• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر

۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #1

راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر
New2

فروشگاه تم تولد آوای شادی ،برگزاری جشنی متفاوت مطابق با سلیقه شما
سایت نوزاد، جشن تولد کودک،فروشگاه تم تولد آوای،شادی
انواع سفارشات برای جشن سیسمونی،دندانی فارغالتحصیلی،و سالگرد ازدواج پذیرفته میشود
نقل قول
 سپاس شده توسط سمان ، ستاره آبی ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ عصر توسط ستاره آبی.)
ارسال: #2
RE: راه و روش یک اسباب کشی موفق و بی دردسر
مرسی منصوره جون و مرسی سمان جون سناتور واسه پیگیریت

دوستان این تاپیک رو من درخواست کردم
به احتمال زیاد ما یکماه دیگه اسباب کشی خواهیم داشت و از عروسیم تا حالا این اولین باره که می خوایم اسباب کشی کنیم البته بیشترین مشکل من اینه که اسباب کشی شهر به شهره یعنی می خوایم بریم یه شهر دیگه
هر کسی تجربه داره بیاد و راهنمایی کنه
امیدوارم به درد بقیه دوستان هم بخوره
مرسیییییییییییییییییییییییی

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود ، گاهی نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره ی دعا بی اجابت است ، گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست ، گاهی تمام شهر گدای تو می شود
به عشق مامانمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط سمان ، nedali gh ، marziye1987 ، yardelia ، atrisa33 ، asreyakhi ، Goli khanom ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #3

من فعلا یه پیشنهاد دارم واسه نوعروسایی که میخان جهیزیه شونو بچینن:
اونم اینکه حتما کارتون و جعبه همه وسایلوتو نگه داری
به زورم شده بچپونید توی انباری

موقع اسباب کشی خیلییییییییییییییییییییی به درد میخوره

من حتی کوچیکترین کارتونها رو هم نگهداشتم

چون خواهرم تجربه اسباب کشی زیاد داشت !!

بعد اینکه به نظرم اول از همه فرش ها رو جمع کنید بعد دونه دونه کارتانوها رو بیارید و وسایل رو توش بذارید و یه گوشه خونه جمع کنید

مثلا میتونید تو آشپزخونه یه سری ظرف دم دستی بذارید کنار و باقیش رو بذارید تو کارتوناش
بعد برید اتاقها
و به همین ترتیب
سعی کنید از جایی شروع کنید به جمع کردن که کمتر مورد استفادتونه

میفکرم بازم میگمBig Grin

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط دختر ایرونی ، eglantine ، Bar@n ، bahare71 ، elhaam ، Farnaziii ، mahnaz110 ، asreyakhi ، nasibe_603 ، Baby jon ، تارا جان ، elinaz khanomi ، Sanams20
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-تير-۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ عصر توسط katy.)
ارسال: #4

روزنامه خیلی احتیاج داری ، به همه بسپر برات نگه دارن ، لابه لای تمام ظرفات باید بزاری ، دور لیوانات و کریستالهاتم روزنامه بپیچ و بزار تو کارتون ، همه رو مثل توی کابینتت بچین رو هم ، بزرگترا زیر ، کوچکترا و سبک ترها هم رو ، یه کار دیگه هم که خیلیییییی به درد میخوره تو اسباب کشی اینه که روی جعبه ها با ماژیک شماره بنویس بزرگ مثلآ 1- 2 - 3 بعد توی یه سررسید یا دفتر شماره هارو بنویس و جلوش یادداشت کن چی توی اون جعبه ست ، همه رو بنویس اینکار خیلی کمکت می کنه ، جعبه هارم یه جوری کنار خونه بچین که شماره هارو ببینی که یهو توی این هیری ویری یه چیزی لازم شد با یه نگاه به سررسیدت پیداش می کنی Smile

حتمآ هم از جایی ماشین بگیرید که دوستان یا آشنایان دورو برتون توصیه می کنن و شناخت دارید روشون چون ممکنه خرابکاری کنن و گردن نگیرن !

Angel خدایا مچکرم . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط مرمري ، eglantine ، arooaha ، Bar@n ، atrisa33 ، جواهر ، bahare71 ، دختر ایرونی ، mahnaz110 ، maryam_s ، asreyakhi ، Goli khanom ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، Baby jon ، shaparak_7777 ، m.t ، elinaz khanomi ، Shahrzad jOon ، ته دیگ جون ، eliiii6323 ، Sanams20
۲۶-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #5
حتما یکی رو بالای سر ماشین بار نگه دارید!!چون هم کارگر ها تنبلی می کنن و وقت کشی می کنن تا ساعت بیشتر بمونن و پول بیشتری بگیرن!!
و هم ممکنه وسایلاتون رو ببرن با خودشون!!!روی کارتون ها شماره گذاری کن تا بفهمی همه ی کارتون هات هست!!!
اولش هم تاکید کن که خسارت بهم وارد کنن پولش رو ازشون می گیری!!!

آینده ایی خواهم ساخت که گذشته ام جلویش زانو بزند.....
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine ، arooaha ، Bar@n ، جواهر ، دختر ایرونی ، mahnaz110 ، یک ناشناس ، birsan ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، Baby jon ، elinaz khanomi ، mandanak ، Shahrzad jOon
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۷:۵۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ صبح توسط sarah.)
ارسال: #6
ببین من خیلی تجربه ندارم
اما ی چیزهایی تو همه اسباب کشیها باید رعایت بشه
1- چینیها خیلی حساسن پس بهتره توی کارتن های محکم که زیر کارتن کاملا با این چسبهای پهن سفت شده باشند بهتر هم هست اول ی تیکه مقوای صاف زیر بگزاری بعد هر تیکه رو کاملا لای روزنامه بپیچی یا از این ضربه گیرها بگزاری
روی کارتن ها (مخصوصا شکستنیها) جهت بالای کارتنو مشخص کن، شکستنیهارو همه طرفش بنویش شکستنی
روی هر کارتن ی کاغذ بچسبون و بنویس روش چیا هست از طرفی هر کارتن رو هم شماره بزن و تو ی دفتر یادداشت کن تو هر کارتن چه چیزهایی گذاشتی
روز چیدن قاطی نمی کنی

بقیه هم یادم بیاد بهت میگم

خدایا شکرت بالاخره من هم دیگه راحت شدم
دیگه تو خونمون مزاحمی وجود نداره
دوست دارم خداNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987 ، eglantine ، Bar@n ، جواهر ، ندا دوست همه ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، Baby jon ، elinaz khanomi ، Shahrzad jOon
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ صبح
ارسال: #7
منم توضیحاتی که میخاستم بهت بدم همه رو بالا دادن ولی خیلی مهمه که مشخص کنی هر کارتون توش چیه که خونه جدید رسیدی سردرگم نشی وقتیم که رفتی خونه جدیدت وسایل هر اتاقو ببر همون اتاق بزار که معلوم شه چی مال کجاست بعدم بازشون کن و بچینشون. حتما شکستنیارم مشخص کن اولم وسائل اشپزخونه جمع کن که خیلی وقت گیره.
حالا کجا قراره بریییییییییییییییییییییی؟؟؟؟

6 مهر 1391 New1
نقل قول
 سپاس شده توسط khanoomGol ، Bar@n ، atrisa33 ، جواهر ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، elinaz khanomi ، Shahrzad jOon
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ صبح توسط sarah.)
ارسال: #8
2- کمدها و کشوها موقع حمل ی نکته مهم دارن درهای انها
حتما درهای کمدهارو قفل کن و کشوهارو هم اگه قفل نداره با چسب محکم کن فقط حواست باشه با توجه به جنس کشوها از چسبی استفاده کنی که به رنگش آسیب نزنه
فکر کنم این چسبهای کاغذی مناسب باشند
دوباره برای قفلها هم شماره گزاری یادت نره کلیدها باهم قاطی می شه پس بهتره هر قفلی خودش و کلیدش شماره داشته باشن
اول وسایل بزرگتو بفرس
کمدها، یخچال ماشین لباس شویی و ظرفشویی
اگه بتونی ی روز اونا رو بفرستی بعد بری نصبشون کنی بعد تیکه های کوچیکو بهتره ولی خوب شاید این کار نشه

آهان ی نکته خیلی خیلی مهم
پولها و طلاها و وسایل کوچیک با ارزش
ببین اون روز هم سرت شلوغه و هم اینکه کلی ادم غریبه میاد پس حتما پولها و طلاها رو ببر ی جای امن خونه مامان خودت یا مادرشوهرت
پول تا حدی که فکر می کنی لازم هست دستتون باشه بقیه رو ببر ی جای امن بگزار

خدایا شکرت بالاخره من هم دیگه راحت شدم
دیگه تو خونمون مزاحمی وجود نداره
دوست دارم خداNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، yardelia ، marziye1987 ، eglantine ، Bar@n ، جواهر ، دختر ایرونی ، mahnaz110 ، tana ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، Baby jon ، elinaz khanomi ، Shahrzad jOon ، fariba70 ، ارکیده34
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ صبح
ارسال: #9
با نظر کتی خیلی خیلی موافقم،Smilingروی هر کارتونم میتونی بصورت خلاصه بنویسی چی توشه، مامانم اینا تقریبا یک ماه پیش اثاث کشی داشتن هنوز خیلی از وسایلم نمیدونم کوجاست.Sad

مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند
اما خوشبختی دیگران همیشه در جلو دیدگان آنهاست.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط katy ، mahnaz110 ، tana ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، nasibe_603 ، Baby jon
۲۷-تير-۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ صبح
ارسال: #10
یه نکته ی دیگه اینکه روز اسباب کشی حتماااااااا یه چسب کارتن (از این پهنا) تا لحظه ی آخر اسباب کشی دم دستتون یا تو کیفتون باشه.یه موقع حین بردن بارها یه کارتن یه قسمتش پاره میشه یا حتی یه وقتایی خوب کارتن ها محکم کاری نشده ،یا در کشویی یا ...... یهو لق میزنه یا باز میشه ....خلاصه چسب سریع میبرید میزنید.و کار حل میشه.خلاصه توی اسباب کشی چسب حلاله همه ی مشکلاته.
نقل قول
 سپاس شده توسط sarah ، eglantine ، Bar@n ، جواهر ، mahnaz110 ، asreyakhi ، elham.voroOoOOjak ، shabnamkahan ، Baby jon ، elinaz khanomi ، fariba70
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام