• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

راهنمای مسافرت به شهرهای کشور زیبامون ایران

۲۴-بهمن-۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #1
راهنمای مسافرت به شهرهای کشور زیبامون ایران
سلام دوستان عزیز.
سلام عروس خانم های خوشگل.
نمیدونم شاید واسه شما هم پیش اومده باشه که با کلی ذوق و شوق مقدمات یک سفر خوب رو بچینید(حالا میتونه ماه عسل باشه یا مسافرت نوروزی باشه یا...)شهر مورد علاقتون رو انتخاب کنین و مسافرتتون رو شروع کنید تا اینجا همه چیز به خوبی پیش میره اما وقتی که به شهر مورد نظر میرسید سردرگم میشید،مثلا اگر وقت ناهار یا شام باشه نمیدونید که تو این شهری که شما تاحالا پاتون رو هم نگذاشتید کدوم رستوران یا کدوم فست فود غذاش بهتره وشما میتونید با اطمینان خاطر از غذایی که میل میکنید لذت ببرید،یا اینکه نمیدونید با توجه به سلیقه ای که دارید و انتظاری که از یک مرکز خرید دارید کجا برای خرید بهتره،کجا اون وسایلی که مد نظر شما هست رو داره،یا اینکه نمیدونید با توجه به زمانی که برای گردش و تفریح دارید کجاها برای گردش و تفریح بهتره و....
خلاصه اینکه نمیدونید با توجه به زمان و بودجه ای که دارید چه طوری میتونید بهترین و لذت بخش ترین و خاطره انگیز ترین اوقات رو داشته باشید(که این ها همه اهداف ما از یک سفره).وخیلی از اوقات این همه سردرگمی باعث میشه شما با وجود صرف کردن کلی زمان و هزینه اون لذتی رو که باید از سفرتون نبرید و شما خسته تر از قبل به شهر خودتون برگردید و حسرت بخورید که ای کاش کسی رو داشتید که میتونست شما رو راهنمایی کنه تا این وضعیت برای شما پیش نیاد .به نظر من این بدترین حالتی هست که میتونه اتفاق بیفته،اینکه شما بتونید لحظات فوق العاده ای رو داشته باشید لحظاتی که خاطرات خوشش تا آخر عمر به یادتون بمونه اما خاطرات تلخ جایگزینش بشه.
خوب حالا غصه نخورید،من میخوام یه کاری کنم که دیگه هیچ کدوم از این اتفاق ها برای شما دوستای عزیزم پیش نیاد و شما از سفرهاتون به شهرها و مناطق کشور زیبامون ایران خاطرات بسیار خوبی داشته باشید و این خاطرات همیشه تو ذهنتون باقی بمونه البته با کمک شما دوستای عزیز.
هدف من از زدن این تاپیک اینه که شهر خودم(شیراز)رو به شما دوستای عزیز معرفی کنم البته نه به اون صورتی که همه میدونن بلکه به صورت تخصصی راجع بهش مطلب بنویسم و تجربه های شخصیم رو در اختیار شما عزیزان قرار بدم و به سوالاتون در مورد شیراز تا اونجایی که میتونم جواب بدم،مثلا اینکه کدوم فصل برای مسافرت بهتره،کجاها برای تفریح بهتره،با توجه به سلیقه شما کجاها واسه خرید بهتره،کجاها واسه غذا خوردن بهتره،با توجه به سلیقه شما کدوم رستوران بهتره و خیلی چیزای دیگه.
از همه دوستای خوبم هم میخوام که کمک کنن و هر کدوم در مورد شهر خودشون مطلب بنویسن،به سوالای بقیه جواب بدن و تجربشون رو در اختیار بقیه قرار بدن.
امیدوارم که با این کار همه نو عروسی های عزیز از سفرهاشون لذت ببرن.
ممنون از اینکه وقتتون رو در اختیار من قرار دادین.
دوستون دارمNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط عسل بانو. ، shania ، sahp6159 ، نیکی 90 ، مهرانا 21 ، nasibe_603 ، زنبور خانوم
۲۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: راهنمای مسافرت به شهرهای کشور زیبامون ایران
سلام به همه مشهدی ها من 1 ماه دیگه دارم میام شهرتون بعد از 19 سال 3 (12)
بهم بگین بهترین مراکز خریدش که بشه حسابی پول خرج کرد کجاس اخه با جیبای پر پول دارم میامWink

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند...
نقل قول
۲۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #3
سلام دوست جونم الماس شرق/پروما/آلتون/سه راه راهنمایی/خسروی و جنت که البته زیاد باکلاس نیست ولی همیشه شلوغه و قیمتاشم بدک نیست/اگه لوازم خانگی میخوای خانه و آشپزخانه تو بلوارسجاد البته قیمتاش بالاست/طرقبه هم برای خرید وسایل سنتی و تزئینی و صنایع دستی خوبه

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟
دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط شادگل ، poooran
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۱-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #4
مهسای عزیز ممنون از راهنماییات .
اگه میشه جاهایی رو که رومیزی و روتختی و سرویس اشپزخونه عالی داشته باشه بهم معرفی کن اخه من شنیدم تو مشهد اینجور وسایل زیاد پیدا میشه وشیک تر هم هست اگه کمکم کنین ممنون میشمNew2

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست ، برخیز تا بگریند...
نقل قول
۲۲-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #5
راستش من خودم مشهدی نیستم شوشو مشهده عزیزم ولی تاحالا برای خرید اینجاها رو که بهت گفتم رفتم و خوب بوده.برای رومیزی و روتختی الماس شرق و برای سرویس آشپزخونه خانه و آشپزخانه ی سجاد و پروما خوبه.بازم تحقیق کن دوستم

بی تو اما عشق بی معناست ، می دانی؟
دستهایم تا ابد تنهاست ، می دانی؟
آسمانت را مگیر از من ، که بعد از تو
زیستن یک لحظه هم ، بی جاست ، می دانی؟
نقل قول
 سپاس شده توسط شادگل
۲۲-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #6

یکی از رویایی ترین جاهایی که می تونید با همسراتون برید و واقعا لذت ببرید جاده اسالم به خلخال هستش البته تو تابستون و هوای آفتابی
این جاده آنقدر زیباست که واقعا نمی تونم توصیفش کنم
باید حتما برید و ببنید

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdis ، reyhan ، raha4171 ، maha ، soodabeee1 ، Leyla6774 ، life.for.life ، adrina joon ، eliii8 ، هنگامهه
۲۲-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ صبح
ارسال: #7
عزیزم برای روتختی اکثرا میرن الماس شرق...یه مغازه هست شنل نقره ای... هر جور روتختی که بخوای داره...تا 2 ملیون...

وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید،
مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند،
میشنوند.
نقل قول
 سپاس شده توسط شادگل ، maha
۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ عصر
ارسال: #8
سلام دوستای عزیز
به نظرتون بهترین استان برای مسافرت تو تابستون، شهریور کجای ایرانه؟ بجز شمال، چون من خودم اینجایی ام Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط maha
۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۰۹ عصر
ارسال: #9
(۲۲-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ صبح)atrisa33 نوشته است:  یکی از رویایی ترین جاهایی که می تونید با همسراتون برید و واقعا لذت ببرید جاده اسالم به خلخال هستش البته تو تابستون و هوای آفتابی
باید حتما برید و ببنید

وای ی ی ی یی آره عزیزم این جاده معرکه است.من توی مرداد ماه رفتم این جاده هواش در حد دی ماه بود.بعد مه میومد از پنجره ی ماشین رد میشد.وای ی ی اصلا زیباییش فوق العده است.حس میکنی رو ابرایی.Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط maha ، atrisa33 ، هنگامهه
۳-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #10
(۳-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ عصر)mahdis نوشته است:  
(۲۲-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ صبح)atrisa33 نوشته است:  یکی از رویایی ترین جاهایی که می تونید با همسراتون برید و واقعا لذت ببرید جاده اسالم به خلخال هستش البته تو تابستون و هوای آفتابی
باید حتما برید و ببنید

وای ی ی ی یی آره عزیزم این جاده معرکه است.من توی مرداد ماه رفتم این جاده هواش در حد دی ماه بود.بعد مه میومد از پنجره ی ماشین رد میشد.وای ی ی اصلا زیباییش فوق العده است.حس میکنی رو ابرایی.Angel

این جاده کجاست؟؟ من اسمش رو نشنیدم تا حالا؟ به نظرتون از چالوس تا اونجا چقدر راهه؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام