• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر

۲۷-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #11
RE: راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر
بچه ها میشه به جای روزنامه ظرفای مهم شکستنی مثل کریستال هارو بپیچم لای لباسا؟ یکی از دوستام می گفت این کارو بکنم خوبه اما نمیدونم روزنامه بهتره یا لباس

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، veronika 2
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ صبح توسط yardelia.)
ارسال: #12
خب روزنامه که دم دست ترهههههه
لباسات که خراب میشن!!!!
روزنامه خیلی خوبه دونه دونه بپیچ

6 مهر 1391 New1
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، veronika 2
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ صبح توسط sarah.)
ارسال: #13
من فکر کنم روزنامه بهتر باشه
چون بعد باید لباسارو اتو کنی چون چروک شدن

راستی ی چیزی تو کارتونها بهتره جاهای خالی رو هم که فضای بین کارتن و چینیها هستنو با روزنامه مچاله شده بگیری تا ظرفها فضایی برای حرکت و لغزیدن نداشته باشن

خدایا شکرت بالاخره من هم دیگه راحت شدم
دیگه تو خونمون مزاحمی وجود نداره
دوست دارم خداNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط yardelia ، Bar@n ، جواهر ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، veronika 2
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #14
عزیزم چرا نمیشه ،اینم یه راهه.ولی به نظر من اصلا لباسها و وسایلای دیگه رو باهم قاطی نکنی بهتره .لباسها جدا جمع شه و هر چیزی هم جدا ومنظم خیلی بهتره.موقع چیدن هر چیز منظم و روی ریتمه.لباسها مستقیم میره تو اتاق خوابا .وقاطی نمیشه.نترس عسیسم.با همون روزنامه قشنگ بپیچ و توی کارتن خودش بزاری که چه بهتر واگه هم کارتن خودش نبود که توی کارتن میچینی وکریستالهارو که پیچیدی تو کارتن بینشون روزنامه خوب بزار که در اثر تکون به هم میخورن اسیب نبینن.کار سختی نیست .نگران نباش .بازم نظر منه.شاید با لباس بپیچی راحت تر باشی .نمیدونم.
نقل قول
 سپاس شده توسط yardelia ، جواهر ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Donya67 ، veronika 2
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ عصر
ارسال: #15

من همین الان از وسط اسباب کشیه مامانم اینا دارم مطلب مینویسم ، جاروبرقی ، یه سطل ، شلنگ آب ، مواد شوینده ، دستمال ، پودر سوسک کش برای انباری و اینا اولین چیزاییه که میبری خونه جدیدت قبل از اسباب کشی + آینه و قرآن .. . البته الان من له شدم !! اما آسونه اگه همه بیان کمک Smile

Angel خدایا مچکرم . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine ، sarah ، ستاره آبی ، Bar@n ، marziye1987 ، جواهر ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، Baby jon ، veronika 2 ، elinaz khanomi ، ارکیده34
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #16
الان شرکتایی هستن که خودشون میان وسایلو جمع میکنن و تضمینی جا به جا میکنن
ولی مهمترین چیز اینکه یه سری وسایل مورد استفادتو جدا بزار که مجبور نشی همه رو همون روز اول باز کنی
و رو کارتون بنویس این کارتون مربوط به کدوم بخش خونس که مستقیم که آوردنش همونجا بزارنش و دوباره نخوای جابه جا کنی
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره آبی ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، veronika 2
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ عصر
ارسال: #17
دوستان یه سوال
من سعی کردم بیشتر کارتن های وسایلامو نگه دارم اما خوب بعضی هاشونم ندارم
از کجا میشه کارتن خرید؟

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط Baby jon ، veronika 2
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #18
فکر کنم سوپریا دارن

6 مهر 1391 New1
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره آبی ، Bar@n ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، veronika 2
۲۸-تير-۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ عصر
ارسال: #19

منم اسباب کشیم شهر به شهر هست. رفتم خونه خودمون تمام وسایلم رو مامانم طفلک دونه دونه لای روزنامه پیچیده بود تو کارتن طوری چیده بود که لغ نخورن و تا جایی که تونسته بود فیکسش کرده بود. بعضی ها رو هم با یک بقچه مانند بسته بود دوباره! خیلی محکم کاری کرده بود راه من دوره 800 کیلومتره!! واسه همین باید حساابی محکم کاری کرد. اما موارد مورد نیاز رو همه بچه ها گفتن بهت مرسی بچه هاااا :دی

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط katy ، ستاره آبی ، asreyakhi ، veronika 2
۲۹-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ عصر
ارسال: #20
خیلی از نکته ها رو بچه ها گفتن ... منم یه چند تا اضافه کنم
غیر از اینکه کارتوناتو شماره گذاری میکنی رو هر کدوم بنویس که مال کجاست ... مثلا اتاق خواب یا آشپزخونه یا انباری..... اینجوری به همون کارگر میتونی بگی کارتون رو ببره تو اتاق خواب یا ......
جعبه موز خیلی محکم و خوبه عزیزم ... میوه فروشیا یا پخش عمده موز دارن..... حتما هم روی وسایل رو بعد اینکه تو جعبه گذاشتی با روزنامه یا پلاستیک بپوشون تا تو مسیر خاک نگیرن ....
چیزای خرده ریز رو میتونی اول تو جعبه های کوچیکتر بزاری بعد بزاری تو کارتون موز .....
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، ستاره آبی ، mahnaz110 ، asreyakhi ، گل بنفشه ، elham.voroOoOOjak ، veronika 2
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام