• چم
  • آتلیه اساطیر

راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم

۲۲-مهر-۱۳۹۸, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #2011
RE: راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم
یه اپلیکیشن قشم گردی نصب کردم یه سری اقامتگاه بومگردی هم دیدم نمیدونم چجورین دقیقا
چون هتل زیاد داره بررسی همشون خیلی زمان میخواد
برای خرید درگهان چیا داره؟بنظرتون کیفیت داره وقت بذاریم ؟
مرسی از راهنماییتون

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط Moji mo
۲۸-دي-۱۳۹۸, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #2012
(۲۲-مهر-۱۳۹۸ ۱۰:۵۵ صبح)'مریم.الف' نوشته است:  یه اپلیکیشن قشم گردی نصب کردم یه سری اقامتگاه بومگردی هم دیدم نمیدونم چجورین دقیقا
مرسی از راهنماییتون

منم همین سوالارو دارم،مریم جون اگر رفتی قشم لطفا تجربیاتتو در اختیار ما هم بزار، دوستان دیگه هم ممنون میشم راهنمایی کنین

نقل قول
۲۸-دي-۱۳۹۸, ۰۶:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-دي-۱۳۹۸ ۰۶:۴۹ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #2013

(۲۸-دي-۱۳۹۸ ۰۶:۱۳ عصر)'Moji mo' نوشته است:  
(۲۲-مهر-۱۳۹۸ ۱۰:۵۵ صبح)'مریم.الف' نوشته است:  یه اپلیکیشن قشم گردی نصب کردم یه سری اقامتگاه بومگردی هم دیدم نمیدونم چجورین دقیقا
مرسی از راهنماییتون

منم همین سوالارو دارم،مریم جون اگر رفتی قشم لطفا تجربیاتتو در اختیار ما هم بزار، دوستان دیگه هم ممنون میشم راهنمایی کنین

اره درگهان خوبه چند تا پاساژ داره . یعنی اون موقع که ما رفتیم خوب بود الان نمی دونم .چند تا پاساژ هم داخل شهر داره.  بچه ها جزیره هنگام برین خیلی عالیه . جزایر نازهم خوبه . چه درگهان چه جزیره هنگام و ناز بخواین برین خارج شهره حداقل یه نصف روز باید وقت بذارین

همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی 
نقل قول
 سپاس شده توسط Moji mo
  • عظیمی
  • خرید اقساطی
۲۸-دي-۱۳۹۸, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #2014

من هفته پیش کیش بودم از شانس مزخرف ما عذای عمومی رو ٤ روز تمدید کردن حالمون خیلی گرفته شد فقط تونستیم تفریحات آبی رو بریم که اونم روز غواصیمون دریا طوفانی شد مجبور شدیم بریم شمال جزیره که موج شکن نصب کرده بودن ولی تنوع ماهی ها و مرجاناش خیلی کم و بیخوده
قشمم اون هفته بارونی بود وحشنناک
بچه ها بومی های اونجا میگفتن هیچوقت برای دی ماه برنامه نذارید کیش تموم اتفاقای بد و برای دی برنامه ریزی میکنن از پلاسکو و سانچی و فوت رفسنجانی و .... دی نباید برنامه ریخت
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، Moji mo ، ستی‌لیته ، parmin.ab
۲۹-دي-۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ صبح
ارسال: #2015
من هم قشم رفتم هم کیش در مورد قشم دو بار رفتم دو بارش خونه گرفتیم خیلی هم راضی بودیم البته با ماشین شخصی رفتیم
در مورد اقامت گاهای بومی اینو در نظر بگیرین ک این اقامتگاها تو روستاها هستن بیشتر و روستاهای قشمم اونایی ک ما رفتیم هم دور بود از مرکز شهر هم خیلی خشک
ی نکته مهم در مورد جزایر ناز و هنگام این که اگه جزایر ناز میخواین برین حواستون ب جزر و مد باشه و برای هنگام هم حتما سعی کنید تا ۹ خودتون برسونید ک دلفینا رو ببینین چون هوا گرم بشه میرن دلفینا
در مورد خرید هم با این قیمت دلار خیلی بعید میدونم جنس خوب بشه قشم پیدا کرد ولی درگهان برای خرید از خود قشم بهتره ولی سیتی سنتر قشم برین حتما تونلش باحال
جزیره هرمز هم اگه خواستید برید ی روز کامل وقتتون میگیره ولی قشنگه
به نظرم غروب جزیره واقعا قشنگترین چیزیه ک تو جزیره میشه دید حتما برنامه ریزی کنید دم غروب برید ساحل و اون حس قشنگ رو تجربه کنید
میوه های استوایی هم تست کنید خصوصا اون اناناسای زرد و کوچولوی افریقایی و پاپایا
نقل قول
 سپاس شده توسط جوجه خوشگله ، Moji mo ، ستی‌لیته ، parmin.ab
۲۹-دي-۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۸ ۰۳:۴۱ عصر توسط Moji mo.)
ارسال: #2016
بچه ها ممنون از راهنماییتون، من دارم بابامو میبرم مهمه برام بهش خوش بگذره، یه شب درگهانم یه شب قشم با توصیفات شما روزی که قشمیم میریم هنگام و ناز، ایندوتا هم نصف روز گفتین وقت میگیره، دیگه نصفه دیگه روزو چه کنیم؟ درگهان پاساژای خوبش کجاست؟ من دامن و یلوز خوشگل و ست لباس تو خونه ای جنس عالی و شوهرمم شلوار کتونو اینجور چیزا خرید داریم اهان روتختی هم اگررررر بیارزه و جنس خوب باشه دنبالشم اینو کجا برم؟ همراهیامم حال پاساژ گردی ندارن دو تا یا نهایت سه تا پاساژ باید برنامه بجینم، جنسای اونجا چینیه درسته؟
بچه ها نخندینا ولی خوراکی جات خوشمزه بندر و قشم چیه؟ خصوصا الان که فصل میگو هم فک نکنم باشه، میگو خشک میخوام ولی، دیگه چه چیزاییش خوبه دنبالش باشم؟

بچه ها اون جنگل حرا چی؟ اونجا هم میشه وقت گذاشت و رفت یا دوره؟
نقل قول
 سپاس شده توسط ستی‌لیته
۲۹-دي-۱۳۹۸, ۰۵:۲۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۸ ۰۵:۴۱ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #2017

درگهان همه پاساژ هاش در یه حده چند تا پاساژ داره کنار هم، لباس اینطورا زیاد داره بعضی جاها جینی میدن تی شرت و اینجور چیزها، رو تختی رو نمی دونم. تو همون پاساژ های درگهان مغازه هایی هست خوراکی های خارجی می فروشن کافی میکس، انواع بیسکویت و ... می تونی از اونا بگیری ترشی انبه هم دارن مخصوص تو شیشه های دربسته میتونی از اونا بگیری به حا سوغاتی ولی باید مواظب باشید نشکنه . ماهی هم می تونید بگیرید بیارید ولی دردسره اگه با هواپیما باشید که نمیشه. جنگل حرا را هم نمی دونم ولی فکر میکنم قشنگ باشه ما همش رفتیم پاساژ گردی تصویر: /images/smilies/new/hehe!.pngتوی خود قشم هم چند تا پاساژ کنار همن و در یک حد ولی جنساش از جنسا ی پاساژ های درگهان با کلاس تر و بهتر ند

نقل قول
 سپاس شده توسط Moji mo ، Masi71
۲۹-دي-۱۳۹۸, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #2018
جوجه خوشگله جان بنظرت همون جنسی که تو قشم هست تو درگهانم پیدا میشه ارزونتر؟ یا کلا فازشون جداست؟
نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۸, ۰۶:۱۱ عصر
ارسال: #2019
سلام دوستان 
ما میخوایم بریم کیش ییکی از دوستان هتل ارم ررزرو کرده ولی تو نت زدم بد گفتن اازش 
حالا میخوام ببینم اگه بشه کنسلش کنم ...لطفا چندتا هتل خوب معرفی کنید ولی خیلی گرون نباشه

نقل قول
۲۹-دي-۱۳۹۸, ۰۶:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-دي-۱۳۹۸ ۰۶:۳۹ عصر توسط جوجه خوشگله.)
ارسال: #2020

(۲۹-دي-۱۳۹۸ ۰۵:۵۶ عصر)'Moji mo' نوشته است:  جوجه خوشگله جان بنظرت همون جنسی که تو قشم هست تو درگهانم پیدا میشه ارزونتر؟ یا کلا فازشون جداست؟

نه خیلی فرق نداره میخوای برو اول درگاهن بعد برو پاساژ های داخل قشم. مثلا من یادمه اون موقع که رفتیم پیراهن بود 50 تومن ( اون موقع ها ) پیراهن مجلسی، تو هر دو پاساژهم پیرااهن 50 تومان هر دو هم در یک حد ..ولی مثلا مانتو و تی شرت و بارونی های شیک تر بخای توی پاسازهای داخل شهر. بعد گفتی بلوز شلوار تو خونه میخای یه سری مغازه ها هست جوراب جوراب شلواری از این جور چیزها می فروشن اونها از این بلوز شلوارهای سرهم  برا تو خونه داشت ازاون جور جاها می تونی تهیه کنی. ولی الان اونها رو تو تهرون 200 تومن اینطورا میدن نمی دونم اونجا چنده؟ 
راستی یه چیز گفت راننده ما که مارو برده بود جزایر هنگام گفت از محلی ها خرید کنین بهتره منظورش همون اهالی قشم و اینها بود گفت چونه بزنین تخفیف میدن ولی از شمالی ها نه شمال یها گرون فروشن و بد اخلاق هم هستن. محل یها که از چهره شون مشخصه اکثرا سبزه هستن و ادمهای ساده تری هم هستن بیشتر تخفیف میدن

نقل قول
 سپاس شده توسط Moji mo ، Masi71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام