• هیژا
  • نسیم عقیلی

راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر

۲۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #31
RE: راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر
maryam جون این نایلون ها رو می تونی از جاهایی که لوازم یک بار مصرف دارن تهیه کنی . قیمتش رو نمی دونم ولی نباید گرون باشه.........
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره آبی ، maryam65 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak
۲۲-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #32
دوستای عزیزم از همتون ممنون. باران جان اتفاقا خودمم به این موضوع فکر کرده بودم خیلی نکته خوبیه
اینکه روز قبل از اسباب کشی ضمن خداحافظی از همسایه ها ازشون معذرت خواهی هم بکنیم بابت مزاحمت اسبابکشی
و اینکه خونه رو به طور مناسبی تحویل بدیم
به نظرم اینا خیلی مهمه

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط baran.aram ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon
۲۴-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #33
بچه ها من تازه خونه اجاره کردم 80 متری-تا حالا توی عمرم مستأجر نبودم و هیچ وقت توی خونه کوچیک زندگی نکردم Sad الان نزدیک عروسیمه و میخوام جهازمو توی خونه بچینم-جشن جهازم نمیگیرمDodgy اما از دوسال پیش وقتی جهیزیه خریدنو شروع کردم یه عامه کارتن خالی ازیه فروشگاه گرفتم وهمه وسایل رو با روزنامه فراوون پیچیدم و توشون چیدم و پلمپ کردم وبرچسب بزرگ کتاب زدم وروش دوووونه دوووونه نوشتم- وهمون موقع لیست گرفتم. والان ازین نظر مشکلی ندارم.یه نکته دیگه همه وسایل مربوط به همو توی یه کارتن بذارین مثلأ کنار چندتا دکوری نیاین سفره یا دستمال سفره بذارید خسته میشین موقع چیدن. اگه خانومایی که تازه میخوان خورد خورد جهازبخرن کارمنو بکنن خییییلی راحت میشن.New1

این روزای سختو که بگذرونم،
میزنم رو شونه ی خدا و میگم :
جنبه رو حال کردی ؟! Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره آبی ، بهاردخت ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon
  • پیانو
  • گروه ژ
۱۲-شهريور-۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ عصر
ارسال: #34
دوستان از این موسسات باربری که میان خودشون با پتو وسایل رو جمع می کنن تا حالا استفاده کردین؟
هر کس تجربه داره بیاد راهنمایی کنه لطفا
کارشون چطوره؟ چند تا کارگر لازمه؟
یا اینکه از خودمون چند نفر لازمه بالای سرشون باشه؟

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
نقل قول
۲۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #35
بچه ها اگه دنبال اون نایلونا میگردید،چهارراه سیروس به سمت بازارانواع واقسامش داره!هرنوعش که بخواید
نقل قول
 سپاس شده توسط asreyakhi ، Baby jon
۲۲-آبان-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ صبح
ارسال: #36
دوست من هر وقت اسباب کشی داره اول وسایل کابینتارو با ماشین خودش میبره تو وابینتا خونه جدبد میچینه بهد بقیه اسباب کشیش خیلی راحته چون آشپزخونه چیدن نداره.

آیا می دانستید تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای روی کره زمین به من بستگی دارد؟Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط asreyakhi
۱۱-آذر-۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #37
ستاره جان دختر خاله من از همون موسسات کمک خواست.
عالیه مثل جهیزیه وسایلش رو بستن.اما هزینش زیاد شد.فکر کنم حدود 1 تومن شد

خدایا شکرت که دو سال در کنار عشقم به آرامش رسیدم.
25 بهمن(روز ولنتاین) و 3 اسفند 90 ،آغاز زیباییهای زندگی دو نفرمون بود.
حالا خوشگل مامانی هم به جمع دو نفرمون اضافه شده.قدمت پربرکت
نقل قول
 سپاس شده توسط asreyakhi
۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #38
دوستان ما امسال برای اولین بار اسباب کشی کردیم و یه سری تجربیات بود که الان بهتون میگم
اولا وقتی زنگ میزنید به باربری ازشون بپرسید برای بردن یخچال فریزر و بوفه و کمد به طبقات بالا هزینه اظافه میگیرند یانه.وقتی هم که کامیون امد دم در خانه قبل از اینکه وارد خانه شما بشوند باز بپرسید که هزینه اضافه بابت اون موارد دریافت میکنند یا نه. و بپرسید چقدر...انقدر تاکید میکنم برای اینه که خیلی دبه میکنند

برای پیچیدن اثاث هم شکستنی ها رو حسابی لای روزنامه بپیچید داخل کارتن های محکم بگذارید در کارتون را هم حتما چسب بزنید.روی کارتن هم محتویاتش را بنویسید تا در منزل جدید هنگام باز کردنش به مشکل بر نخورید

موقع اسباب کشی کارتن ها را جلوی چشم بگذارید که وقتی مبل ها را چیدند کارتن ها را روی مبل ها بگذارید.برای ما به دلیل بد چیدن اثاث نصفش توی کامیون جا نشد
ترجیحا روی مبلمان روکش بکشید.روی تشک تخت خواب هم حتما روکش پلاستیکی بکشید چون توی ماشینشون خیلی کثیف هست
نقل قول
 سپاس شده توسط zohi ، nana ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، SinGol
۱۲-آذر-۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ عصر
ارسال: #39

من 4 بار اسباب کشی کردم! خیلی سختی کشیدم, اصلا دوست ندارم بهش فکر کنم New3

بنظر من تا جایی که می تونید کارتون های کوچیک رو خودتون ببرید و وسایل رو تو کمد قرار بدید. روز اسباب کشی فقط تیکه های بزرگ بمونه.

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط مینو ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak
۱۹-آذر-۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ عصر
ارسال: #40
Smile RE: راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر
1.سلام به همه بچه های اهل دل.
2.تا میتونید جعبه موز جمع کنید.چون خیلی محکمه.اگه جعبه ها خیلی بزرگ باشن سنگین میشن و از زیر باز میشن.
3.یه جعبه رو قطعه قطعه کنید و کف همه جعبه ها یه تیکه واسه استحکامش بذارید.
4.حتما 2بسته چسب بهن و یه توب نوار بلاستیکی محکم بگیرید تا جعبه های سنگین رو ببندید تا از زیر باز نشه.
5.اون ظروفی که خیلی دوسشون داری رو تو بار نذارید و با ماشین شخصی ببرید تا نشکنه.
6.اگه امکانش هست قبل از بردن اثاثیه حتما برید و خونه رو حسابی تمیز کنید.وکفی های کابینت ها و کمد دیواری ها رو بندازید.
7.واگه دوباره امکانش هست فرشارو یا روز قبل ببرید یا بذارید آخر بار تا جزو اولین اثاثیه بره توخونه تا وقتی کارگرا کمد ها و وسایل سنگین رو میارن بذارن سر جاش که بعدا خودتون حتی 1سانت هم نمیتونید تکون بدید.
8.تا جایی که میشه موقع اسباب کشی هر چی اومد بره تو اتاق خودش تا بعدا راحتتر جابجا کنید.
9.برای چیدن اول از آشبزخونه شروع کنید تا بتونید یه چای گرم بخورید و خستگیتون در بشه.و وسایل فریزتون دور ریز نشه.
10.حتما روی جعبه های حامل شکستنی قید کنید که با احتیاط حمل شود و به کارگر ها هم تذکر بدید.
11.هیچ کدوم از وسایل اضافه رو با خودتون به خونه جدید نبرید واز دور ریختن یا فروختنش تو این سایت لذت ببرید.
شما جایی واسه وسایل دور ریز ندارید................
به خودتون رحم کنید.......................
12.تو اساس کشی حتما یه نفر آدم با سلیقه و یک دوست کاری رو دعوت کنید تا هر چه زودتر وسایل جمع شود.
13.خیلی طولش ندید که کلافه بشید.
با آرزوی موفقیت و یه اساس کشی خوب.

من به خدا ایمان دارم حتی اگر سکوت کرده باشد...
دوستای گلم اگر هر کسی لطف کنه و برای منم یه صلوات بفرسته انشالله مشکل منم به زودی حل میشه...Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط tender ، jine ، مینو ، manoamin ، zoha ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، Donya67 ، ارکیده34 ، m_m
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام