• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

راهنمای خرید جواهرات

۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ صبح
ارسال: #311

Star RE: راهنمای خرید جواهرات
(۲-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ عصر)'soly20' نوشته است:   بچه ها برا کسی که میخواد طلا بخره استفاده کنه بعد‌پول لازم‌شد بفروشه اتمی کم ضرر تره یا برلیان ؟

عززززززیزم هیچ فرقی ندار 
هردو ضرر داره
والا ما پیش جواهر فروش که بودیم میگفت خوبی جواهر اینه که هر زمان بخوای بفروشید داری جواهر می‌فروشی و افت قیمت آنچنانی نداره و اگه از خودمون بخری و ب خودمون بفروشی ضرر نمی‌کنی
ولی اتم رو وقتی می‌خری ب اسم اتم می‌خری و موقع فروش هیچ ارزشی نداره و دور انداخته میشه
حالا دیگه نمی‌دونم ،ولی در هردو صورت ب نظرم ی ضرری داره

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط paripariaaa
۴-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ صبح
ارسال: #312
RE: راهنمای خرید جواهرات
 به یه اندازه اس حدودا اما اگه قصد فروش نداری حتما برلیان بگیر اتمی پول سنگم دارن باهات طلا حساب میکنن که هیچ ارزشی نداره
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh
۵-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #313
 بچه ها محاسبه قیمت طلا چجوربه من نفهمیدم هر کس یه قیمتی میده
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۹-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #314
الان مثلا این سلمان زاده،قیمتاش خیلی پایینه..ازشم میپرسی میگه برلیان پاک دارای شناسنامه....ولی کلا جواهراش اون درخشندگی رو ندارن...من خیل سعی کردم بخرم اما اصلا به دلم نمیشینه،حس میکنم جنساش مرغوب نیست....حالا شایدم ما خیلی گرون خریدیم فک میکنم ارزونه،پس کیفیت نداره...ولی خداییش ارزون میده

زندگی با من کمی مهربان باش
نقل قول
۱۹-بهمن-۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ صبح توسط bbc_sh.)
ارسال: #315

سلمانزاده اصلا کیفیت نداره سنگاش خیییلییی الکی به نظر میاد. برلیان پاک هست ولی درجه یک نیست.
بچه ها فلاویا رو از نزدیک دیدین کاراش؟؟ من این سری که بیام تهرات دوست دارم حتما برم ، خرید هم دارم اتفاقا.اگر کاراش واقعا مثل اینستاش باشه. خوبیش اینه سفارش هم میگیره
نقل قول
۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-ارديبهشت-۱۳۹۷ ۱۰:۱۰ عصر توسط hamideee.)
ارسال: #316
بچه ها برای بله برون چیا باید بیارن ؟؟؟ به جز نشون ؟؟
سرویس هم میارن ؟؟
ببخشید فکر کنم یکم به این تاپیک ربط نداشت
برای اینکه اسپم نشه کجا رو معرفی میکنید برای نیم ست ؟؟ و خرید نشون ؟

عروس آینده ... Blush
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #317
وای وای وای بچه ها یه طلا فروشی توی هفت حوض هست من امروز دیدم غش میکنی چه جواهرایییییی داره

مهم نیست که چقدر مرتکب اشتباه می شویدیا به آهستگی پیشرفت می کنید !شما همیشه جلوتر از همه کسانی هستید کهاصلاً هیچ قدمی برنمی دارند …تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #318
'nilaa dateline='' نوشته است:  خوب دیگه اینم شانس منه تا حالا 2بار طلا دست 2 گرفتم بعده 2سال فروختم ارزونتر از اولش!!!!!

اره منم شانس ندارم البته الان طلا خیلی رفته بالا 
ولی همون بدون سنگ ادم بگیره بهتره

نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #319
بچه ها جایی میشناسید مطمئن باشه سرویسمو سفارش بدم برام بسازن؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام