• آذینرو
  • تقی زاده

راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم

۶-آبان-۱۳۹۷, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #1981
RE: راهنمای سفر به جزایر کیش و قشم
قیمت ها رو نمیدونم چه تغییری میکنه.ولی هتل برید راحت ترین دیگه همه جا تور دارن میان دنبالتون میگردونن.حتما تور جزیره هرمز هم برید.تور جزیره قشم هم دو تاست.با هم تو یه روز نرید.جدا برید بهتره.
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب۰۵۱۳
۸-آبان-۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۶:۲۰ عصر توسط مهتاب۰۵۱۳.)
ارسال: #1982
(۶-آبان-۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ صبح)'Maryam:)' نوشته است:  سلام به همگی
دوستان برای دی ماه هتل ها یا محل های اقامت قشم قیمتاشون چجوری میشه ؟
بعد بنظرتون کجا بمونیم بهتره؟که هم بشه جاهای دیدنی بریم هم مراکز خرید
بیشتر جاهای تفریحی و دیدنی مد نظرمونه

سلام من پارسال اخر دی خودم برنامه ریزی کردم قشم و کیش برم قیمت هتل ها خوب بود من از سایت http://www.eghamat24.comمن تو شهر قشم هتل سه ستاره گرفتم. مزیت های اینکه شهر قشم باشی. نزدیکی به اسکله برای رفتن به بندرعباس و جزیره هرمز و قلعه پرتقالی ها بود و  من از سیتی سنتر۱ بیشتر خرید کردم. یک روز هم با تاکسی رفتم تا درگهان و راستش زیاد خرید نکردم. بعضی هم هتل یا خونه ارزون سمت درگهان می گرفتن .هتل ها قسمت گردشگری دارن خوبه. برای فرداش تور بگیرین. مثلا من که بلیط گرفتم صبح اومدن دنبالمون رفتیم برای دیدن دلفین هاو جزیره هنگام. ۴۵ هزار تومن تورش شد خوب بود. ساعت۱:۳۰ ظهر هم تور بعدی۳۵ هزار تومان دادم. رفتیم جزایر ناز و غار خربس و جنگل حرا و دره ستاره ها.
روز بعد هم می تونید غار نمکدان و تنگه چاه کوه برید.
پارک ساحلی زیتون هم جای قشنگه برید. قشم کلا قیمتاش خوبه. راستی چند تا خانه بومگردی هم داره که ارزونه و خوبن اما نسبتا دورن به شهر قشم و درگهان. باید وسیله باشه

راه می روم و شهر زیر قدمهایم تمام می شود!
تو هیچ کجا نیستی!
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam:)
۹-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۳۹ صبح
ارسال: #1983
(۸-آبان-۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ عصر)'مهتاب۰۵۱۳' نوشته است:  
(۶-آبان-۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ صبح)'Maryam:)' نوشته است:  سلام به همگی
دوستان برای دی ماه هتل ها یا محل های اقامت قشم قیمتاشون چجوری میشه ؟
بعد بنظرتون کجا بمونیم بهتره؟که هم بشه جاهای دیدنی بریم هم مراکز خرید
بیشتر جاهای تفریحی و دیدنی مد نظرمونه

سلام من پارسال اخر دی خودم برنامه ریزی کردم قشم و کیش برم قیمت هتل ها خوب بود من از سایت http://www.eghamat24.comمن تو شهر قشم هتل سه ستاره گرفتم. مزیت های اینکه شهر قشم باشی. نزدیکی به اسکله برای رفتن به بندرعباس و جزیره هرمز و قلعه پرتقالی ها بود و  من از سیتی سنتر۱ بیشتر خرید کردم. یک روز هم با تاکسی رفتم تا درگهان و راستش زیاد خرید نکردم. بعضی هم هتل یا خونه ارزون سمت درگهان می گرفتن .هتل ها قسمت گردشگری دارن خوبه. برای فرداش تور بگیرین. مثلا من که بلیط گرفتم صبح اومدن دنبالمون رفتیم برای دیدن دلفین هاو جزیره هنگام. ۴۵ هزار تومن تورش شد خوب بود. ساعت۱:۳۰ ظهر هم تور بعدی۳۵ هزار تومان دادم. رفتیم جزایر ناز و غار خربس و جنگل حرا و دره ستاره ها.
روز بعد هم می تونید غار نمکدان و تنگه چاه کوه برید.
پارک ساحلی زیتون هم جای قشنگه برید. قشم کلا قیمتاش خوبه. راستی چند تا خانه بومگردی هم داره که ارزونه و خوبن اما نسبتا دورن به شهر قشم و درگهان. باید وسیله باشه

عزیزم ممنون خیلی لطف کردیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

تشریفات: آدم و حوا(خیلی خوب)
باغ: باران(عالی)
لباس عروس: مزون تاج (عالی)
آرایشگاه: ساناز سعدی(عالی)
آتلیه: فوتو سایه (خیلی خوب)
خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب۰۵۱۳
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #1984
سلام دوستای گلم من 3 ماه میشه که ازدواج کردم و از اول زندگیمون با همسرم داریم برنامه ریزی میکنیم تا همه جای ایران رو بریم بگردیم ولی چون نمیخوایم هزینه سفرمون خیلی زیاد بشه که نتونیم جاهای بیشتری رو بگردیم از آژانس مسافرتی رژانو 2 تا بلیط برای هفته بعد به قشم گرفتیم و نمیخوایم هتل رو از یه آژانس دیگه بگیریم چون ترجیح میدیم خودمون بریم و تو قشم یه هتل رو رزرو کنیم. هیچ کدوم از ما تا به حال به جنوب سفر نکردیم و خیلی هیجان زده ایم برای این سفر. ازتون ممنون میشم اگر تجربه خودتونو از سفر به این شهر خوشگل بگید و کمکم کنید تا بتونیم یه هتل خوب پیدا کنیم، یه هتل تر و تمیز که هم از نظر قیمت مناسب و معقول باشه و هم از نظر دسترسی به جاهای دیدنی. ممنونم از کمکتون
نقل قول
۱۱-آبان-۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #1985
هتل رو از اسنپ تریپ رزرو کنید تخفیفاش زیاد خوبه.قیمت مناسبا سه ستارست دیگه عکس و ادرسش معلومه مقایسه کن.جاهای دیدنی هم باید تور بگیرید همه هتلا و مرکز خریدا دارن.تور جزیره هنگام نفری 35 تورجزیره 45 تور جزیره هرمز 110 هست حتما برید خیلی قشنگه.با تور برید حتما ارزونتر در میاد.
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam:) ، مهتاب۰۵۱۳
۴-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #1986
سلام دوستان
من پنج شنبه کیش می خوام برم. الان هوای اونجا چجوریه؟ لباس چی ببرم...
نقل قول
۴-دي-۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #1987

(۴-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ صبح)'princess selena' نوشته است:  سلام دوستان

الان هوا خنک اونجا شاید شبا یکم سرد بشه اگه سرمایی هیستی سوییشرت اینا با خودت ببر ولی سرد نیست روزاش 

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط princess selena ، مهتاب۰۰۵۱۳
۴-دي-۱۳۹۷, ۰۴:۰۹ عصر
ارسال: #1988
(۴-دي-۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ صبح)'princess selena' نوشته است:  سلام دوستان

سلام هوا عالیه. بهاری البته من این موقع رفتم سرماییم یک ژاکت نازک می برم.

نقل قول
 سپاس شده توسط princess selena
۴-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #1989
سلام
من چند روز پیش از قشم برگشتم دوستان
اگر سوالی دارید من هستمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۵-دي-۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #1990
(۴-دي-۱۳۹۷ ۱۱:۳۶ عصر)'(کژال)' نوشته است:  سلام
من چند روز پیش از قشم برگشتم دوستان
اگر سوالی دارید من هستمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

سلام عزیزم ماهم قصد داریم بعد انتحانات یعنی هفته اخر دی اکه بشه یه سفر بریم بین قشم و کیش,قشمو انتخاب کردیم.هم نزدیکتره هم خرجش فکر کردیم کمتر باشه هم اینکه ما بچه کوچیک داریم بازی های کیش و نمیتونیم بریم 
حالا قشم اطلاع دارید از هتلاش؟قیمتاش و کیفیکیفیتاش؟وضعیت بازارش چطورچطور بود؟ساحلش و جاهای تفریحیش؟

خدا جونم!خودت مثل همیشه برا خوشبختیمون پا درمیونی کن...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام