• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

راه حل برای داماد های کچل یا طاس یا کم مو

۲۰-اسفند-۱۳۹۴, ۱۲:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-اسفند-۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ عصر توسط ne.ghasemi.)
ارسال: #1
دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید

کاشت مو
کلاه گیس
و......

شوشو کم مو و باعث شده سنش خیلی بیشتر بخورده
دلم هم نمیاد راضیش کنم بره کاشت مو انجام بده از آشناهامون انجام دادن کار خیلی سخت و دردناکی بوده
حالا موندم چیکار کنیم برای جشن امون؟
کلاه گیس بزاره؟ نکنه بیفته؟ نمیشه بچسبونه؟
به جز کاشت و کلاه گیس های موجود تو بازار راه حل دیگه ای سراغ ندارید؟
میکروپریمگیشن و پودر تاپتیک (اگه اشتباه نکنم) که تو ماهواره تبلیغ میکرد
را حل دیگه هست؟
هیشکی شوشوش کچل نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ عصر
ارسال: #2
RE: راه حل برای داماد های کچل یا طاس یا کم مو
عزیزم سخت نگیر به نظر من که داماد های کم مو یا بی مو هم تو لباس دامادی خیلی جذاب میشن به علاوه اینکه به نظر من استفاده از کلاه گیس خوب نیست به این خاطر که همه همسرتون رو با اون چهره دیدن حالا یهو با یه چهره جدید و بعد از مراسم دوباره بازگشت به چهره قبلی به نظرم جالب نیست و اینکه تصور میکنم عنوان این قضیه هم تو روحیه اقایون تاثیر منفی داره مثل اینکه یکی به ما بگه واااای چقدر چاقی ووووای ابروهات تا به تاست ببین چه حس بدی بهمون دست میده پس سخت نگیر
نقل قول
 سپاس شده توسط samin** ، pari o feri
۹-فروردين-۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #3
من و همسرم که موهاش حسابی کم پشته خیلی تحقیق کردیم بعد از کلی سرچ و مشورت با اینور و اونور به این نتیجه رسیدیم که کلاه گیش و اضافه کردن موهای بلند بیشتر از این اینکه به زیبایی داماد کمک کنه به مورد تمسخر قرارگرفتنش کمک میکنه چون همه فامیلها دامادو با موهای کم دیدن یک تغییر اساسی بیشتر تو ذوق میزنه تا بخواد مورد تحسین قراربگیره البته این نظر منه . ما کلا از خیرش گذشتیم رفتیم آرایشگاه نیوفیس تا جایی که میشد موهای حمید را با تاپیک البته با متد خاصی که خودشون بلد بودن انجام دادن اصلا تو عروسی کسی متوجه نشد چون زیاد محسوس نبود درضمن همه جاهایی که مو نداشت هم پرشده بود البته بصورت ماهرانهSleepy خوبیش اینه که تا شب هم اثرش موند و خراب نشد البته چون گریم هم کرده بود کلا چهرهش خیلی خوب شده بود اگر حضوری برید نمونه کارهای زیادی از دامادهایی کم مو دارند که بهتون نشون میدن . ولی اگر تصمیم قطعی گرفتید که باید برید موسسات ترمیم مو یک چیزی مثل کلاه گیس براتون درست میکنند البته جدیدا چند تا آرایشگاه مردونه هم همین کارها رو میکنند بهتون توصیه میکنم قبلش خوب فکر کنید تا سالهای بعد که عکسهاتون رو میبینید از کار امروزتون خجالت نکشید
نقل قول
 سپاس شده توسط mahham
۲۶-فروردين-۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #4
(۲۰-اسفند-۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ عصر)ne.ghasemi نوشته است:  دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید

کاشت مو
کلاه گیس
و......

دلم هم نمیاد راضیش کنم بره کاشت مو انجام بده از آشناهامون انجام دادن کار خیلی سخت و دردناکی بوده
را حل دیگه هست؟

دوست عزیزم برادر من پیش اقای هاشملو ارایشگاه دیپلمات رفتن که کارخیلی خیلی خوب بود و با یه گریم طبیعی مشکل داماد ها رو حل میکنن میتونید برید تاپیکشون رو ببینید و کارشون واقعا حرفه ایه
به این لینکم یه سری بزنی بد نیست http://cafe.nowaroos.com/سالن-آرایش-دیپل...ا-دامادها/
نقل قول
۲۶-فروردين-۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #5
(۲۰-اسفند-۱۳۹۴ ۱۲:۴۸ عصر)ne.ghasemi نوشته است:  دوستان عزیز میشه راهنمایی کنید

کاشت مو
کلاه گیس
و......

را حل دیگه هست؟

عزیزم سعی کن شوهرت رو همونجوری که هست دوست داشته باشی و بهش افتخار کنیShy
انشاالله خوش بخت بشیدNew1

Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۸-آذر-۱۳۹۶, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #6
تصویر: ./uploads/201711/post_108779_1511967062_c76057824a14d56114327c7e4ae30493.attach
رفع طاسی یا کم مو بودن 

تصویر: ./uploads/201711/post_108779_1511966801_aa4271e62ba316ff59e79c2920746608.attach
خدمات ما شامل:
خدمات پوست
(وکس,اسکراپ,blackماسک,goldماسک,ماساژ صورت نقطه ای.ضربه ای)
خدمات موی سر
(خرد,فشن,سایه کاری,اصلاح سه بعدی,پوینت کات,مکروف تست,فرم,استایل)
خدمات داماد
(پاکسازی پوست ,استایلینگ هرنوع مو حتی طاس,گریم حرفه ای طرح ژورنال ۲۰۱۷,رفع سوختگی و ماه گرفتگی صورت,استفاده از مواد مصرفی اورجینال )
کراتینه و احیای مو
خدمات در محل شما
(کودکان,افراد سالمند و ناتوان,آموزش)
مدرک درجه 2
(اصلاح ساده,استایلینگ,خرد,کار با ماشین موزر,سایه کاری)
مدرک درجه ۱
(خورد ,فشن,سایه کاری,حرکات نمایشی,اصلاح سه بعدی,پوینت کات,مگروف تست,پلین,بلیچ,آنالیز ژورنال,کراتینه مو,رنگ و مش,احیای مو)
آموزش گریم
گریم داماد(۱۰جلسه)
گریم کودک(کارتونی
۵جلسه )
گریم صحنه
(۲۰جلسه)
دارای مدرک درجه ۱بین المللی معتبر در۳۸کشور دنیا
دارای مقام اول مسابقات green face2016 ترکیه
مدرک درجه یک گریم داماد و صحنه معتبر در ۳۸ کشور دنیا
نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #7
تصویر: ./uploads/201804/post_112288_1522917177_243d9521d332bdb379b1529073cd5f0f.attach

نقل قول
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۰۳:۵۰ عصر
ارسال: #8

وای بچه های نوعروسی از دست شما Smile
خدا نکشتتون آخه این چه تاپیکیه Smile
ترکیدم از خندهههههههه
عنوانو ببینید آخه وااااااای Smile پوکیدم
بیچاره دامادا اگه بدونن واسه نوع و مقدار موهاشون هم اینجا تاپیک هست Smile

شکوفه های بهاری و فرشته ی ما با هم میان رو زمین تصویر: /images/smilies/new/angel.png

نقل قول
 سپاس شده توسط pari o feri ، Honey.M
۱۶-فروردين-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ عصر
ارسال: #9
تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif واقعا
قضیه واسه سال 94 بوده کاش میومد میگفت بالاخره چیکار کرده! تصویر: /images/smilies/new/tounge.png

نقل قول
 سپاس شده توسط TiTi 92
۲۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #10
تصویر: ./uploads/201902/post_112288_1550160053_6f5ea9125a56bbf2b5d16f10ad7b529d.attachتصویر: ./uploads/201902/post_112288_1550159948_cca82318ad85bd28120752dc1b5d7969.attach
تصویر: ./uploads/201902/post_112288_1550160003_5ed5dafb0fa879105c67917aa10aac4d.attach

تصویر: ./uploads/201902/post_112288_1550160045_371b3e17f9b15cbe0383619c216cba57.attach

آرایشگاه مردانه و داماد نیوفیس حرفه ای ترین سالن پیرایش و گریم داماد در تهران با چهار شعبه در سعادت آباد / تهرانپارس / پاسداران / فرمانیه  نمونه کارهای ما در اینستاگرام [url=https://www.instagram.com/newface2000]newface2000
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام