• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

راهنمای جشنواره نوعروس

۱۷-مهر-۱۳۹۴, ۰۸:۳۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-مهر-۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ صبح توسط دبیر جشنواره نوعروس.)
ارسال: #1
راهنمای جشنواره نوعروس
سوال: شرکت در جشنواره و قرعه کشی به چه نحو هست ؟
جواب: هر روز از این جشنواره یک موضوع داره که درمورد اون موضوع باید یک متن ، یا حتی یک جمله بنویسین تا در قرعه کشی شرکت داده بشین. بر اساس موضوع هر روز ، هر ساعت یک جمله بنویسین و در قرعه کشی اون ساعت شرکت کنید.

سوال: چند بار میتونم در قرعه کشی شرکت کنم ؟
جواب: هر روز 24 ساعت داره و شما هر ساعت یکبار میتونین در قرعه کشی شرکت کنین. یعنی 24 بار در روز و 120 بار در طول 5 روز.

سوال: از کجا باید شروع کنم ؟
جواب: از عضویت در سایت. اگر هنوز عضو سایت نشدین ، اول از این لینک وارد بخش عضویت بشین
http://www.nowaroos.com/member.php?action=register

سپس ایمیلی برای تایید عضویت به ایمیل شما ارسال میشه که باید اون رو باز کنین و لینک تایید رو بزنید.
اگر ایمیل رو پیدا نکردید حتما وارد پوشه spam یا junk شما شده. از اونجا بازش کنید و لینک تایید عضویت رو بزنید

پس از تکمیل عضویت ، دکمه شرکت در جشنواره رو بزنید تا وارد بخش قرعه کشی هر روز بشید.
جمله با تم هر روز رو بنویسین و منتظر نتیجه قرعه کشی بشید.

آموزش تصویری عضویت در سایت

سوال: ایمیل تایید عضویت وارد junk و spam هم نشده. چی کار کنم ؟
جواب: اشکالی نداره. نگران نباشید. یک ایمیل به admin@nowaroos.com بزنید و مشکلتون رو بیان کنید. در اسرع وقت اکانت شما فعال میشه.

سوال: من ایمیل ندارم ، چطور عضو سایت بشم ؟
جواب: با استفاده از آموزش زیر میتونین در جیمیل یک ایمیل برای خودتون بسازین.

آموزش تصویری ساخت ایمیل

سوال: در چه موضوعاتی و در کجا باید جملات خودم رو بنویسم ؟
جواب: در طی این 5 روز ، هر روز یک شکل و تم خاص داره :

روز اول: دل نوشته هایی برای نوعروس
روز دوم: خاطره ای با نوعروس
روز سوم: یک هدیه تولد به نوعروس
روز چهارم: هر چه میخواهد دل تنگت بگو
روز پنجم: پیشنهادات و ایده ها برای بهتر شدن کوچولوی 5 ساله مون نوعروس

شما فقط کافیه در هر یک از این موضوعات برای ما یک جمله بنویسید تا در اون ساعت و در اون روز توی قرعه کشی شرکت کنین.
هر چند که در واقع شما میتونین 24 جمله برای هر موضوع در طی 24 ساعت بنویسین و 24 بار در هر روز در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد.

سوال: جمله به نظرم نمیرسه چی بنویسم ؟
جواب: میتونید شعر بنویسید ، جمله های اینترنتی ، تصاویر جالب (البته با سایز مناسب و مطابق قوانین جمهوری اسلامی) یا هر چیزی که تقریبا به موضوع مرتبط باشه
اگر دیگه واقعا هیچ چیزی به ذهنتون نرسید یا اگر مثلا در روز با موضوع خاطره ، هیچ خاطره ای با نوعروس ندارین ، یه خاطری جالب از خودتون بنویسین. ما خوشحال میشیم از شما بشنویم.

سوال: هر چه میخواهد دل تنگت بگو یعنی چی ؟
جواب: یعنی هر چی دلت میخواد راجع به نوعروس بگو یا از مدیریت سایت بخواه. یا حتی انتقاد کن. از سایت ، از جشنواره. یا یه دعای قشنگ برای همه نوعروسا... هر چی دلت میخواد

سوال: اگر من برنده بشم ، واریز جایزه من به چه صورت هست ؟
جواب: آنی. یعنی به محض اینکه شما شماره کارتتون رو برای دبیر جشنواره نوعرس با پیام خصوصی ارسال کنید ، جایزه شما به حسابتون واریز خواهد شد. حتی الامکان یادتون نره که روز و ساعت برنده شدن رو در پیام خصوصی ذکر بفرمایید.

سوال: من برنده یک کتاب عکس 15x15 خشتی از طرف عکس پرینت-عکاسخانه اینترنتی شدم. این چی هست و چه کار باید بکنم ؟
جواب: عکس پرینت یک سایت چاپ عکس دیجیتال اینترنتی هست که می‌تونید توسط محصولات اون با عکس‌هایی که گرفتید زندگی‌تون رو روایت کنید. تو این سایت شما می‌تونید به صورت آنلاین عکاس‌هاتون رو برای چاپ سفارش بدید. محصولات بسیار متنوعی در عکس‌پرینت وجود دارند که به شما امکان طراحی اختصاصی یک محصول بی‌نظیر رو می دن. مثل کتاب عکس، شاسی، مگنت، تقویم ... .

کتاب عکس، یک کتاب با عکس‌های شماست که می‌تونید اون رو به صورت آنلاین و هر جور که دلتون خواست طراحی کنید. تازه تو عکس‌پرینت کلی قالب جالب وجود دارن که می‌شه از اونها هم استفاده کرد. کتاب عکس 15x15 یکی از پرفروشترین محصولات این سایته. شما برای استفاده از این جایزه باید به سایت عکس پرینت http://www.axprint.com مراجعه کرده و بعد از عضویت (و دریافت چاپ رایگان 10 عکس تکی)، عکسهای خودتون رو آپلود کنید. در قسمت محصولات به بخش کتاب عکس رفته و یک کتاب عکس 15x15 خشتی رو انتخاب کنید. بعد هر جور که دوست داشتید اون کتاب عکس رو با عکس هایی که آپلود کردید طراحی کنید.

در انتها و در هنگام پرداخت وجه، کد کوپنی که براتون ارسال شده رو وارد کنید و هزینه کتاب عکس با اون کد صفر میشه. لازم به ذکر هست که این کوپن‌ها فقط تا سه ماه آینده (تا 18 دی ماه) اعتبار داره.

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد کتاب عکس از این لینک استفاده کنید:

http://www.axprint.com/Photobook/
 سپاس شده توسط خانم خاص ، RAHAE ، آمستریدا ، shadlii ، mah pari joon ، فاطمه527 ، گزارشگر نوعروس ، paritaj ، hootsa ، منصوره72 ، robinashly ، محی123 ، MarMar_D ، saehdeh ، 2015 ، sarabadani_saba ، مادر عروس ايشالا 1 ، رویا منوچهری ، زندگی نو با عشقم ، minijoon ، darvag ، Fa Ti ، heven ، zookhi ، Ailin~hp ، RL92 ، eli and reza ، farzd73 ، pegah22 ، azinia25 ، Parisa. ، سکینه عسکری ، lo-iii Jlc ، پریسااا ، darya 71 ، missL ، فاطیش ، fahim.s ، sonia69 ، shaghayeghe282 ، taherehz ، yasiein ، sahar1370 ، aroskhoshgel ، فردوس ، secret ، nazan2013 ، عروس خوش شانس ، علی فاطمه ، efeta ، zaritala ، eli.me ، Dolphin
موضوع بسته شده 

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

موضوع بسته شده  صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام