• جوهرات نوبل
  • لوستر

راهنمای مسافرت به شهرهای کشور زیبامون ایران

۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #61
RE: راهنمای مسافرت به شهرهای کشور زیبامون ایران
نه عاطفه جان نرفتمممم
شما باید ببینید هدفتون از سفر چیه مثلا من خریدو خیلی دوست دارم اگر جاهای دیدنی هم داشته باشه لذت میبرم ولی خرید و به قول بچه ها شکم گردی یکی از اصول اساسیه که متاسفانه اردبیل فاقد این دو مورده
2 نکته مثبت داشت یکی هواش عالی بود دوم اینکه طبیعت تو مسیر و خیلی دوست داشتم
و در اخر تجربه جالبی بود برامممم

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
 سپاس شده توسط atefeh.sh
۲۸-مرداد-۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #62
ماهم ب امید خدا فردا میریم رااامسر
فقط تله کابینش (شهربازی و کارتینگ..) داره رو بلدم با جنگل جواهر ده
دوستای گلم اگه جاهای دیگه ک خوووووب باشه بلدین. لطفا راهنمایی کنید تاشب
البته موزه (کاخ شاه) روهم رفتیییم

خدااااروشکر مامان شدم... خدایا مواظب نی نیم باش^_^
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ صبح
ارسال: #63
اینجا کسی هست که رفته باشه جلفا .مراکز خریدش چجوریاس .اگه کسی رفته بیاد بگه چه وسایلی مناسبه برا خرید و کلا یکم اطلاعات بده لطفا

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند...
نقل قول
 سپاس شده توسط مهسا نادری
  • آرته
۳۰-مرداد-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ صبح
ارسال: #64
(۳۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ صبح)شادگل نوشته است:  اینجا کسی هست که رفته باشه جلفا .مراکز خریدش چجوریاس .اگه کسی رفته بیاد بگه چه وسایلی مناسبه برا خرید و کلا یکم اطلاعات بده لطفا

عزیزم من خیلی رفتم ، بیشتر به خاطر طبیعتش میرم
برامم هیچ سودی نداره که بخوام الکی تعریف کنم
برای لباس فقط یک فروشگاه بزرگ هست به اسم ایرانیان که بعضی از لباساش شبیه دست دومه! و بقیه هم نسبت به مدل و جنسش فوق العاده گرونه
چندتا هم لباس فروشی داخل بازارچه هست که پارسال شوشو یه تیشرت خرید 110000 اومدیم تبریز عینشو دیدیم 70000
خیلی لباسارو گرون میدن
وسایل دکوری در کل یه مغازه هست که خداییش جنسای شیکی داره اما با قیمت بالا(خیلی بالا)
وسایل آرایشی 90% تقلبیه ولی ارزونه
بعدم که خرت و پرتایی که تو اکثر خرازی و پلاسکوها هست
جلفا فقط فقط وسایل و لباسای بچه ارزونه ، با اینکه جنسشون خوبه ولی خیلی قیمتاشون پایینه
یه بار با یکی از مغازه دارا صحبت میکردیم میگفت لباسای نوزادی از مرز میاد اما لباسای بزرگا از تبریز میاریم میفروشیم!!!!

بوسه ابتکاریست از طیعت برای زمانی که احساس در کلام نمیگنجد.
نقل قول
 سپاس شده توسط شادگل ، ماهرخ تبریزی
۳۱-مرداد-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ عصر
ارسال: #65
باداب سورت
خزرشهر
دوست دارم

New2
نقل قول
۱۰-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ عصر
ارسال: #66
این سوال و باتوجه ب اینکه شما کجارو دوس دارین نگین لطفا

میخوام بدونم کدوم شهر واقعا ب نظرتون زیباس؟

ماندن به پای کسی که دوستش داری
قشنگترین اسارت زندگی ست!Blush
we will make it
منتظرمعجزه خدا در سال 93 هستیم
واسه اتفاق افتادن اون اتفاق خوب ، همین امسال تابستون ، برای منو عشقم یه صلوات از ته ته دل
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ عصر توسط shabnam.m.)
ارسال: #67
(۳۰-مرداد-۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ صبح)مهسا نادری نوشته است:  
(۳۰-مرداد-۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ صبح)شادگل نوشته است:  اینجا کسی هست که رفته باشه جلفا .مراکز خریدش چجوریاس .اگه کسی رفته بیاد بگه چه وسایلی مناسبه برا خرید و کلا یکم اطلاعات بده لطفا

عزیزم من خیلی رفتم ، بیشتر به خاطر طبیعتش میرم
برامم هیچ سودی نداره که بخوام الکی تعریف کنم
برای لباس فقط یک فروشگاه بزرگ هست به اسم ایرانیان که بعضی از لباساش شبیه دست دومه! و بقیه هم نسبت به مدل و جنسش فوق العاده گرونه
چندتا هم لباس فروشی داخل بازارچه هست که پارسال شوشو یه تیشرت خرید 110000 اومدیم تبریز عینشو دیدیم 70000
خیلی لباسارو گرون میدن
وسایل دکوری در کل یه مغازه هست که خداییش جنسای شیکی داره اما با قیمت بالا(خیلی بالا)
وسایل آرایشی 90% تقلبیه ولی ارزونه
بعدم که خرت و پرتایی که تو اکثر خرازی و پلاسکوها هست
جلفا فقط فقط وسایل و لباسای بچه ارزونه ، با اینکه جنسشون خوبه ولی خیلی قیمتاشون پایینه
یه بار با یکی از مغازه دارا صحبت میکردیم میگفت لباسای نوزادی از مرز میاد اما لباسای بزرگا از تبریز میاریم میفروشیم!!!!

مهسا خانوم دیگه خیلی راجع به جلفا بد گفتی.پس شما خوب نگشتید.تبریزم اگه بلد نباشی کجا باید خرید کنی سرت کلاه میره.تو همون بازارچه من چند جا رو میشناسم که وسایل آرایشیشون 100 درصد اصله و خودمم از اونجا خرید میکنم.بله لوازم تقلبی هم زیاده ولی همه جا همینه.

راستی یهو میگفتید جلفا همه وسایل و لباساش دست دومه دیگه.این دفعه اومدی بگو تا بگم کجاها برو تا جنس اصل گیرت بیاد.
نقل قول
۱۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ عصر
ارسال: #68
(۱۳-شهريور-۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ عصر)shabnam.m نوشته است:  مهسا خانوم دیگه خیلی راجع به جلفا بد گفتی.پس شما خوب نگشتید.تبریزم اگه بلد نباشی کجا باید خرید کنی سرت کلاه میره.تو همون بازارچه من چند جا رو میشناسم که وسایل آرایشیشون 100 درصد اصله و خودمم از اونجا خرید میکنم.بله لوازم تقلبی هم زیاده ولی همه جا همینه.

راستی یهو میگفتید جلفا همه وسایل و لباساش دست دومه دیگه.این دفعه اومدی بگو تا بگم کجاها برو تا جنس اصل گیرت بیاد.

عزیزم منم نگفتم همشون تقلبیه ، گفتم بیشترشون(90%شون)تقلبیه

بوسه ابتکاریست از طیعت برای زمانی که احساس در کلام نمیگنجد.
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ صبح
ارسال: #69
بچه های یه جای خوش آب و هوا که خوشگلم باشه که خیلی ام دور نباشه برای این فصل سراغ دارین ؟
سرد نباشه ها
میخوام با همسرم بریم استراحت

خدایا سپاس... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
نقل قول
 سپاس شده توسط ساغر
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #70
بچه ها ما بعد از عروسی(آخر مهر) می خوایم بریم یکی از شهرهای شمال، یه ویلای آروم و خوشگل بگیریم و چند روز فقط بخوریم و بخوابیم و استراحت کنیم. یه جای ساحلی خوشگل و رمانتیک بدون هیچ گونه مرکز خرید. کجا رو پیشنهاد می کنین؟

همیشه لبخند بزن
نقل قول
 سپاس شده توسط nafas1404
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام