• جوهرات نوبل
  • لوستر

راهنمای مسافرت به شهرهای کشور زیبامون ایران

۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #21
RE: راهنمای مسافرت به شهرهای کشور زیبامون ایران
بچه ها تور مشهد با قیمت مناسب سراغ دارید؟

شروع رژیم: شنبه 29 آذر
وزن:77 کیلو , قد:177
وزن بعد یک ماه رژیم: 71
هوراااااا
وزن ایده آل: 67 کیلو
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۰۹:۰۰ عصر
ارسال: #22
بچه ها در مورد قشم اطلاعات بدین ....
بچه هاییییییییی که قشم رفتن بیان و از جاهای خرید و جاهای دیدنیش بگن ......
نقل قول
۱۸-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #23

ببین من جاهای خریدشو نمیدونم اما چون از کیش بزرگتره و قدیمی تر و مردم بومی توش زیاده جاهای دیدنی هم داره
مثل دره ی ستاره ها
قلعه پرتقالی ها
جنگل های حرا
روستاهای اطرافش
و...
http://www.qeshmonline.com/image/cat/209...9%86%DB%8C

http://www.beytoote.com/iran/tafrihi/isl...eshm1.html

بازاراشم زیاد یادم نیست چون ما بیشتر گردش میریم تا بازار
درگهان رو یادمه
نقل قول
 سپاس شده توسط jennnifer ، mahnusch
  • گروه ژ
  • آرته
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #24

خب نرو نیکی
پاشو برو ایران گردی
واااااااااااااای من اینقدر رفتم حال میده
آذربایجان غربی شرقی اردبیل
گیلان خوزستان بندرعباس یزد کرمان مشهد اصفهان فارس
بوشهر
همدان
ووووووووووووی
بازم دلم خواست
نقل قول
 سپاس شده توسط Fatima H
۱۹-دي-۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #25
نرگس یعنی تو 1 سفر همه اینجاها رو رفتی؟ با تور؟

لحظه تولد پسرم ناب ترین و بی نظیرترین لحظه زندگیم بود، خدایا شکــــــــــرت Angel
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ عصر
ارسال: #26
من همسرم اهل سنندج اولین عید دروران نامزدیمو رفتم کردستان گردی. واقعاااااااا محشر بود اصلا فکر نمیکردم همچین طبیعتی داشته باشه. یکی از نکته های خیلی خوبش بکر و دست نخورده بودن طبیعتشه. کوه و اب و جنگل خلاصه همه چیرو با هم داره. ابشار سردشت واقعااااااا معرکه است، پلنگان که بی نظیره دره ای هستش که رودخانه سیروان از اونجا عبور میکنه. خلاصه بهتون توصیه میکنم حتما 1بار هم که شده اون سمت برید پشیمون نمیشید. سعی میکنم عکسم براتون بذارم
نقل قول
 سپاس شده توسط نیکی 90 ، mattina ، Fatima H ، رویسا65 ، مهرانا 21 ، nafas1404
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #27
(۲۴-دي-۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ عصر)heli نوشته است:  من همسرم اهل سنندج اولین عید دروران نامزدیمو رفتم کردستان گردی. واقعاااااااا محشر بود اصلا فکر نمیکردم همچین طبیعتی داشته باشه. یکی از نکته های خیلی خوبش بکر و دست نخورده بودن طبیعتشه. کوه و اب و جنگل خلاصه همه چیرو با هم داره. ابشار سردشت واقعااااااا معرکه است، پلنگان که بی نظیره دره ای هستش که رودخانه سیروان از اونجا عبور میکنه. خلاصه بهتون توصیه میکنم حتما 1بار هم که شده اون سمت برید پشیمون نمیشید. سعی میکنم عکسم براتون بذارم

سننـــــــــــــــدج که عالیــــــــــــــــهLub

طبیعت بکری داره که محشره؛اصلا سبزی طبیعتش یه رنگ خاصیه....مثل سبزیه اروپاستEmbarrased

من خودم نرفتم ولی به خاطر رشته ام(جهانگردی)هم عکسای زیادی از اون منطقه دیدم و هم تعریفشو از کسایی که رفتن شنیدم....

ولی پیشنهاد می کنم با تور برین که لیدر داشته باشین و جاهای خاص ببرتتون و هم تابستان برین؛الان که خیلی سرده.....
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ عصر
ارسال: #28
بچه ها من چند تا سفر رفتم کرمانشاه و سنندج البته برای کار! شنیدم که خیییییلی جاهای خوب داره! میشه جاهای دیدنیشو معرفی کنید؟؟؟؟

بفرماييد "شامپاين" !!
در گويش اصفهانى يعنى بفرماييد طبقه پايين براى صرف شام Big Grin
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #29

(۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ صبح)Fatima H نوشته است:  نرگس یعنی تو 1 سفر همه اینجاها رو رفتی؟ با تور؟

نه عزیزم تو سال های مختلف
اینجوری که میپوکیمBig Grin

(۱۹-دي-۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ صبح)نیکی 90 نوشته است:  آخه نارسیس جون باید اطلاعات داشته باشم که میخوام همسرمو مجبور کنم نریم شمال، واسش عکس بذارم اطلاعات بدم که فلان شهر قشنگه بیا بریم ولی اصلا اطلاعات ندارم Cool نارسیس یه چیزی یادت رفته ها همون که دیشب بهت گفتم Big Grin

خب تو نت سرچ کن پیدا کن
خیلی سایتای خوب واسه معرفی مکان های زیبا و بکر ایران دارنیا جاهای دیدنی
نقل قول
۲۵-دي-۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-دي-۱۳۹۱ ۰۴:۵۵ عصر توسط heli.)
ارسال: #30
بهترین فصل سفر به کردستان اردیبهشت و خرداد هستش چون فروردین کمی سرد ولی این 2ماه طبیعتش محشره. راه اهن فکر میکنم داشته باشه ولی چون پراکندگی مناطقش زیاد اگه میخواید همه جارو ببینید بهتر با تور یا ماشین شخصی برید.از دست دادن طبیعت همین طور که از شهری به شهر دیگه میرید واقعا حیفه. عکسم براتون میذارم بچه ها که قشنگ به حرفام پی ببریدBig Grin

بچه ها فقط من نمیدونم چطوری باید عکس بذارم بهم یاد میدید؟Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط Mutual love ، مهرانا 21
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام