• گل سنتر
  • آرایشگاه گیوا

راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم

۴-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #1991
RE: راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم
سلام
من چند روز پیش از قشم برگشتم دوستان
اگر سوالی دارید من هستمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۵-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #1992
(۴-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ عصر)'(کژال)' نوشته است:  سلام

سلام عزیزم ماهم قصد داریم بعد انتحانات یعنی هفته اخر دی اکه بشه یه سفر بریم بین قشم و کیش,قشمو انتخاب کردیم.هم نزدیکتره هم خرجش فکر کردیم کمتر باشه هم اینکه ما بچه کوچیک داریم بازی های کیش و نمیتونیم بریم 
حالا قشم اطلاع دارید از هتلاش؟قیمتاش و کیفیکیفیتاش؟وضعیت بازارش چطورچطور بود؟ساحلش و جاهای تفریحیش؟

خدا جونم!خودت مثل همیشه برا خوشبختیمون پا درمیونی کن...
نقل قول
۵-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #1993
(۵-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ صبح)'ماه خوشبخت' نوشته است:  
(۴-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ عصر)'(کژال)' نوشته است:  سلام

سلام عزیزم ماهم قصد داریم بعد انتحانات یعنی هفته اخر دی اکه بشه یه سفر بریم بین قشم و کیش,قشمو انتخاب کردیم.هم نزدیکتره هم خرجش فکر کردیم کمتر باشه هم اینکه ما بچه کوچیک داریم بازی های کیش و نمیتونیم بریم 
حالا قشم اطلاع دارید از هتلاش؟قیمتاش و کیفیکیفیتاش؟وضعیت بازارش چطورچطور بود؟ساحلش و جاهای تفریحیش؟

عزیزم ما هتل آرکا بودیم.خیلی عالی بود.3 ستارست .ولی هم تمیزه هم دسترسیش خوبه.قیمتشم خوب بود.من از اسنپ تریپ رزرو کردم. نوساطه
خرید هم فقط درگهان.اصلا تو خود قشم وقت نزار

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
  • پیانو
  • اساطیر
۱۱-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ صبح توسط princess selena.)
ارسال: #1994
من دیروز از کیش برگشتم...
تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار میدم شاید به دردتون بخوره
در مورد مراکز خرید پاساژ مرجان, پردیس 1 و 2 و ونوس و پاندا مارکت و مرکز تجاری و رویامال رو بازدید کردم...بین اینا مرجان اصلا به درد نمی خورد..بیشتر فروشگاهاش بسته بود بقیه هم جنساش بنجل بود..پردیس دو بهتر از یک بود...می شد تا حدودی خرید کرد..ونوس هم خوب بود که من کفش راحتی و لباس های خونگی و چند تیکه وسایل آشپزخونه و ... گرفتم..پاندامارکت جنساش خوب نیست قیمتاش هم بالاست حتی در موارد مشابه از پردیس و مرکز تجاری گرون تر بود..مرکز تجاری رو تا حدودی گشتم اونم بد نبود خوب بود...ولی از رویامال خیلی خوشم اومد..پاساژش شیک بود و اجناس برند داشت...من از کوتون و اسپریت و کیدز اسپرت اینا خرید کردم
در مورد تفریح هم کشتی آکواریوم خوب بود اسکله هم با دخترم رفتیم و به ماهی ها نون دادیم که خیلی بامزه بود چون ماهی ها و مرغ های دریایی می اومدن نون ها رو می خوردن و کلی شلوغ شده بود..پکیج پارک دلفین ها هم به خاطر دخترم رفتم..بد نبود ولی کلاسیک شو که تو پکیج بود رو دوست نداشتم...در کل دلفیناریوم برج میلاد طولانی تر و کامل تره...تور کشتی نوید رو رفتم شاد بود. جنگ ایرانیان رو رفتم که خیلی خوب بود...رستوران کرال هم رفتم موسیقیش معمولی غذاش هم معمولی...زیاد جالب نبود...
پاراسل عالی بود...غواصی هم جالب بود...ولی شاتل رو اذیت شدم...من وزنم کم بود کلا همش احساس می کردم دارم پرت میشم ولی اونایی که وزنشون بیشتره یا بدن قوی تری دارن شاید بیشتر دوست داشته باشن...تفریحات آبی رو من هم تو اسکله جدید انجام دادم هم ساحل مرجان..به شخصه اسکله به نظرم کلوپ های بهتر و باکلاس تری داره...وسایلشون بهتره...ساحلش شنش نرمه پات داغون نمیشه..
ولی از همه بیشتر رستوران میرمهنا رو دوست داشتم که هم غذاش خوب بود هم برنامه و موسیقیش کاملا حرفه ای و عالی بود
در ضمن بهترین راه خرید تفریحات یا رستوران ها و ... از سایت کیش تخفیفه...هم تخفیفاش خوبه هم معتبره...کافیه از سایت بلیط رو خریداری کنید بعد ووچر ها رو براتون می فرستن...ما تماس هم می گرفتیم که ووچر رو برامون واتساپ می کردن...
هوا هم همون جور که دوستامون گفتن بهاری و عالی...روزها گرم و شبا خنک...برای من که سرمایی هستم شب ها یه تاپ و یه مانتو می پوشیدم سردم نمی شد..ولی واسه دخترم یه کت یا سوییشرت یه وقتایی هم یه کلاه نازک می زاشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، Ladyjooon ، Sahraa71
۱۳-دي-۱۳۹۷, ۰۱:۵۱ عصر
ارسال: #1995
سلام , امیدوارم که حال همگی خوب باشه .
برای اومدن به کیش یکی از چیزهایی که خیلی به کارتون میاد اینه که بدونین چه چیزی رو از کجا بخرید . در کیش هر تفریحی یا رستورانی قیمت خاص خودش رو داره که میتونید از سایت تخفیف کیش گردی این موارد رو با بهترین قیمت ها تهیه کنید . دیدن قیمت ها ضرر نداره ! ( سایت نماد اعتماد + ساماندهی داره ) شرکت ثبت شده و کاملآ معتبر هست.
https://takhfif-kishgardi.com
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام