• تقی زاده
  • باغ vp

راهنما برای خرید یا اجاره خانه در مشهد

۲۶-آبان-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #31
RE: راهنما برای خرید یا اجاره خانه در مشهد
مامانم میخوان خونه شون رو بفروشند .

خونه شون 103 متره طبقه اول غربی .کلا 6 واحدی هست ساختمونشون . دو واحد روبروی هم در سه طبقه .انتهای هنرستان برکپور 4

دوخوابه شمالی دارای تراس کوچولو ویه تراس در اتاق خواب .هر دو اتاق خواب پنجره داره .تقریبا 8سال ساخته شایدم 10 دقیق نمیدونم. انباری دارن وحیاط بزرگ مشترک .
کمد دیواری داره هر دواتاق خواب .سرویس فرنگی کابینت ام دی اف آیفون تصویری وجاروبرقی مرکزی داره پکیج وشوفاژ وشومینه سنگ مرمر هم داره .
قسمت کوریدور خونه با چوب کار شده وکلا خیلی خوش نقشه است .نورگیر ساختمون عالیه .مامانم خیلی تمیز هستند وخداییش تو این مدت خونه خیلی تمیز وعالی نگهداری شده .نقشه ی خونه هم خیلی خوبه واز این مدلهای بیخود نیست .

بنگاهی آوردن قیمت زدن از متری 2میلیون و500 تا 3 میلیون تومن. اما مامان گفتن همون قیمت 2.500 میفروشند .
103متر در 2میلیون وپانصد هزار تومن.

اگر کسی تمایل به خرید داشت پیغام خصوصی بده .

این مطلب تا یک ماه دیگه معتبره اگر قبل اون خونه فروش نره چون عجله دارند برای فروش .

التماس دعا New1
نقل قول
 سپاس شده توسط satin
۲۷-آبان-۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ صبح
ارسال: #32
دوستای گلم .

یه خونه محدوده ی آب وبرق هاشمیه هنرستان میخوایم برای خرید تا 200 تومن .

خونه حتما تمیز وخوش نقشه باشه وحتما شمالی باشه .نورگیر ش خوب باشه وامکاناتش هم همینهایی باشه که الان همه جا هست .

برای مامانم میخواهیم چون خودشون قصد فروش منزلشون رو دارند .

التماس دعا New1
نقل قول
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #33
سلام.بچه ها خدا بخواد ما میخوایم آخر دی عروسی بگیریم.اما خونه خوبی پیدا نمیکنیمSadکسی یه خونه تمیز 95 متری اینا سراغ ندارهSad
نقل قول
  • گروه ژ
  • اساطیر
۱۶-بهمن-۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-بهمن-۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ صبح توسط melisaaa.)
ارسال: #34
بچه ها اگه کسی باسرمایه ی 170 تا180 م میخواد یه خونه ی سه خوابه تو رضاشهر بخره به من بگه. پدر شوهرم یه خونه داره تو رضاشهر در حال ساخته خیلی قشنگه فول امکاناته سر دونبشم هست 4 واحده در4طبقه،که تا آخر اردیبهشت یا خرداد قابل تحویله،مبلغی که اول دریافت میکنه همون180 میلیونه مابقی رو هم بعد از تحویل خونه میگیره متری 2م تومنه که واسه بچه های نوعروس به سفارش من تخفیف هم میده اگه کسی خواست بگه تا شماره تماس بدم.قابل معاوضه با یه خونه ی 80 تا 100 متری تاهمون مبلغ دریافتیه اول یعنی 180 م هم هستNew2

بچه ها اگه کسی باسرمایه ی 170 تا180 م میخواد یه خونه ی سه خوابه تو رضاشهر بخره به من بگه. پدر شوهرم یه خونه داره تو رضاشهر در حال ساخته خیلی قشنگه فول امکاناته سر دونبشم هست 4 واحده در4طبقه،که تا آخر اردیبهشت یا خرداد قابل تحویله،مبلغی که اول دریافت میکنه همون180 میلیونه مابقی رو هم بعد از تحویل خونه میگیره متری 2م تومنه که واسه بچه های نوعروس به سفارش من تخفیف هم میده اگه کسی خواست بگه تا شماره تماس بدم.قابل معاوضه با یه خونه ی 80 تا 100 متری تاهمون مبلغ دریافتیه اول یعنی 180 م هم هستNew2
نقل قول
۱۶-بهمن-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ عصر
ارسال: #35
بچه ها اگه کسی تواطرافیانتون دنبال خونه میگرده حتما این موردو بهش پیشنهاد بدین چون پدر شوهر من سرش به جایی خورده واقعا داره 500،600 زیرقیمت میفروشه.حیف که خودمون پول نداریم وگرنه مورد شکاریهHuh
نقل قول
۱۸-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ صبح
ارسال: #36
بچه ها من یه خونه در حد 120 تا 140 میلیون می خوام ... ترجیحاً هم تو پیروزی... آخرای پیروزی تو اقبال هم که باشه خوبه!
طبقه اول رو پیلوت ابداً نباشه ... مگر اینکه همکف ساخته شده باشه!
2 خوابه باشه... 5 سال ساخت هم باشه خوبه!
موردی داشتین حتماً خبر بدین !

دیدم تو خواب وقت سحر شهزاده ای زرین کمر Heart
کاشکی دلم رسوا بشه...
روزی که بختم باز بشه پیداش بشه اون که اومد به خوابم
از خواب شیرین ناگه پریدم...
جانم رسیده از غصه برلب هر روز و هرشب در انتظارم به خدا
خدایا شکرت که من یک ساله دیگه این شعر رو نمی خونم.
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ عصر
ارسال: #37
پالیذ جان با 150 میلیون تو پیروزی هر جا بخوای خونه گیر میاری مثلا خونه ما اول رضا شهره 75 متری طبقه 3 تقریبا همون 150 می ارزه فکر میکنم اول رضا شهر از آخر پیروزی گرون تر باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط پالیذ
۲۵-اسفند-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح
ارسال: #38
کی گفته خونه ١٦٠ متری سه خوابه ٨٥ تومن رهنش؟! کجای مشهد همچین قیمتی دیدین شما؟
نقل قول
 سپاس شده توسط sam sami
۱۷-فروردين-۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #39
خونه ما 85 متره.2خوابه.تو آزادشهر.7پیش دادیم.450 هم اجاره.البته نوساز نیس.بازسازی شده اس
الان دنبال یه خونه مناسب تر میگردیم تو همین منطقه.اگه کسی موردی داشت بهم خصوصی بگه.البته برا شهریور میخوام Big Grin

دیدن هر بامداد ...
اتفاق ساده ای نیست ،
لحظه را دریاب ...
کینه را به دوش نکش ،
دلت را آزاد کن ...
از فرداهای زیباتر لذت ببر ...New1
نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #40
بچه ها ما یه خونه لازم داریم واسه 3 ماه چون بعدش میریم شهرستان
تورو خدا اگه موردی دارین بگین چون دیگه دارم دیونه میشم

هوررررا
تاريخ عروسي منم مشخص شد
26/6/93
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام