• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم

۵-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #1991
RE: راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم
(۵-دي-۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ صبح)'ماه خوشبخت' نوشته است:  
(۴-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ عصر)'(کژال)' نوشته است:  سلام
من چند روز پیش از قشم برگشتم دوستان
اگر سوالی دارید من هستمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

سلام عزیزم ماهم قصد داریم بعد انتحانات یعنی هفته اخر دی اکه بشه یه سفر بریم بین قشم و کیش,قشمو انتخاب کردیم.هم نزدیکتره هم خرجش فکر کردیم کمتر باشه هم اینکه ما بچه کوچیک داریم بازی های کیش و نمیتونیم بریم 
حالا قشم اطلاع دارید از هتلاش؟قیمتاش و کیفیکیفیتاش؟وضعیت بازارش چطورچطور بود؟ساحلش و جاهای تفریحیش؟

عزیزم ما هتل آرکا بودیم.خیلی عالی بود.3 ستارست .ولی هم تمیزه هم دسترسیش خوبه.قیمتشم خوب بود.من از اسنپ تریپ رزرو کردم. نوساطه
خرید هم فقط درگهان.اصلا تو خود قشم وقت نزار

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۱۱-دي-۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-دي-۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ صبح توسط princess selena.)
ارسال: #1992
من دیروز از کیش برگشتم...
تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار میدم شاید به دردتون بخوره
در مورد مراکز خرید پاساژ مرجان, پردیس 1 و 2 و ونوس و پاندا مارکت و مرکز تجاری و رویامال رو بازدید کردم...بین اینا مرجان اصلا به درد نمی خورد..بیشتر فروشگاهاش بسته بود بقیه هم جنساش بنجل بود..پردیس دو بهتر از یک بود...می شد تا حدودی خرید کرد..ونوس هم خوب بود که من کفش راحتی و لباس های خونگی و چند تیکه وسایل آشپزخونه و ... گرفتم..پاندامارکت جنساش خوب نیست قیمتاش هم بالاست حتی در موارد مشابه از پردیس و مرکز تجاری گرون تر بود..مرکز تجاری رو تا حدودی گشتم اونم بد نبود خوب بود...ولی از رویامال خیلی خوشم اومد..پاساژش شیک بود و اجناس برند داشت...من از کوتون و اسپریت و کیدز اسپرت اینا خرید کردم
در مورد تفریح هم کشتی آکواریوم خوب بود اسکله هم با دخترم رفتیم و به ماهی ها نون دادیم که خیلی بامزه بود چون ماهی ها و مرغ های دریایی می اومدن نون ها رو می خوردن و کلی شلوغ شده بود..پکیج پارک دلفین ها هم به خاطر دخترم رفتم..بد نبود ولی کلاسیک شو که تو پکیج بود رو دوست نداشتم...در کل دلفیناریوم برج میلاد طولانی تر و کامل تره...تور کشتی نوید رو رفتم شاد بود. جنگ ایرانیان رو رفتم که خیلی خوب بود...رستوران کرال هم رفتم موسیقیش معمولی غذاش هم معمولی...زیاد جالب نبود...
پاراسل عالی بود...غواصی هم جالب بود...ولی شاتل رو اذیت شدم...من وزنم کم بود کلا همش احساس می کردم دارم پرت میشم ولی اونایی که وزنشون بیشتره یا بدن قوی تری دارن شاید بیشتر دوست داشته باشن...تفریحات آبی رو من هم تو اسکله جدید انجام دادم هم ساحل مرجان..به شخصه اسکله به نظرم کلوپ های بهتر و باکلاس تری داره...وسایلشون بهتره...ساحلش شنش نرمه پات داغون نمیشه..
ولی از همه بیشتر رستوران میرمهنا رو دوست داشتم که هم غذاش خوب بود هم برنامه و موسیقیش کاملا حرفه ای و عالی بود
در ضمن بهترین راه خرید تفریحات یا رستوران ها و ... از سایت کیش تخفیفه...هم تخفیفاش خوبه هم معتبره...کافیه از سایت بلیط رو خریداری کنید بعد ووچر ها رو براتون می فرستن...ما تماس هم می گرفتیم که ووچر رو برامون واتساپ می کردن...
هوا هم همون جور که دوستامون گفتن بهاری و عالی...روزها گرم و شبا خنک...برای من که سرمایی هستم شب ها یه تاپ و یه مانتو می پوشیدم سردم نمی شد..ولی واسه دخترم یه کت یا سوییشرت یه وقتایی هم یه کلاه نازک می زاشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، Ladyjooon ، Sahraa71 ، Kishmish ، SinGol ، Moji mo
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۱۱ صبح
ارسال: #1993
سلام دوستان
من قصد دارم هفته آینده با تور برم کیش.هم به قصد خرید هم تفریح.
برخی دوستام میگن کیش برای خرید خوب نیست.قشم قیمتاش بهتره.و لوازم خونگی هم مارک نیست.!
و برای تفریح هم همینجا دوستان گفتن با بچه خوب نیست بریم.دخترم 1.4 ماهشه .یعنی برم نمیتونه اونجا لذت ببره و تفریح کنه؟!
ممنون میشم راهنماییم کنین

وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم می گذرد،
اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ صبح توسط Mahra.)
ارسال: #1994
(۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ صبح)'مریم291' نوشته است:  سلام دوستان
برخی دوستام میگن کیش برای خرید خوب نیست.قشم قیمتاش بهتره.و لوازم خونگی هم مارک نیست.!
و برای تفریح هم همینجا دوستان گفتن با بچه خوب نیست بریم.دخترم 1.4 ماهشه .یعنی برم نمیتونه اونجا لذت ببره و تفریح کنه؟!

سلام
خوب نسبتا قشم ارزونتر از کیشه راست میگن
برای تفریح هم چرا یه سری تفریحات رو با بچه میتونی بری مثلا دوچرخه سواری یه مدل سه چرخه بزرگونه داره که بهش یه سبد وصله میتونی نی نی رو بزاری داخلش و با همسرت برید دوچرخه سواریتصویر: images/smilies/biggrin.gif قیمت سه چرخه ها رو نمیدونم ولی دوچرخه معمولی ساعتی 8 تومنه.
لب دریا هم زیاد میتونید برید الان هوا خوبه و بچه خیلی براش جذابه.
اگه کسی هست که بچه رو نگه داره که همه تفریحاتو میتونی بری ولی اگه نیست میتونید نوبتی کنید. مثلا پاراسل رو میتونید نوبتی برید چون اینجوریه که یه گروه 5 - 6 نفره سوار قایق میشن بعد یکی یکی به نوبت با چتر میرن بالا و 5 دقیقه اون بالا هستن و بعد دوباره رو قایق فرود میان. خیس هم نمیشی اصلا. اینو میتونید سه تایی برید یکیتون برید بالا و اون یکی پیش بچه بمونه.
یا غواصی و اسکوتر زیردریایی که میشه یکی بچه رو نگه داره و اون یکی بره
جنگ ها و کشتی های تفریحی هم هستن که اگه اهلش باشی اونا رو هم میشه با بچه رفت.
دلفیناریوم هم خوبه فکر میکنم برای بچه هم جذاب باشه.
ولی یه توصیه بهت میکم. الان جدیدا مد شده شما علاوه بر پولی که میدی برای تفریحات ساحلی مثل شاتل و پاراسل و اینا، خود اون مرکز تفریحی عکاس داره و ازت عکس میگیره و بعدا بهت با قیمت بالا فایل عکسا رو میفروشه. البته میتونی نخری اجباری نیست ولی چون آدم اینجور تفریحات رو همیشه پیش نمیاد که بره اونجا دست و دلش میلرزه که عکسا رو بگیرم یا نه. یادگاریه دیگه بالاخرهتصویر: images/smilies/biggrin.gifمثلا اگه نفری 50 میدی برای شاتل، طرف 70 هم برای فایل عکسا میگیره ازت. به نظر من اگه هردو باهم همزمان اون تفریح رو نمیرید خودتون به نوبت از هم فیلم و عکس بگیرید اینجوری تو هزینه هاتون هم خیلی صرفه جویی میشه.
ولی درکل به نظرم برای خرید زیاد وقت نزار من حتی لباس بچه هم که قیمت کردم قیمتا پایین تر از جاهای دیگه نیست. به نظر من خرید از کیش = بارکشی اضافیتصویر: images/smilies/biggrin.gif شکلات ها هم که خارجی هستن و با این قیمت دلار اصلا نمیصرفه بگیری. بنابراین سعی کنین تا جایی که میشه تفریحاتش رو برید بیشتر. چون تفریحاتش تو شهرهای دیگه کمتر پیدا میشه ولی خرید همیشه هست و ممکنه تو شهر خودت حتی بعضی چیزا رو ارزونتر بتونی پیدا کنی. و درنظر داشته باش که توی کیش و قشم، مارکها معمولا اصل نیستن.
اگه برای اولین باره که کیش میری یا جاهای دیدنیشو ندیدی قبلا، یه گشت شهری رایگان هم معمولا هتل ها دارن اونم با بچه میتونی بری خوبه. ولی اگه قبلا جاهای دیدنیش رو دیدی میتونی اونو نری و وقتت رو برای تفریحات دیگه بزاری.
درمورد سافاری هم بچه زیر 5 سال رو سوار نمیکنن ولی توی سایت سافاری که بری بازی های دیگه هم داره تو نت سرچ کنی میاد. راستش من خیلی توصیه ش نمیکنم که بری چون هم تفریحاتش چیز خیلی خاصی نیست و هم به دوری راهش و کرایه تاکسی 20 تومنیش نمی ارزه.
برای رستوران هم من بهت این دوتا رو خیلی پیشنهاد میکنم: رویال استار توی شهرک صدف و خانه برگر رو به روی بازار مروارید

برای من، آغوش تو امن ترین جای دنیاست... Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی ، parmin.ab ، lia.raad ، مریم291 ، فانوس دریا ، SinGol
۱۵-بهمن-۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۱۰:۰۴ عصر توسط مهتاب۰۵۱۳.)
ارسال: #1995
(۱۵-بهمن-۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ صبح)'مریم291' نوشته است:  سلام دوستان

سلام من با بچه خواهرم که یازده ماهش بود رفتیم. با سرویس هتل به گشت جزیره رفتیم همه جا ذوق می کرد اگر تو کالسکه وایمیسته ببرینش. ما که سرگرمیمون همین بچه بود صندلی غذا برای صبحونه می گرفتیم. من قبلش چک کردم ممکنه بچه سر و صدا کنه یا دلش بخواد بیاد بیرون هتل فاز ویلایی گرفتیم و تمیزم بود. براش که تازه راه افتاده بود خوب بود. چون خواهرم دست تنها نبود خوب بود. خرید هم کردیم .البته بعضی اوقات لباس بچه خوب دارن بازارها. اینموقع هوا خوبه هتل نزدیک ساحل بود تقریبا شب ها سویشرت می پوشوندیمش. یکم باد می اومد.  بازار مرجان جنساشون خوب بود با مرکز تجاری کیش اینا سلیقه ای البته. خلاصه به ما سخت نگذشت. شمام ببینید بچه ارومیه و سختتون نیست ببرید. پلاژم بردیمش کلی ذوق کرد. لوازم خونگی فرقی نداشت بنظرم نخریدیم. بعضی مارک های شکلات رو از کیش می خریم. یا مثلا شکلات هایپر مارکت پاندا فروشگاه بزرگه خریدم. قیمتش از بازارها کمی بهتر بهتر بود. مهم اینه ببینید خوش می گذره. 

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
 سپاس شده توسط lia.raad ، مریم291 ، فانوس دریا
۱۶-بهمن-۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ صبح
ارسال: #1996
ممنون دوستای خوبم .خیلی کمکم کرد راهنماییهاتون

وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم می گذرد،
اللّهُمَّ اجْعَلْ عَواقِبَ امُورِنا خَیْراً
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب۰۵۱۳
۲۳-بهمن-۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ صبح
ارسال: #1997
حتمآ در طی سفری که به کیش دارید از جنگ های شبانه بخصوص دینامیت شو و جنگ ستارگان رنگارنگ در کنار باقی تفریحات دیدن کنید. یکی از جذاب ترین تفریحات کیش همین جنگ های شبانه هستن.

نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۲:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-بهمن-۱۳۹۷ ۰۲:۵۸ عصر توسط SinGol.)
ارسال: #1998
بچه ها چقدر مراکز خرید کیش بیخود شده! شکلات فروشیاش چقدر خلوت و خسته کننده شده! یادمه قدیما که میرفتیم یک ربع فقط ویترین شکلات فروشیا رو نگاه میکردم این سری ولی خبری از شکلاتای هیجان انگیز نبود! همش تورابیکا و تافیفی و شکلات مرسی اونم با قیمتای گرون! با یک سری بیسکویتای ترکیه ای! تو مرکز تجاري کیش هم باورتون میشه کیفای پیج ٣٩ تومنی رو(که الان میدن ٦٩ تومن) قیمت کردم میگفتن ١٦٠ تومن!!!! خخخخ

هزار دشمنم ار ميكنند قصد هلاك                    گرم تو دوستى از دشمنان ندارم باك
نقل قول
 سپاس شده توسط parmin.ab ، *كيانا* ، 71aroosak ، Mahra
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #1999
تصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngتصویر: /images/smilies/new/crying.pngسارا چه امضایی داری...

نقل قول
 سپاس شده توسط SinGol
۲۷-بهمن-۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ عصر
ارسال: #2000
سارا جون شما تازه کیش بودین ؟
قیمتا چطور بود؟ با این قیمتا ارزش داره ادم بره کیش 

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام