• مهناز
  • گل سنتر

راهنما برای خرید یا اجاره خانه در مشهد

۲۷-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ صبح
ارسال: #141
RE: راهنما برای خرید یا اجاره خانه در مشهد
بچه های مشهدمیشه کمکم کنیدمن اصلابه مشهداشنایی ندارم بهترین منطقش یابهتره بگم لوکس ترینش کجاس وقیمت خریدورهن واجارش چجوریاس؟
نقل قول
۲۹-شهريور-۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ عصر
ارسال: #142
(۲۷-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ صبح)violet99 نوشته است:  بچه های مشهدمیشه کمکم کنیدمن اصلابه مشهداشنایی ندارم بهترین منطقش یابهتره بگم لوکس ترینش کجاس وقیمت خریدورهن واجارش چجوریاس؟

مشهد اینه تهران نیست دقیقا بالا پایین داشته باشه شهر
مثلا شما اول سچجاد یه خیابون هست (دستغیب خود مشهدی ها می گن قلعه آبکوه) سطح زندگی اش خیلی پایینه ولی دو تا کوچه بالاتر می شه فرهاد و نسترن که جاش خوبه
از لحاظ اصلت می خوای هنوز خیابون ملاطدرا و رضا و بعضی خیابون های سجاد اصالت بیشتری دارن ولی خوب ترافیک خیلی زیاده و مردم دور شدن
تو چند سال اخیر هم خیابون های باهنر و کوثر و هنرستان و هفت تیر و گلشن اینا خونه هاش به دلیل ساختن برج های جدید شدیدا قیمت اش کشیده بالا و فرهنگ مردم اش در حال تغیر هست
بازم این خیابون ها در آخر اش شما می تونی حتی محله فقیر نشین هم ببینی و اوایل این خیابون ها خوب هست فعلا
منطقه های احمد آباد سجاد ملک آباد الانم سمت چپ بلوار وکیل آباد جز مناطق خوب مشهد هستن
ولی خوب خیابون های امام رضا و شیرازی و بقیه اطراف حرم ها هم به دلیل زیارتی و توریستی بودن قیمت خونه ها شدیدا بالاست

ارایه انواع سفره عقد کلاسیک و اروپایی ، میز نامزدی ، بله برون ، انواع گیفت ، تزیین جهیزیه عروس و منزل عروس در مشهد
09153755099
https://telegram.me/nariyana
https://www.instagram.com/nariyanamezon
http://www.nariyana.com
نقل قول
 سپاس شده توسط violet99 ، Fahime
۲۹-شهريور-۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #143
(۲۹-شهريور-۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ عصر)nariyana نوشته است:  
(۲۷-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ صبح)violet99 نوشته است:  بچه های مشهدمیشه کمکم کنیدمن اصلابه مشهداشنایی ندارم بهترین منطقش یابهتره بگم لوکس ترینش کجاس وقیمت خریدورهن واجارش چجوریاس؟

مثلا شما اول سچجاد یه خیابون هست (دستغیب خود مشهدی ها می گن قلعه آبکوه) سطح زندگی اش خیلی پایینه ولی دو تا کوچه بالاتر می شه فرهاد و نسترن که جاش خوبه
از لحاظ اصلت می خوای هنوز خیابون ملاطدرا و رضا و بعضی خیابون های سجاد اصالت بیشتری دارن ولی خوب ترافیک خیلی زیاده و مردم دور شدن
تو چند سال اخیر هم خیابون های باهنر و کوثر و هنرستان و هفت تیر و گلشن اینا خونه هاش به دلیل ساختن برج های جدید شدیدا قیمت اش کشیده بالا و فرهنگ مردم اش در حال تغیر هست
بازم این خیابون ها در آخر اش شما می تونی حتی محله فقیر نشین هم ببینی و اوایل این خیابون ها خوب هست فعلا
منطقه های احمد آباد سجاد ملک آباد الانم سمت چپ بلوار وکیل آباد جز مناطق خوب مشهد هستن
ولی خوب خیابون های امام رضا و شیرازی و بقیه اطراف حرم ها هم به دلیل زیارتی و توریستی بودن قیمت خونه ها شدیدا بالاست

من یکی ازدوستام مشهدیه ازوکیل اباد خ تعریف میکنه حالا نمیدونم تعصبه یانه واقعاخوبه
قیمتاش چجوریه؟
نقل قول
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۳-مهر-۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ عصر
ارسال: #144
(۲۹-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ عصر)violet99 نوشته است:  

من یکی ازدوستام مشهدیه ازوکیل اباد خ تعریف میکنه حالا نمیدونم تعصبه یانه واقعاخوبه
قیمتاش چجوریه؟

وکیل اباد خودش شامل چندتا خیابونه و جای خوبیه
خیابونای هاشمه کوثر باهنر هفت تیر هنرستان جلال بهتریناشه
قیمتا سمت باهنر و هاشمیه تقریبا بالاس
برای خرید باهنر و هاشمیه نوساز متری 5/5 تا7 میلیون
اجاره ها هم خونه 10-12 سال ساخت 100 متری
تقریبا 20 تومن پیش ماهی 1 اجاره حالا کمتر و بیشتر هم پیدا میشه بسته به جاش و شیک بودنش
چن باز اواخر این خیابونا قیمتا خیلی کمتر میشه
خونه های نوساز و بزرگتر مثلا 160-170 متری تقریبا بازم 100-150 رهن کاملشه
البته قیمتای بالا رو من بهت گفتم کمترم حتما پیدا میشه

جلال ال احمد هم اولش خوبه اون طرف وکیل اباد میفته سیدرضی سروش مدرس اونجا ها هم عالیه
نقل قول
 سپاس شده توسط violet99 ، کرشمه بهار
۵-مهر-۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #145
(۳-مهر-۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ عصر)شــادی نوشته است:  
(۲۹-شهريور-۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ عصر)violet99 نوشته است:  

قیمتاش چجوریه؟

وکیل اباد خودش شامل چندتا خیابونه و جای خوبیه
خیابونای هاشمه کوثر باهنر هفت تیر هنرستان جلال بهتریناشه
قیمتا سمت باهنر و هاشمیه تقریبا بالاس
برای خرید باهنر و هاشمیه نوساز متری 5/5 تا7 میلیون
اجاره ها هم خونه 10-12 سال ساخت 100 متری
تقریبا 20 تومن پیش ماهی 1 اجاره حالا کمتر و بیشتر هم پیدا میشه بسته به جاش و شیک بودنش
چن باز اواخر این خیابونا قیمتا خیلی کمتر میشه
خونه های نوساز و بزرگتر مثلا 160-170 متری تقریبا بازم 100-150 رهن کاملشه
البته قیمتای بالا رو من بهت گفتم کمترم حتما پیدا میشه

جلال ال احمد هم اولش خوبه اون طرف وکیل اباد میفته سیدرضی سروش مدرس اونجا ها هم عالیه

پس میشه گفت باتهران یکیه.مرسی عزییزم
نقل قول
۷-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #146
(۷-فروردين-۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ صبح)'ناناز عروس' نوشته است:  بچه های مشهد کمکتصویر: images/smilies/heart.gif

تو خ کلاهدوز  یه آپارتمان میتونیم بخریم. سنش نسبتا زیاده اما بازسازی شده و تمیزه. دوستم میگه بخر بعد تبدیلش کن به سالن زیبایی (با مدیریت همین دوستم که ساکن مشهده) به نظرتون میشه همچی کاری کرد اونجا؟ ساکنین اجازه میدن؟ خونه 4 واحدیه. حاشیه خیابون هست. بعد اصلا سالن زیبایی اونجا جواب میده؟

کار درستیه به نظرتون؟تصویر: images/smilies/huh.gif (خودم ساکن تهرانم اما این دوستم هم مثه چشام بهش اعتماد دارم تو این 20 سالی که با هم دوستیم تا حالا ازش بدی ندیدمتصویر: images/smilies/heart.gif)

عزیزم کلاهدوز خیابان بزرگه. یک طرفش احمد آباده. یک طرفش مبل فروشی بعد میرسه به قرنی... یعنی سبک زندگی ها متفاوته. ببین کجاشه دقیقا

من در مسیر تعالی قرار دارم.
نقل قول
 سپاس شده توسط ناناز عروس
۳۰-فروردين-۱۳۹۶, ۰۹:۰۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-فروردين-۱۳۹۶ ۰۹:۱۶ صبح توسط کرشمه بهار.)
ارسال: #147
این سایت مانیشن خیلی خوبه برای خریدواجاره خانه بعضیاعکسم دارند.

http://www.manishen.com/fa-searchList-%D...9%87%D8%AF

من عاشق اقبال لاهوریم تووکیل ابادکه شهرک شهربانی هم میگن
نقل قول
 سپاس شده توسط Fahime
۲۹-مرداد-۱۳۹۶, ۰۷:۰۸ عصر
ارسال: #148
سلام دوستان یک خونه ویلایی که قیمت 400 باشه و متراژ بالای 150 باشه کدوم منطقه شهر میشه پیدا کرد با این قیمت؟

شدید نیازمند تغییر اساسی در زندگیم هستم واسم دعاکنید.

نقل قول
 سپاس شده توسط گونل
۲۶-مهر-۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-مهر-۱۳۹۶ ۰۹:۳۴ صبح توسط گونل.)
ارسال: #149
قاسم ابادپیدامیشه ومحله جاهدشهر
https://divar.ir/mashhad/%D9%85%D8%B4%D9...lace=6,428

(۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ عصر)'اشتیاق' نوشته است:  سلام به همه
بچه ها کسی میدونه سمت الهیه و مجیدیه چجوریه؟
فرهنگشون؟
رشد میکنه یا نه؟

الان که ساخت وسازاومده طرف مجیدیه والهیه خونهای شیکی ساخته شده.

https://divar.ir/mashhad/%D9%85%D8%B4%D9...lace=6,488

نقل قول
۱۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #150
(۱۷-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۵۳ عصر)'aroos90' نوشته است:  خانوما کسی اطلاع داره االان اوضاع ملک مشهد چطوره؟ چقدر افزایش داشته قیمتا تو این چند ماه؟

سلام در بعضی ماطق حدود 100% و بعضی جاها کمتر

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام