• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر

۲۹-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ عصر
ارسال: #21

RE: راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر
(۲۷-تير-۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ عصر)sahar_66 نوشته است:  الان شرکتایی هستن که خودشون میان وسایلو جمع میکنن و تضمینی جا به جا میکنن
ولی مهمترین چیز اینکه یه سری وسایل مورد استفادتو جدا بزار که مجبور نشی همه رو همون روز اول باز کنی
و رو کارتون بنویس این کارتون مربوط به کدوم بخش خونس که مستقیم که آوردنش همونجا بزارنش و دوباره نخوای جابه جا کنی

سحر جان میشه اگه همچین شرکتی سراغ داری بگی به من؟
و اگه کسی میدونه هزینه این کار چقدره؟
من از اسباب کشی متنفرم میخام در رم از زیرشBig Grin

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، ستاره آبی
۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #22

بچه هایی که تهرانن برید میدون منیریه (بورس لوازم ورزشی ) اینقدر کارتن های خووووبی گیرتون میاد که حد نداره ، یا همون موقع دارن مغازه داراش میدن یا بسپرید میزارن کنار براتون کارتن های محکم در حد بسته بندیه تردمیل !!!! Smile یه سر برید

Angel خدایا مچکرم . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط yardelia ، ستاره آبی ، bahare71 ، وسعت ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon
۷-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ صبح
ارسال: #23
کارتن موز از سوپر میوه ها بخرید عالیه واسه چینى و کریستالها
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره آبی ، وسعت ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ صبح
ارسال: #24
بچه ها بازم ممنونم ازتون
یکی از دوستام می گفت دور تا دور تمام وسایل چوبی مثل مبل ها و ... چند لایه از این پلاستیک های حباب دار (همونا که خوشمون میاد بترکونیمشون) بکشم می گفت اینجوری حتی اگه به جایی هم بخوره دچار پریدگی و زدگی نمیشه

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، Sophie 103
۸-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #25
من جمعه اساس کشی کردم وای هنوز خیته ام..منمن کلی از این نایلون های حباب دار گرفتم و دور تمام وسایل و با اونا پوشوندیم .خدا رو شکر خسارتی بهمون وارد نشد
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره آبی ، وسعت ، asreyakhi
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ صبح
ارسال: #26
میشکا جون خسته نباشی
وسایلتو چطوری جمع و جور کردی؟ ببین من یه سری وسیله خورد و ریز دارم مثلا توی کشوهای اتاق خواب نمی دونم اونارو باید چطوری جمع کنم که هم توی راه گم نشن هم خراب نشن

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط Mishka
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #27

ستاره آبی جون باید تمام وسایلت رو با روزنامه بسته بندی کنی و بزاری داخل یک کارتن موزی. طوری پرش کنی که دیگه وسایلت تکون نخورن و لق نزنن. این طوری هیچ اتفاقی حتی برای کوچک ترین وسیلت هم نمی افته. منم اسباب کشیم به خوشی انجام شد. با وجود راه 800 کیلومتری هییچ اتفاقی حتی واسه کوچک ترین وسیله نیفتاد. حتی تمام شیشه های مربا و ترشی رو مامان فرستاده بود واسه اونام هیچ اتفاقی نیفتاد. عاالی کارتن موز و روزنامه پیچی. بستن سلفون دور وسایل چوبت هم خوب هست حتمن هم کشوهات رو با چسب محکم کن که باز نشن. این کار فوق العاده است

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط وسعت ، ستاره آبی ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، elinaz khanomi
۹-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ صبح توسط Mishka.)
ارسال: #28
عزیزم اون خرده ریزهایی که خیلی دوستشون داشتم و برام مهم بودن و تو یه کارتون کوچیک جدا گذاشتم دورشون رو هم از همین نایالون های ضربه گیر زدم.
یه سری وسایل هم هست که تا آخرین لحظه جمع نمی شه اونا آدم و بیچاره می کنن. من کارتون چی توز گرفته بودم همشون و ریختم تو کارتون رو هم روهم .دیگه کاریش نمی شد کرد . قاطی پاطی هم بودن ... ولی باید جمع می شدن. بقیه وسایلم رو هم که همینطور که باران گفت جمع کردم البته من تمام کارتون وسایلم و نگه داشته بودم حتی کوچکترین و برای همین نیاز به روزنامه پیچی نبود.ولی شما اگه جعبه هاشون و نداری کف جعبه یه لایه از همون نایلونا بنداز همه وسایل رو با روزنامه به پیچ و کامل کیپ کن. آخر سر هم رو وسایل رو باز یه لایه نایلون ضربه گیر بذار دیگه مطمئن باش هیچی نمی شه
وسایل بزرگ مثل یخچال و ماشین لباسشویی و.... حتی شیشه های ناهار خوری و میز آیینه شعمدون رو هم همه رو با نایلون بستیمشون .. فکر کنم حدود 100 متر نایلون مصرف کردیم

باران راست می گه چسب به کشوها یادت نره
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، ستاره آبی ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ عصر توسط maryam65.)
ارسال: #29
ممنون از راهنمایی های خوبتون دوستان
ما هم احتمالا یک ماه دیگه اسباب کشی داریم به قم!!!
درست یکسال بعد از عروسیمون!
خیلی دلشوره دارم و نگران وسایلمم
از طرفیم دو سال دیگه بر می گردیم شهر خودمون!! اصلا فکر نمی کردم یه روز بخواییم اسباب کشی کنیم....
دعا کنین به خیر و خوبی وسایل ما هم جابه جا شن!

یه سئوال نایلون واسه دور وسایل چوبی و نایلون ضربه گیر رو از کجا بخرم؟
قیمتش چند هست؟!!!

وای خدا فکرشو می کنم، افسرده میشم!!!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره آبی ، elham.voroOoOOjak
۲۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ عصر توسط baran.aram.)
ارسال: #30
بچه ها یه پیشنهاد کوچولو هم من دارم .اگه مسافت اسباب کشیتون طولانی نیست یه روز قبل از اسباب کشی میتونید اول از همه ظرفهاتونو با ماشین خودتون ببرید و مستقیم بچینید توی کابینت.این جوری خیلی کارتون جلو میوفته.بعد کشوهاتونو از سر جاش در بیارید (با وسایل داخلش) روی وسایلو یه روزنامه بزارید تا خاک نگیره .اونارو هم با ماشین خودتون ببرید .این جوری وقتی بدنه اصلی کشوهاتونو آوردن خیلی راحت کشوهارو جا میزنید و دیگه وسایل داخلشو نمیخواد دوباره بچینید.
آهان !می تونید لباسهاتونو هم با ماشین خودتون روز قبل ببرید.
بچه ها واسه مواد یخچال و فریزرتون هم از این جعبه های کائوچو بگیرید تا جاشون خنک باشه.
ببخشید یه نصیحت خواهرانه هم بکنم که حتما حتما خونه ای رو که دارید ازش میرید تمیز تحویل بدیدحتی اگه تمیز تحویل نگرفتید.اگه نفر قبلی تمیز نبوده شما خانمیت خودتونو نشون بدید...
قبل از اسباب کشی اگه بتونید یه خونه تکونی حسابی داشته باشید خیلی کمکتون میکنه .وسایل اضافی رو دور بریزید.اگه فرشها و مبل ها احتیاج به تمیز شدن دارن همین خونه تمیزشون کنید.
اگه می خواید به شرکت های باربری زنگ بزنید بهشون بگید صبح اول وقت بیان چون اولین سرویسشون هست و خسته نیستن.
روز اسباب کشی حتما با یه شربتی چیزی از کارگرا پذیرایی کنید .گناه دارن بنده خداها.کارشون سخته .

خوب دیگه یادم نمی یاد اگه بازم یادم اومد میام میگم.ببخشید می دونم اینارو خودتونم می دونستید فقط جهت یاداوری گفتم.

همه چیز داره به بهترین نحو پیش میره Hehe!
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط yardelia ، ستاره آبی ، jine ، shaparak103 ، mahnaz110 ، خانوم گل ، birsan ، asreyakhi ، گل بنفشه ، elham.voroOoOOjak ، Sophie 103 ، Baby jon ، Donya67 ، sadaf daryayi ، elinaz khanomi ، golnik ، adambarfy ، ارکیده34 ، eliiii6323 ، هانیه خاتون ، عاطفه بانوو
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام