• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم

۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ صبح
ارسال: #31
RE: راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم
پیچک جونم این همه جاذبه و آرامش داره کیش حیف وقت که بذاری واسه خرید
به نظرم قیمت ها تقریبا با اینجا یکیه خیلی چیزها هم اونجا گرونتره
به جاش برو از ساحل و دریای توپش استفاده کن برو ورزشهای دریایی و دوچرخه سواری کنار ساحل و .....
نقل قول
 سپاس شده توسط Javid ، pichak2014 ، سراب ، p.a.r.d.i.s
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ صبح
ارسال: #32

راجع بقیه تفریحات هم سافاری هست، بولینگ مریم، قلعه وحشت که حتما توصیه میکنم برید، کارتینگ و پینت بال، پیست اسب سواری، کشتی های تفریحی که پول دور ریختنه.
باغ پرندگان و دلفین هست که با سلیقه شخصی من جور نبود.
جنگ های شبانه هم که تا دلت بخواد هست.
کشتی آکواریومم بدک نیست.

کجای این جنگل شب پنهون میشی خورشیدکم؟
چرا به من شک میکنی؟ من که منم برای تو
لبریزم از عشق تو و سرشارم از هوای تو
نوازشم کن و ببین عشق میریزه از صدام
صدام کن و ببین که باز غنچه می دن ترانه هام
اگر چه من به چشم تو کمم ، قدیمیم گمم
آتشفشان عشقم و دریای پر تلاطم ام
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، سراب ، p.a.r.d.i.s ، عروس خوش قدم ، ندای آسمانی ، کتی جون
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ صبح
ارسال: #33
منم موافقم جاذبه های کیش خیلی خوبه
ما تا حالا دو بار رفتیم کیش، هر سری شاید در حد 2،3 ساعت رفتیم خرید Tounge

غواصی، پارک دلفین ها، جت اسکی، کشتی یونانی، دوچرخه سواری و یه عالمه تفریحات دیگه Hehe!

پیچک جون حتما حتما غواصیش رو برین خیلیییییییی مزه میده اصلا هم ترس نداره Wink
راستی ما هم قراره 17 اسفند تا 20ام بریم کیش باز Blush این سری با مامانامون

مرا در آغوشت بفشار
بگذار دل ضعفه بگیرم
از اینهمه عاشقانه های محکم ِ تو . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، سراب ، کتی جون
  • گروه ژ
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #34
شاندیز صفدری رو از دست نده
ساحل مرجان واقعا عالی و زیباست جون میده واسه دوچرخه سواری و لذت بردن از مناظر زیبای کیش
غذا دادن به ماهی ها لب اسکله یا حتی همون ساحل مرجان عالیه
از گشت جزیره استفاده کن که برنامه ریزی می کنن همه جاهای دیدنی کیش رو نشونتون میدن
دلفیناریوم معرکه است که به هیچ عنوان از دستش نده و یه بعد از ظهر تا شب وقتتو میگیره و خوش میگذرونی
گشت با کشتی هم بد نیست ولی خیلی هم خوب نیست
جت اسکی و پاراسل و غواصی رو هم از دست نده که عالیه
به نظر من به جای یه هتل 5 ستاره تاپ یه هتل 3 ستاره خوب انتخاب کن و بقیه هزینه ات رو اونجا تفریح کن
بازار ها هم پردیس 1-2 خوبه مرکز تجاری هم خوبه که تقریبا نزدیک هم هستن پانیذ هم نزدیک ایناست
زیتون و مریم هم بد نیست ولی باز هم میگم وقتتو واسه خرید نذار بعدا پشیمون میشی
اگه سوالی داشتی من در خدمتم
حتما قبل از سفرت یه سر به سایت هلو کیش بزن برای انتخاب هتل و همه چی تو کیش راهنمای خیلی خوبیه
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، سراب ، p.a.r.d.i.s ، فتانه66 ، کتی جون
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ صبح
ارسال: #35
من و شوهرم عید 92 واسه ماه عسل رفتیم کیش خیـــــــــلی خوب و خاطره انگیز بود از اینکه با هر مشقتی جور کردم بریم کیش خیلی راضی و خشنودم چون اونموقع شوهرم چندان شرایط مساعدی نداشت اما من اصرار کردم که بریم و رفتیم و خیلی به یاد موندنی شد واسمون Big Grin
ما هوایی رفتیمو برگشتیم، هتل ارم رو واسمون رزرو کرده بودن 3 روز و 4 شب، فقط صبحانه میدادن بلیط هواپیما و اقامتمون تو هتل کلا دو نفر شد دو میلیون و نهصد و پنجاه هزارتومن دیگه نمیدونم مناسب بود یا گرون؟!Huh
ناهار و شام بیرون بودیم، قواصی رفتیم نفری 70، گشت تو جزیره رو با تور رفتیم که کاریز بردنمون کشتی یونانی ، بازار عربها، و تنها درختی که اونجا رشد کرده بود بهمون نشون دادن . پارک دلفین ها و پاراسل و اینجورچیزا بلیط به موقع گیرمون نیومد + کشتی اوستا تو شب رو رفتیم، چون برای اولین بار بود زیاد نشد بهره ببریم اما در کل خیلی خوب بود و خوش گذشت، کلی ام پاساژهارو گشتیم.Angel
اما اگه برای بار دوم بخایم بریم حتما با چندتا از دوستامون میریم که بشه اونجا خانومها جدا برن بیرون و مردها استراحت کنن، پاراسل و بقیه چیزای هیجانی که داره رو امتحان کنم، از قواصی خیلی ترسیدم اما دوست دارم شنا یاد بگیرم ترسم که ریخت دوباره برم New2
در کل پیشنهاد میدم حتما برین اونجا یه محیطی جدید و پر از آرامشه، یه چیز دیگه که خیلی خوشم میومد این بود که اونجا اکثرا ماشینهای گرون و خارجی داشتن و وقتی میخاستی از خیابون رد شی از همون دور ترمز میکردن تا شما راحت رد شین و خیلی احترام میزاشتن اما برعکس اونایی که از تهران و دوروبر رفته بودن با پراید و پژو وو همچین ویراژ میدادن رد میشدن که تورم با خودشون میخاستن ببرن تا این حــــــــد !!! 3 (12)

هفته 11Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، سراب ، bahar khanom
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ صبح
ارسال: #36
پری جون چون تو عید رفتی قیمت تورت خیلی گرون افتاده میتونستی همین تور رو با نفری 400 تومن برید منتها بعد عید مثلا 14 فروردین میرفتی
ولی مهم اینه که بهت خوش گذشته
یکی از معایب دیگه تو تعطیلات نوروز رفتن اینه که جزیره خیلی شلوغه و ممکنه برای خیلی جاها مثل دلفیناریوم و ... بلیط گیر نیاری
بچه ها پلاژ یادتون نره کلا با دریای شمال خعلییییییییییییییییییییی فرق میکنه
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ صبح
ارسال: #37
آره سمانه جون خیلی شلوغ بود بخاطر همین هم بلیطاش خیلی گرون بود هم پر بود، ماهم مجبور بودیم گلچینشون کنیم ، اما در کل خیلی خوب بود

هفته 11Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، s@maneh
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #38
من دیگه هتل 5ستاره رو گرفتم.. چون اگر امیرو جای دیگه می بردم کلن به مسافرت تو ایران بدبین میشد. گفتم دفعه اول بذار یه جای خوب بریم. کم کم ایرانیزش میکنم بچه غرطیو!
بچه ها مرسی از همتون واقعن فکر نمیکردم انقدر کیش باحال باشه تا دو هفته دیگه صبر و طاقت ندارم.

- عطیه فکر کنم می بینمت تو کیش Big Grin ماهم همون تایم داریم میریم.
-سمانه جون گشت جزیره چیه عزیزم؟ کجاست؟ چطوری از هتل باهاشون در تماس باشم؟

من و امیر بهم انرژی می دیم

قد: 160؛
وزن از 57.500 به 56.100 
------- به 55.000
------- به 54.500
------- به 53.900
------- به 53.100 تصویر: images/smilies/biggrin.gif
درصد امید : 93 درصد

نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب ، s@maneh
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ صبح
ارسال: #39
(۳-اسفند-۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ صبح)بهار71 نوشته است:  
(۲۹-بهمن-۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ عصر)هستم نوشته است:  خوب ما میخوایم آخر اسفند و اول فروردین کیش باشیم منو راهنمایی کنید
کدوم تور؟
کدوم آژانس؟

عزیزم من هفته پیش ماه عسل کیش بودم
هتل ارم بودم
موقعیت خوب بود
صبحانه افتضاح
ناهار و شام خود هتلو نخوردیم ولی یه رستوران خان دایی داره غذاهاش معرکه اس. طبقه 8 و 9 هم رستوران داره غذاهاش خوبن. رستوران ایران ویچ بلوار پردیس حتما برین. طبقه بالاش هم سنتی دربند هست با موسیقی زنده و منظره واقعا دیدنی. اگه قلیون هم میخواین هم دربند داره هم خود هتل. رستوران توتی فروتی هم عاالیه. بولینگ مریم هم برین.
ما از مارکوپولو بلیط گرفتیم. پروازمون زاگرس رفت و اترک برگشت بود جفتشم عااااالی بودن. اتقای هتل عالی بودن. تهویه خوب بود. برخوردشون عالی بود. نظافتش 20 بود.

مرسی عزیزم منظورت آژانس مارکوپولو هست؟
نفری چند؟
اینجا کسی هم از کرج هست که بهم یه آزانس معرفی کنه؟

[size=x-large]؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، سراب
۳-اسفند-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #40
دوستانی که میخوایین برید کیش یه توصیه دارم براتون
ما از باجه گردش گری هایپر مارکت شاتل و جت اسکی و دلفین و گرفتیم که از همه جا مناسب تر بود و روش گشت جزیره و که خود هتلمون 10 تومن میداد توی هایپر اشانتیون و مجانی گرفتیم
نهار هایپر مارکت هم خوب بود غذا پرسی میده میتونید ببرید هتل بخورید
نقل قول
 سپاس شده توسط pichak2014 ، مهرنوش جون ، P@ri Jo0n ، honest ، سراب ، veronika 2 ، s@maneh ، لنگه دمپایی ، Samaantaa ، ندای آسمانی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام