این دو میز یکیشون قرار بشه برنده دهم ما

خانوم سونیا میز شماره 6 عزیز ، من دلم نمی خواست اینو تو سایت علنی کنم ولی حالا چون اصرار دارین با این پست که مسابقه رو زیر سوال ببرید من خدمت بچه ها میگیم ایشون عکس میز تلویزیون یه خانومی به اسم nasim.flower رو برداشتن و توی مسابقه شرکت کردن !! بعد الان میگن ما متقلب هستیم ، خیلی جالبه !!؟ دوستان تشریف ببرید اینستای این خانوم خودتون ببینید

با تشکر از همه

رای گیری این دو میز تا اخر امروز هست
و از میز برنده هم می خوام که هر چه سریعتر عکس میزش رو از یک زاویه دیگه و با تگ نوعروس به ادرس ایمیل ما بفرسته
با تشکر

چه کار ناپسندی... جایزه به چه قیمتی...
ولی عجب پیج خوشگلی رو آدرس دادی... لذت بردم از سلیقه اون خانوم
 سپاس شده توسط shadlii ، marall
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام