• لی لی رضایی
  • تقی زاده

راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر

۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۱۲:۲۵ عصر
ارسال: #301
RE: راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر
خانمها سلام

ی سوال شما بعد از جابجایی یخچال چند ساعت بعد یخچال رو روشن میکنید ؟
نقل قول
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۳۲ عصر
ارسال: #302

(۲۴-آذر-۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ عصر)'ساحل آرامش' نوشته است:  خانمها سلام

ی سوال شما بعد از جابجایی یخچال چند ساعت بعد یخچال رو روشن میکنید ؟

تو دفترچش باید نوشته باشه عزیزم ، اما حداقل ۱۲ ساعت یا یک شب تا صبح خاموش بزارش ، گرچه یخچالای الان دیگه روغنی نیست سیستمشون اما بهتره یه شب ساکن بمونه و حتما حتما زیرش رو درست تراز کنید

در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست ، خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست ، به شب نشینی خرچنگ های مردابی ، چگونه رقص کند ماهی زلال پرست 
نقل قول
 سپاس شده توسط ساحل آرامش
۲۴-آذر-۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #303
(۱۳-آذر-۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ صبح)'angel66' نوشته است:  سلام دوستان یکی از چالش های پیش روم برای اسباب کشی شده انتخاب یه قالیشویی خیلی خوب تصویر: images/smilies/huh.gif تاپیک قالیشویی هم که شده همش تبلیغ حتی ۱ نفر هم نظر واقعی نداده تصویر: images/smilies/dodgy.gif
کسی جای خوب نمیشناسه؟ برای باربری هم ظریف بار خوبه یا از اون بهترم هست؟ 

من هفته پیش فرشامو دادم قالیشویی شربت اوغلی. شنبه شب بردن و سه شنبه صبح تحویل دادن.
جمعه پهن کردم واقعا تمیز شده بودن.
یکیشون فرش اتاق خواب بود که می خواستم عوض کنم. الان دیدم دوستش دارم دوباره دیگه عوض نمی کنم. تصویر: images/smilies/biggrin.gif

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۷-آذر-۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ عصر
ارسال: #304
ی تجربه : الان تو این فصل قبل از اسباب کشی وضعیت آب و هوا رو حداقل برای یکی دو روز بعد چک کنید . نکنه بارون و برفی بیاد اونوقت دیگه خیلی مشکل میشه
نقل قول
۲۸-آذر-۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آذر-۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ صبح توسط ساحل آرامش.)
ارسال: #305
بالاخره ما هم اسباب کشی کردیم قرار نبود تا خودمون نخواستیم از اینجا بلند شیم اما نمیدونم چرا صاحبخونه خونه رو فروخت .هر دو طبقه رو ، خودش از خریدار یکسال مهلت گرفت بعنوان رهن توش بشینه . عزیزم از بالای کمد دیواری جعیه خالی و کارتونهای قبل رو گذاشت پایین و منم تمام ظروف چینی و کریستال رو لایه لایه روزنامه گذاشتم و اکثرش رو تو جعبه های خودش ، درش رو هم با خود جعبه قفل ضربدری کردم و بعضی ها رو هم چسب پنج سانتی چسبوندم . مواد خوراکی خشک رو گذاشتم تو جعبه و چسب زدم پتوها تو کاور خودش و کیسه های پلاستیکی یزرگ و محکم برای بالشتها و پتو های متفرقه . قرار شد اول خورد ریزها رو ببریم شب اون روزی که قرار بود ماشین و کارگر بگیریم من از صدای باد و خوردن بارون به شیشه وحشت زده از جا پریدم و افسوس خوردم که چرا اینجوری شد هی به عزیزیم میگفتم آخر هفته بارندگی هست اما هم من هم اون درگیر کارهای خودمون بودیم زرنگی کردم دو تا بعد از ظهر تا شب فقط بسته بندی میکردم . به هر حال ی وانت گرفتیم و خورد ریزها و رختخوابها من اداره بودم رفته بود خونه جدید . بعد از ظهر هم چیدم الان قراره با دو سه تا نیسان با دو تا کارگر قل چماق و همکار عزیزم بقیه لوازم که من اداره ام جابجا بشه از صبح تا حالا چند بار زنگ زدم هی سفارش کردم عزیزم میگه حواسم هست اما خوبه بازم یادآوری میکنی خانوم . دعا کنید انشالله از اینجا خونه خودمون . در شرف ساخت هستیم .
نقل قول
۸-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #306
سلام دوستای گلم :***
نوروز همگی فرخنده. امیدوارم که در این مشکلات سیلاب و ... همگی سلامت باشید (هر چند میدونم خیلیا خونه و زندگیشون نابود شده و ازین بابت واقعا ناراحتم Sad )

ما میخوایم اسباب کشی کنیم از اصفهان به تهران. منتها چون خونه مون تهران دیرتر اماده میشه، باید یه چند ماهی اسباب و وسایل رو یه فکری براش بکنیم!
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
۱- ایده ای دارید برای چند ماهی که اسبابا رو هواس؟ ما میخواستیم خونه یکی از اقوام نزدیکمون بذاریم که در شهر دیگه ای هستن (بجز اصفهان و تهران). ولی به نظرم باید راه حل بهتری هم وجود داشته باشه
۲-باربری خوب و مطمئن تو اصفهان میشناسین؟
۳-این خونه ای که داریم تخلیه میکنیم سالهای سال توش زندگی کردیم... ایده ای دارید برای اینکه از کجا باید شروع کنیم به بسته بندی؟ چطوری قبل از اینکه موعد اسباب کشی برسه، خرت و پرت هایی که لازممون نمیشه رو رد کنیم (بفروشیم یا رایگان رد کنیم بره)؟ و اصلا معزل برزگتر اینکه چطوری این خرت و پرتا رو بفهمیم که چیاس قبل از اینکه واقعا شروع به بسته بندی کنیم. انقد که تو انباری و زیرپله و خرپشته و ... وسیله های مختلف هست که ادم نمیدونه از کجا شروع کنه.
۴-کتابخونه پر و پیمونی هم داریم. احتمالا راحتترین کار بسته بندی کتابا باشه Smile به نظرتون کتابایی رو که نمیخوایم بهتره چه کار کنیم؟ هنوز هم کتابخونه های شهرا کتاب دست دوم میگیرن؟
۵-اگه تجربه ای دارید ممنون میشم بگید که به نظرتون خودمون بسته بندی رو انجام بدیم بهتره یا بدیم شرکتای باربری انجام بدن؟ (من اصلا با نحوه کار شرکتای باربری اشنا نیستم)
۶-اگه هر نکته ای داشتین که بتونه کمک کنه ممنون میشم بگید.

مرسی از همتون. دوستتون دارم.
نقل قول
۹-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۵۵ صبح
ارسال: #307

مونا جان خپب همونجا که هستید را اجاره بدید تا زمان جابجایی اینکه بار بزنید ببرید جای دیگه دوباره بار بزنید ببرید تهران بدتره هربار اسباب کشی عمر مفید وسایل را بشدت پایین میاره
کتاباروهم بدید کتابخونه
وسایلتم از مهمه ها شروع کن به بسته بندی خرت و پرتا خودشون و نشون میدن از دکوریات شروع کن که ریزترن بعد وسایل اشپزخونه چینیا و غیره

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
 سپاس شده توسط mona94
۱۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #308
(۹-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ صبح)'آرامشه خیال' نوشته است:  مونا جان خپب همونجا که هستید را اجاره بدید تا زمان جابجایی اینکه بار بزنید ببرید جای دیگه دوباره بار بزنید ببرید تهران بدتره هربار اسباب کشی عمر مفید وسایل را بشدت پایین میاره
کتاباروهم بدید کتابخونه
وسایلتم از مهمه ها شروع کن به بسته بندی خرت و پرتا خودشون و نشون میدن از دکوریات شروع کن که ریزترن بعد وسایل اشپزخونه چینیا و غیره

مرسی عزیزم از جوابت تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
والا متاسفانه امکان اینکه اونجا رو اجاره کنیم نیست Sad 
عزیزم به نظرت شرکتایی که کارای بسته بندی رو انجام میدن، کارشون خوب هست؟ میتونیم بسته بندی رو بهشون بسپریم یا اینکه کلا پیشنهاد نمیکنی این کارو؟

نقل قول
۱۲-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۲۸ عصر
ارسال: #309

نمیدونم‌من تا به حال انجام ندادم ولی به نظرم خودتون با دقت بیشتری انجام‌میدید تا اونها که سر هم بندی میکنن اکثرا

دخترم مرسی که بدنیای من آمدی عااااااشقتم تصویر: images/smilies/heart.gif
وزن فعلی ۸۰ اول مهر ۹۷
هدف اول ۷۵ 
نقل قول
 سپاس شده توسط mona94
۱۳-فروردين-۱۳۹۸, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #310
بچه ها من یکبار تجربه جابجایی دارم و فقط و فقط خودم و همسرم وسایلو بسته بندی کردیم، همه چی توی کارتن لای روزنامه و کاغذ، تمام وسایل چوبی هم با پلاستیکای بابل دار چند بار پوشیده شدن و همه چی با چسب محکم شد هیچ اتفاقی برای هیچ وسیله ای نیوفتاد...نکته مهم با حوصله بسته بندی کردنه و همینطور جابجایی با حوصله و بدون عجله...روز جابجایی هم همش بالای سر کارگرا بودیم که وسایل رو با احتیاط حمل کنن و همسرم هی تاکید میکرد عجله نکنن و اروم جابجا کنن...
نقل قول
 سپاس شده توسط mona94
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام